רוצה פרטים על לימודי שפות בדרום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסי שפות בדרום הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי שפות בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שפות באזור הדרום


קורסי שפות בבאר שבע, באשקלון או באשדוד מעניינים אתכם?


העולם של היום מתנהל ככפר גלובלי, מה שמביא לנחיצות רבה במיוחד לשליטה במגוון שפות. משיחה באנגלית או בסינית כדי להתנהל מול עמיתים לעבודה או שותפים עסקיים פוטנציאליים ועד להיכרות עם ביטויים בשפות כמו ספרדית, רוסית או צרפתית למטרות תיירות, שליטה בשפות זרות יכולה לתרום רבות לחיינו.


תושבי אזור הדרום שמעוניינים ללמוד שפות חדשות או לשכלל את שליטתם בשפות קיימות יכולים ללמוד במגוון של קורסים ללימוד שפות במוסדות באזור. הקורסים נלמדים במכללות ובבתי ספר שונים בערים כגון באר שבע, אשדוד, אשקלון וערים נוספות. תכניות הלימוד מתקיימות ברמות שונות והן מאפשרות לתלמידים לתרגל את השיחה והכתיבה בשפות השונות דרך תרגולים, סדנאות ועזרים ממוחשבים.

 


מוסדות לימוד


אלה הם המוסדות באזור הדרום בהם אפשר ללמוד בתכניות ללימודי שפות:


המכללה למינהל


למכללה למינהל, שלה שלוחות בפרישה ארצית, יש שלוחה הממוקמת בעיר באר שבע. המכללה מציעה קורס אנגלית עסקית, שבא לסייע לתלמידיו לשפר את כישורי התקשורת המדוברת בשפה האנגלית וכן את מיומנויות הקריאה והכתיבה למטרות עסקיות ומסחריות. המשתתפים גם דנים בהבדלים תרבותיים בין מדינות ולביטויים באנגלית שנוגעים לניהול ישיבות, לניהול משא ומתן ולכתיבת מיילים ומכתבים עסקיים. הקורס כולל 40 שעות לימוד אקדמיות והשיעורים בו נערכים בשעות הערב. המכללה מציעה עוד מגוון של הכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים במשק, כגון קורסי ניהול, קורסים במחשבים, קורסים בחשבונאות ובענפים נוספים. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל שלל מסלולים להכשרת הנדסאים אשר מוכרים על ידי מה"ט.


היי קיו - HIGH


רשת היי קיו מפעילה מספר סניפים בדרום הארץ - בהם בבאר שבע, באשקלון ובאשדוד. בבית הספר אפשר ללמוד בקורס אנגלית מדוברת. הקורס מתמקד בפיתוח מיומנויות השיחה בשפה האנגלית והוא כולל שלל תרגולים מעשיים לצורך העשרת אוצר המילים. אורכו של הקורס הוא כשלושה חודשים. רשת זו מציעה גם קורס פסיכומטרי, קורסים להכנה לבגרות וקורס אמי"ר.

 


בית ספר לשפות דיאלוג


לבית הספר "דיאלוג" לשפות של האוניברסיטה הפתוחה שלוחה באשדוד. בשלוחת אשדוד של בית הספר מתקיימים מספר קורסים, כגון קורס אנגלית, קורס ערבית, קורס ספרדית, קורס איטלקית וקורס צרפתית. הקורסים מוצעים ברמת מתחילים וברמת מתקדמים, השיעורים משלבים תרגולים מעשיים לשיחה ובקריאה של טקסטים ומאמרים.


המכון לידידות סין


המכון לידידות סין הוא מוסד שמומחה לשפה הסינית, לתרבות הסינית ולעסקים בסין והוא מפעיל שלוחה בבאר שבע. במכון אפשר ללמוד בקורסי השפה הסינית ברמות שונות, כגון קורס סינית למתחילים, קורס סינית למתקדמים וקורס סינית עסקית. מוצעת גם תכנית ללימוד סינית למטיילים וכן מסלול הכנה אחד על אחד בשפה הסינית.


ברליץ


לרשת ברליץ שני סניפים באזור הדרום - האחד בבאר שבע והשני באשדוד. שלוחת אשדוד מציעה קורס אנגלית ברמות שליטה שונות כגון אנגלית למתחילים ואנגלית למתקדמים, קורס אנגלית עסקית, קורס רוסית וקורס סינית. בשלוחת באר שבע אפשר ללמוד בקורסי אנגלית ברמות שונות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי שפות בדרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי שפות בדרום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp