קורס סולידוורקס במכללת המינהל הטכני

שירות אישי - צור קשר

מכללת המינהל הטכני

אהבת? שתף ב:

קורס סולידוורקס מקצועי במכללת המינהל הטכני - קורס SolidWorks


הדמיות ושרטוטים איכותיים ומקצועיים


בין התוכנות אשר משמשות אנשי מקצוע בתעשייה, נמצאת תוכנת סולידוורקס (SolidWorks) בין היישומים הפופולריים ביותר. היא נמצאת בארגז הכלים של מגוון אנשי מקצוע, כגון מהנדסי מכונות, מהנדסי חשמל, מהנדסי פלסטיקה, מהנדסי תעשייה וניהול וכן טכנאים בשלל ענפי תעשייה. באמצעות מערכות ההדמיה התלת ממדית שהיא מאפשרת ליצור, ניתן לנהל פרויקטים מורכבות באופן מסודר וברור. התוכנה מציעה פתרונות מגוונים לתכנון ולעיצוב לאורך שלבי הייצור ולפיקוח על התוצרים. היא מציעה לשרטט ולערוך חלקי מכונות ומערכות וקונסטרוקציות מורכבות וכן היא מאפשרת לשתף מידע בין משתתפי הפרויקט.


כדי לעשות שימוש נכון ומקצועי בתוכנת סולידוורקס, חשוב להכיר את מגוון הכלים שמצויים בה וכן להבין בתהליכי העבודה השונים שהיא מאפשרת. כך ניתן להתאים את העבודה לאפשרויות אלה וכך לקבל הדמיות ושרטוטים מקצועיים משלל סוגים.


קורס תוכנת סולידוורקס של מכללת המינהל הטכני מאפשר לתלמידיו להכיר לעומק את הגרסה העדכנית ביותר של התוכנה וללמוד כיצד לעשות בה שימוש באופן מקצועי ויעיל. מוסד הלימוד מציע תכנית גמישה שמתבססת על הכשרה והדרכה אישיים ובאופן זה המשתתפים יכולים להתאים את ההכשרה לצורכיהם ולעבודתם. המשתתפים יכולים לשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם במהלך הקורס וכך לייעל את תהליכי עבודתם.

 


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מכירים את תוכנת סולידוורקס ומתוודעים לתהליכי העבודה עם קבצים ואופן בניית הסקיצות. הם מתוודעים לשימוש בגיאומטריות מתקדמות, לשילוב ביניהן ולקישור שבין מידות וגיאומטריות. כמו כן, הם לומדים לעומק על תהליכי הרכבה ועל יצירת קישור בין חלקי הרכבות שונים. לאחר מכן, הם בוחנים את אפשרויות התצוגה של התוכנה, את הגדרות השקיפות ושינוי הצבע ואת האופן בו אלה משפיעות על התוצרים ועל מהלך העבודה.


מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים במתכונת גמישה במיוחד והוא נערך בהדרכה אישית, כאשר קצב השיעורים ומשך התכנית נקבעים לפי הרקע הקודם של התלמידים וצורכיהם. המכללה מאפשרת גמישות בימי ובשעות הלימוד, כדי להתאים לשילוב נוח עם עבודה. השיעורים כוללים הרצאות עיוניות אשר משלבות מצגות, תרגולים מעשיים במעבדות המחשבים של המכללה וכן הדרכה אישית.


כמו כן, תלמידי הקורס מקבלים את תוכנת סולידוורקס בגרסתה העדכנית וכך יכולים להמשיך ולתרגל את החומר הנלמד גם בין המפגשים. מוסד הלימוד מסייע לתלמידים במציאת עבודה עוד במהלך הקורס, וכן לאחר סיומה של ההכשרה.


נושאי הלימוד


לאורך הקורס המשתתפים דנים במגוון של נושאים וביניהם:

 

  • שינוי צבע חלקים בתצוגה
  • קשרים בין קבצים ושמירה
  • בסיסי הרכבה בסולידוורקס
  • קישוריות בין גיאומטריות ומידות
  • שימוש בקונפיגורציות ובניית פונקציות    
  • חוקי בניית סקיצה
  • שילוב בין גיאומטריות
  • גיאומטריות מתקדמות
  • הגדרות תצוגה ושקיפות    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת המינהל הטכני מתקיימות שלל תכניות להכשרת טכנאים וקורסים מקצועיים. מוסד הלימוד מציע קורסים במקצועות מבוקשים בשוק העבודה והוא מעדכן את תכני הקורסים שנלמדים בו במטרה להכין את התלמידים באופן המיטבי לקראת אתגרי השוק של היום. בין המסלולים שניתן ללמוד במכללה זו נכללים קורס טכנאי סלולר, קורס טכנאי מחשבים, קורס טכנאי מערכות קירור ומיזוג אוויר, קורס טכנאי מיכון ושמע לרכב, קורס טכנאי מערכות מיגון, קורס מנעולנות, קורס טכנאי מכשור רפואי, קורס תכניתן CNC, קורס ניהול רשתות להכשרת MCSA ו - MCSE ומסלולים נוספים.


ההכשרות המקצועיות אשר נערכות במכללת המינהל הטכני מתקיימות תוך שילוב של עבודה מעשית מרובה, מתוך תפישה כי באמצעות תרגול פרקטי יכולים התלמידים לצבור ניסיון עוד במהלך הקורס וכך להגיע מוכנים יותר אל שוק העבודה. חלק מן ההכשרות במכללה מתקיימות גם במתכונת פרטנית, מה שמאפשר לתלמידים לבחור את משך הלימודים ולהתאים אותו לצורכיהם ולעבודתם. למוסד הלימוד שלוחות בערים כפר סבא וראשון לציון.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למי שנדרשים לעבוד עם תוכנת סולידוורקס במסגרת תפקידם ומעוניינים לשפר את שליטתם בתוכנה. אין צורך בניסיון קודם בשימוש בתוכנה כדי להתקבל לקורס.


תעודה


למשתתפים אשר עומדים בכל חובות הקורס בהצלחה ניתנת תעודת גמר "טכנאי סולידוורקס" על ידי מכללת המינהל הטכני לטכנאי שירות. לצורך קבלת תעודת הגמר הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מהשיעורים לאורך הקורס וכן עליהם לעבור מבחנים ובחינות הסמכה מסכמות, הכוללות מבחנים מעשיים ועיוניים, בציון של לפחות 60.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם