מלגות לימודים לסטודנטים ברחובות

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות 

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מלגות לתושבי רחובות - מלגות לימוד לסטודנטים ברחובות


גרים או לומדים ברחובות? הנה המלגות בשבילכם


ישנם מגוון מוסדות לימוד שממוקמים בעיר רחובות ובקרבתה, בהם המרכז האקדמי פרס, מכללת רחובות (אחד ממרכזי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה), הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, מכללת אורט רחובות, מכון אדלר, מכללת פסגות ללימודי שוק ההון ומכללת גישות להנחיה ולניהול. סטודנטים שלומדים ברבים מן מוסדות האלה יכולים להיעזר במלגות לימוד פנימיות וכן במלגות מטעם קרנות חיצוניות. כמו כן, גם תושבי רחובות שאינם לומדים בעיר יכולים לקבל מלגות שמיועדות לתושבים.


הנה כמה מן המלגות שמוצעות לסטודנטים ברחובות:


שימו לב! המלגות משתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי מלגות לימוד. כל המסתמכים על המידע בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

 

מלגות מטעם ארגונים וקרנות


מלגת שיקום שכונות ברחובות: מלגה זו ניתנת לסטודנטים שמתגוררים בשכונות 'שיקום שכונות' בעיר - שכונת קריית משה ושכונת אושיות. המלגות מיועדות לסטודנטים שלומדים בתכניות להשלמת השכלה, להכנה ללימודים המקצועיים, במסגרות הכשרה מקצועית ובתכניות קידום מקצועי. המלגות אינן ניתנות לסטודנטים הלומדים לימודים אקדמיים. גובהה של מלגת שיקום שכונות הוא עד 3,500 שקלים (עד מחצית משכר הלימוד). גובה המלגה נקבע לפי מצב סוציו אקונומי.


מלגת איגוד הסופרוטיזם רחובות: מלגה לסטודנטיות של איגוד הסופרוטיזם שממוקם ברחובות. המלגה מיועדת לסטודנטיות תושבות העיר אשר מגיעות מרקע סוציואקונומי נמוך וזקוקות למלגה למימון שכר הלימוד.


מלגת מסורת: סטודנטים מרחובות ומאזור השפלה יכולים להיעזר במלגת מסורת ששואפת להעצים את הבנת התרבות היהודית. היא עוסקת בנושאים כגון חגי ישראל, קבלה, תרבות יהודית ופסיכולוגיה. הפרויקט כולל מפגשים והרצאות, אירועי תרבות, סדנאות וסיורים. גובה מלגת יהדות זו הוא עד 1,000 דולרים.


מלגה לסטודנטים בני קיבוצים: קרן א. ד. גורדון מציעה מלגה לחברי קיבוץ ולבני קיבוץ שלומדים בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית. בהענקת המלגות הקרן מביאה בחשבון נתונים כגון מעורבות ופעילות חברתית, מצב כלכלי של הסטודנט ושל הקיבוץ וקבלת מלגות ממקורות נוספים.


מלגת סלפ"י - סטודנטים לפעילות יזומה: המלגה מטעם עיריית רחובות מיועדת לסטודנטים תושבי רחובות עד גיל 35 שלומדים בתכניות להשלמת 12 שנות לימוד ומשתתפים בתכנית מנטורינג בהיקף של כ - 120 שעות. כמו כן, מלגות אלה ניתנות לסטודנטים לתואר ראשון (משנה ב') ומלגות לתואר שני. ניתנות כ - 20 מלגות עד גובה של 10,000 שקלים.

 

 

מלגות מטעם מוסדות לימוד


המרכז האקדמי פרס: מחלקת הרווחה והמעורבות החברתית של המרכז האקדמי פרס מעניקה לסטודנטים מלגות שונות. במוסד הלימוד מציעים מלגה פנימית על בסיס סוציו אקונומי, שניתנות לאחר דין של וועדת המלגות. כמו כן, מוצעות מלגות פנימיות על בסיס מעורבות חברתית. מלגות אלה ניתנות על פי רוב על השתתפות בפרויקטים חברתיים עם ילדים ונוער. גובה המלגה משתנה מפרויקט לפרויקט ותלוי גם במספר השעות. נוסף על כך, ישנן מלגות לחיילים משוחררים, שמטרתן עידוד הצטיינות אקדמית. הן ניתנות לסטודנטים מצטיינים ללימודי מנהל עסקים או ללימודי מדעי ההתנהגות. גובה המלגות משתנה בהתאם למועד השחרור ומסלול הלימודים.


המסלול האקדמי המכללה למינהל: במסלול האקדמי המכללה למינהל הממוקם בראשון לציון מציעים מלגת לימודים לתושבי רחובות, בגובה של כ - 1,000 שקלים. המלגה ניתנת על סמך מצב סוציו אקונומי לתושבי העיר רחובות בחמש השנים האחרונות. מלגה זו פתוחה לסטודנטים לתואר ראשון שלומדים לפחות 14 שעות שבועיות ולסטודנטים לתואר שני שלומדים מעל 8 שעות שבועיות.


קמפוס רחובות של מכללת אורות ישראל: מכללת אורות ישראל היא מכללה לציבור הדתי, כאשר השלוחה ברחובות מיועדת לגברים בלבד. בקמפוס מוצעות מלגות מכללתיות על בסיס מצבם הסוציו אקונומי של הסטודנטים. כדי לקבל את המלגות יש להשתתף בפעילות התנדבותית על בסיס שבועי, לפי דרישות המכללה.

 

 

שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לסטודנטים ברחובות

כניסה לפורום מלגות
אסתר איילו
מלגות שיקום שכונות
203 צפיות
אנה
אי קבלת מענה בנוגע להגשת מועמדות למלגה
250 צפיות
ולרי
מלגה ללא התנדבות - לימודים בHIT
885 צפיות
מירב אברהם
מלגה - עם התנדבות מהבית או ללא התנדבות כלל
945 צפיות
אהרון
מלגת לימודים להשלמה לתואר ראשון
543 צפיות
אפיק
מלגה במכללת אורות ישראל
888 צפיות
ג'רסי סוזי
מלגות לסטודנט הלומד משפטים
420 צפיות
מיטל נגר
מלגה עבור תואר ראשון בהוראה
578 צפיות
כפיר מקייטן
עזרה בהכוונה למלגות להוראה במכללת אורות
515 צפיות
חגית
3 סטודנטים במשפחה - אילו מלגות מתאימות?
670 צפיות
שני
מלגה לחוזרת בתשובה במרכז האקדמי פרס
798 צפיות
בתיה כוכבי
מלגה עבור ביתי באוניברסיטה הפתוחה.
513 צפיות
אגם
מלגה במרכז האקדמי פרס לאם חד הורית
423 צפיות
zehavit
מלגה למכינה קדם הנדסאית - רקע סוציו אקונומי נמוך
652 צפיות
רחלי
הגשת בקשה למלגה - מדעי התזונה ברחובות
731 צפיות
שמוליק ונדר
מלגה בסך 1000 ש"ח של העיר רחובות
770 צפיות
דוד
מלגה ללימודי הוראה במורשת יעקב
640 צפיות
ניק בוקי
מלגה ללימודי הנדסאי בטכני חייל האוויר
696 צפיות
נועם
מלגה לתואר שני בפקולטה לחקלאות רחובות
1147 צפיות
נאור
עד מתי אפשר להגיש בקשה למלגת מפעל הפיס?
2297 צפיות
חן
מלגה למצטייני תואר ראשון
1165 צפיות
אור
מלגת מתמטיקה בחטיבה
878 צפיות
אלעד
מלגות לאנשי קבע
1373 צפיות

מעל סטודנטים
המליצו והצביעו על מלגות

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה 1,554 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה 438 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו 955 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם