מלגות לימודים לסטודנטים באשדוד

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לתושבי אשדוד - מלגות לימוד לסטודנטים באשדוד


מתגוררים באשדוד? אתם יכולים לקבל מלגה


סטודנטים שמתגוררים בעיר אשדוד או שלומדים בה יכולים לקבל מלגות לימוד כדי לסייע להם בתשלום שכר הלימוד. סטודנטים אשדודים יכולים לבחור מבין מגוון של מלגות ייעודיות, לרבות מלגות פעילות חברתית ומלגות למצטיינים. במקרים רבים כדי לקבל את המלגות יש צורך להציג מגורים באשדוד בתעודת הזהות למשך פרק זמן של מספר שנים.


הנה כמה מן המלגות שמתאימות לסטודנטים באשדוד:


שימו לב, מלגות הלימוד משתנות מעת לעת, כדי לקבל את הפרטים העדכניים והמדויקים ביותר לגבי מלגות אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד. כל המסתמכים על המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 


מלגות מטעם קרנות וארגונים


מלגת עיריית אשדוד: במסגרת שאיפתה לעודד פעילות חברתית בקרב תושביה, מעניקה עיריית העיר אשדוד מלגות לימוד לסטודנטים שלוקחים חלק ביוזמות קהילתיות בעיר. המלגות ניתנות לסטודנטים תושבי אשדוד שלומדים במוסדות אקדמיים המוכרים על ידי המל"ג לתואר ראשון, ללימודי הנדסאי וכן במכינות קדם אקדמיות. כדי לזכות במלגות אלה יש צורך לקחת חלק בפעילויות התנדבותיות שונות שמפעילה העירייה, לרבות התנדבות במסגרות חינוך לגיל הרך ובתי ספר, לצד מגוון של פרויקטים חברתיים במסגרות לאנשים עם צרכים מיוחדים ולסיוע לילדים ולנוער בסיכון. כדי לקבל את המלגה יש לבצע בין 4 - 6 שעות שבועיות של פעילות חברתית לאורך שנת הלימודים.


מלגת ראש העיר לסטודנטים מצטיינים: ראש עיריית אשדוד מעניק מדי שנה מלגות לסטודנטים מצטיינים, שהם תושבי אשדוד שמגיעים להישגים לימודיים גבוהים במיוחד. המלגות ניתנות לסטודנטים משנה ב' ומעלה ללימודיהם. גובה המלגות כ - 10,000 שקלים.


מלגת פר"ח בשיתוף העירייה: במסגרת שיתוף פעולה בין פרויקט פר"ח לבין עיריית אשדוד, יכולים הסטודנטים לקבל מלגות חונכות בהיקף מוגדל, בגובה של 6,000 שקלים. מלגות אלה מיועדות לתושבי העיר בלבד אשר לוקחים חלק בפרויקטים חברתיים בעיר. נוסף על כך, מציעים מלגות בגובה 6,500 שקלים לסטודנטים שמשתתפים בפרויקט חונכות ילדי אסירים והם תושבי אשדוד, מלגה מוגדלת בהיקף 6,500 לסטודנטים תושבי אשדוד ממוצא גיאורגי שלוקחים חלק בתכנית החונכות וכן מלגות נוספות בהיקף 6,500 שקלים למשתתפים בפרויקטים מיוחדים בהם מתנדבים עם ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים.


מלגת קרן אשדוד כיוונים על שם משפחת גז: מרכז הצעירים של אשדוד, "מרכז כיוונים" יחד עם קרן אשדוד מציעים מלגה סוציו אקונומית על שם משפחת גז. המלגה מיועדת לתושבי העיר שגרים בה למשך תקופה של לפחות שלוש שנים, בין הגילים 20 - 35. אלה הן מלגות לתואר ראשון ומלגות להנדסאים בלבד. מובא בחשבון גם המצב הכלכלי של הסטודנטים. גובה המלגות הוא בין 5,000 - 7,000 שקלים לפי שיקול הדעת של וועדות המלגות של הקרן.


מלגת שיקום שכונות: במסגרת פרויקט שיקום שכונות של משרד השיכון והבינוי, נכללות גם שכונות רובע ג' ורובע ו' בעיר אשדוד. במסגרת תכנית שיקום שכונות זכאים סטודנטים שמתגוררים בשכונות אלה לקבל מלגות לימוד. מדובר במלגות לסטודנטים לתואר ראשון. במסגרת בדיקת הזכאות למלגה זו מובאים בחשבון גורמים כגון מצב סוציו אקונומי של הסטודנטים ושל בני משפחותיהם.


מלגת הפדרציה של יהדות מרוקו: הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו מעניקה מלגות לימוד לסטודנטים שזקוקים לסיוע כלכלי, בכפוף לפעילות חברתית בקהילה. בין הקריטריונים שמביאה הקרן בחשבון נכללים מצב כלכלי, שירות צבאי, תחום הלימוד ומצב משפחתי. גם בעיר אשדוד, יכולים סטודנטים לקבל מלגות לאחר השתתפות בפרויקטים חברתיים שמפעילה העירייה.


מלגת מל"י מרכז לאזרחים יוזמים: עמותת מל"י (מרכז לאזרחים יוזמים) מתמקדת בתחום המחזור והסיוע לקהילה. במסגרת מיזם המשותף לעמותה זו ולעיריית אשדוד יכולים סטודנטים שמשמים רכזים בפרויקט לקבל מלגה של 2,000 שקלים לשנת לימוד. כדי לקבלה הם צריכים להשתתף ב - 5 שעות פעילות מדי חודש.

 


מלגות מטעם מוסדות לימוד


SCE המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון: למכללה שלוחה בעיר אשדוד. מוסד הלימוד מציע מגוון רחב של מלגות לימוד לסטודנטים שלו, לרבות מלגות הצטיינות, מלגו סיוע סוציו אקונומי ומלגות התנדבות לסטודנטים שלוקחים חלק במיזמים קהילתיים שונים. המלגות לסטודנטים להנדסה ניתנות לסטודנטים בכל השנים לתואר הראשון לפי קריטריונים שמציבה המכללה.

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לסטודנטים באשדוד

כניסה לפורום מלגות
שלומית
מלגות להסבת לסיעוד בקפלן
113 צפיות
חני
מלגה לתואר שני למורה
263 צפיות
סיגלית שובל
מציאת מלגה באשדוד שיקום שכונות
294 צפיות
אורנה
מילגה לחיילת משוחררת המתגוררת באשדוד
337 צפיות
דניאל
מלגה לחייל בסדיר ללא התנדבות
1643 צפיות
אדיזה
מלגות לימודים ללקויי ראייה
717 צפיות
אתי
מלגה ללומדים במכללה למינהל סניף אשדוד
703 צפיות
מתן
האם יש מלגות ייעודיות לתושבי אשדוד?
892 צפיות
אלכס
מלגה ללימודי הנדסה - מגורים בעיירת פיתוח
883 צפיות
אורפז.
מלגת שוליך - לימודי רוקחות באוניברסיטה העברית, שנה א'
1244 צפיות
מריה
אופציות למלגה לשנה הראשונה מלבד פרח
1060 צפיות
סיניה וקנין
מלגה לאם חד הורית עבור לימודי תעודה
948 צפיות
אילונה
מלגה במימון מלא ללימודי הוראה לאימהות
1194 צפיות
מיכל
מלגה ללימודי עיצוב ואדריכלות פנים
1128 צפיות
קארין
מלגה למכינה יעודית??.
1651 צפיות

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp