אקדמיה סוליי למקצועות היופי והטיפוח

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אקדמיה סוליי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים באקדמיה סוליי - Soley Academy


על מוסד הלימוד


אקדמיה סוליי היא מוסד להכשרה מקצועית שמתמקד במקצועות היופי והטיפוח. במוסד זה מתקיימים מגוון של קורסים מקצועיים אשר נוגעים בתחומים כגון ספרות, איפור, עיצוב תסרוקות, החלקות, הלחמות ריסים ובניית ציפורנים. תכניות הלימוד השונות מותאמות לטרנדים העדכניים והחדשים בתחומי האופנה והיופי בזירה המקומית והעולמית, במטרה לספר לתלמידים יתרון בשוק התחרותי והדינמי של היום.


באקדמיה סוליי סבורים כי רווחיות ותחום האסתטיקה הולכים יד ביד וכל פועלים להקנות לתלמידים ידע וניסיון מעשי בדרך לפתיחת עסק עצמאי בענפי מקצועות היופי. התלמידים לומדים כיצד לקדם את עצמם מבחינה מקצועית בשוק הדינמי של היום ומתוודעים לדרכים יעילות להתנהלות מול לקוחות. צוות המורים של בית הספר מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בתחומי האסתטיקה, אשר מעבירים מן הידע והניסיון שלהם אל התלמידים.


במרבית הקורסים המשתתפים מקבלים ערכה של ציוד מקצועי וחומרי גלם אפשר יכולה לסייע להם בעת השתלבותם בשוק העבודה. חלק מן המסלולים כוללים יצירה של תיק עבודות דרך צילומי בוק מקצועיים, אותם יכולים הבוגרים להציג ללקוחותיהם בהמשך הדרך. עם סיומם של הקורסים ולאחר השלמה של כל החובות במהלכם הבוגרים מקבלים תעודת סיום מטעם האקדמיה, אשר יכולה לפתוח בפניהם דלתות לתעסוקה בתחום מקצועות היופי, הטיפוח והאיפור. מוסד הלימוד ממוקם באזור השרון, בעיר חדרה.


קהל היעד


מסלולי לימודי התעודה אשר נלמדים באקדמיה סוליי מתאימים הן לנשים והן לגברים והם מיועדים למשתתפים מגיל 14 שנים ומעלה. תכניות הלימוד של מוסד זה מתאימות למי שמגלים עניין בתחום מקצועות היופי והאסתטיקה ומעוניינים לרכוש את הכלים שנדרשים להשתלבות בקריירה בענפים אלה. אין צורך בהכרח בידע קודם בתחום היופי או בניסיון מקצועי קודם כדי להתקבל לקורסים הנלמדים במוסד זה, יכולים ללמוד בהם גם משתתפים ברמת מתחילים או מי שמגלים שאיפה ורצון להשתלב בתחומי היופי והטיפוח וליצור לעצמם קריירה רווחית ויצירתית בענפים השונים.


מסלולי לימוד


בין מגוון הקורסים אשר מתקיימים במוסד הלימוד אפשר למנות את הקורסים הבאים:

 

 

 • קורס איפור: קורס זה מספק למשתתפים בו את כל הידע המקצועי להשתלבות בתחום האיפור. במהלך קורס איפור מקצועי לומדים על שלל טכניקות איפור כגון איפור מעושן, איפור ערב, איפור כלות, הצללות, קונטור, הבהרות והדבקות של ריסים. נוסף על כך, התכנית מקנה מיומנויות להתחלת עבודה בתחום האיפור כאשר התלמידים מקבלים ערכת חומרים וציוד שנדרשת לתחילת העבודה. ביומו האחרון של הקורס המשתתפים יוצרים בוק אישי בעזרתו של צלם מקצועי, תיק עבודות זה יכול לשמש אותם בצאתם לשוק העבודה כמאפרים עצמאיים. הקורס נפרש על פני כחמישה חודשים והוא כולל כ - 14 מפגשים.

 

 

 • קורס בניית ציפורניים: במסגרת קורס בניית ציפורניים המשתתפים מכירים את שיטות הבנייה המגוונות הקיימות היום בשוק כגון בנייה באקריל, טבילה ובנייה משולבת. הם מתוודעים לכלים ולחומרי העבודה המקצועיים ולומדים להתאים את סוג הבנייה לצורכיהם של הלקוחות שלהם ולבקשותיהם. נוסף על כך הם רוכשים כלים לעיצוב ציפורניים בשלל צורות וסגנונות. היקפו של קורס זה הוא כשלושה חודשים וחצי והוא כולל כ - 12 מפגשים.

 

 

 • קורס עיצוב גבות ושעווה: המשתתפים בקורס עיצוב גבות ושעווה מקבלים כלים וידע מקצועיים להתמחות בשלל שיטות לעיצוב הגבות באמצעות שעוות. הם לומדים על שיטות מילוי לגבות דלילות לצד דרכים להתמודדות עם גבות עבות. כמו כן, הם לומדים להתאים את הצבע של הגבות באופן אידיאלי לצורכיהם של הלקוחות, תוך שהם מביאים בחשבון היבטים כגון צבע העיניים ומבנה הפנים לצורך יצירה של פרופורציה של כל החלקים בפנים. נוסף על כך, הקורס מעניק מיומנויות למריטת שיער גוף באמצעות שעווה, במגוון רחב של אזורים. הקורס נפרש על פני שלושה מפגשים.

 

 

 • קורס ספרות: קורס ספרות נפרש על פני כ - 28 מפגשים, במהלכם המשתתפים מכירים לעומק את תורת המקצוע, את סביבת העבודה, את החומרים והציוד המקצועי בהם משתמשים ספרים וכן שלל טכניקות ליצירת תספורות ייחודיות לנשים ולגברים. כמו כן, נלמדים סוגי השיער ומבנהו, ושיטות לשימוש נכון בציוד. לאחר מכן, המשתתפים מעמיקים בשימוש בצבע, בגלגלה הצבעים, בהשפעתה של הפורמולה על מבנה השיער ועל טכניקות מגוונות לצביעה אמנותית ולצביעה לתצוגות. בהמשך נלמדות גם סוגיות שנוגעות להחלקות בדגש על ההחלקה היפנית. המשתתפים לומדים לאבחן את השיער ולהתאים את התוספות והטכניקה ללקוחות ולצורכיהם. הם בוחנים גם כיצד להתאים את סוגי התספורות למבנה הפנים ולבקשותיהם של הלקוחות.

 

 

 • קורס תסרוקות: קורס תסרוקות, אשר כולל כ - 10 מפגשים ונפרש על פני כ - 3 חודשים, מקיף את תחום עיצוב השיער מבסיס התסרוקת ועד לעיצוב מעשי בשלל טכניקות. בין הכלים אשר נלמדים במהלך קורס זה נכללים תסרוקות ערב וכלות, תסרוקות אסופות ויצירת צמות, תסרוקות גל מוברש, שימוש בבייביליס, טכניקות לניפוח תסרוקות וכן הם מתוודעים לטרנדים האחרונים בעולם האופנה והשיער ולומדים ליישם אותם בפועל. לקראת סיומו של הקורס הם יוצרים תיק עבודות מקצועי להצגת תוצריהם ויכולותיהם, צילום התסרוקות הוא משולב עם סיום קורס האיפור של בית הספר.

 

 

 • קורס החלקות: קורס החלקות שם דגש על עבודה מעשית ועל היכרות קרובה ויסודית עם החלקות שיער, אשר הפכו לאחרונה לאחד התחומים המבוקשים בעולם עיצוב השיער והטיפוח. קורס זה פותח בפני תלמידיו ידע בביצוע של החלקות מטכניקות הבסיס וכך מגדיל את הפוטנציאל שלהם לרווחים עסקיים שניתן לקבל במסגרת קריירה בתחום. התלמידים מביאים מודליסטים אל הקורס ומתנסים בפועל בטכניקות הנלמדות, הם מקבלים גם טסטר להחלקה.

 

 

 • קורס הלחמת ריסים: במסגרת קורס החלמת ריסים התלמידים לומדים בהרחבה על שיטות עבודה מקצועיות על השלבים השונים שלהם, על ציוד מקצועי ועל שיטות ניקוי וחיטוי. כמו כן, המשתתפים בוחנים כיצד להתאים את העבודה לצורכים ולהוראת של הלקוחות ולמבנה הפנים והעיניים שלהן. הם מקבלים ערכת חומרים וציוד מקצועית ומתנסים בפועל בטכניקות המילוי והלחמת הריסים דרך עבודה עם מספר מודליסטיות שהם מביאים לקורס.

 

 

 • קורס לק ג'ל: לאורך קורס לק ג'ל נלמדות שיטות מקצועיות לטיפול ולעיצוב הציפורניים, המשתתפים לומדים כיצד לעצב ולטפל בציפורניים טבעיות ברמה מקצועית גבוהה ובוחנים את אופן השימוש בכלי העבודה המקצועיים לרבות לקים ומנורות. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות מקצועיות שיכולות לסייע להם להצליח ולבסס את עצמם בשוק התחרותי של היום.


אפשרויות תעסוקה


בפני בוגרי הקורסים שנלמדים באקדמיה סוליי נפתחות מגוון של אפשרויות לתעסוקה בתחום מקצועות היופי, האיפור, עיצוב השיער והקוסמטיקה. באפשרותם להשתלב בתור שכירים בשלל מסגרות מקצועיות כגון מכוני יופי, מספרות, מכונים לבניית ציפורניים, חברות איפור וחברות אופנה. נוסף על כך, הם יכולים לצאת בקריירה עצמאית ולפעול כמאפרים, כספרים, כמעצבי שיער, כבוני ציפורניים ועוד שלל אפיקים דרך פתיחה של עסק עצמאי או עבודה מהבית.


תחום מקצועות היופי כולל בתוכו אפשרויות רבות ומגוונות לקידום הקריירה וכך הבוגרים יכולים להמשיך ולצבור כלים ומיומנויות נוספים ובאופן זה להרחיב את סל הלקוחות שלהם. קומסטיקאים, מאפרים וספרים שממשיכים ללמוד ולהרחיב את כישוריהם יכולים גם לבסס את קהל הלקוחות הקיים שלהם באמצעות הידע הנצבר בקורסים וכך להציע ללקוחות שלהם שירותים רבים יותר ובאיכות גבוהה יותר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp