קורס אימון מערכות יחסים ביחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

היחידה ללימודי חוץ - רמת גן

קורס מאמני מערכות יחסים ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים רמת גן


בונים קשרים וגשרים


כל אחד שואף שכל מערכות היחסים בחייו יפעלו תמיד על מי מנוחות, אך לא תמיד אלה הם פני הדברים. קונפליקטים, ויכוחים, דילמות ועוד שלל אתגרים מפרים את ההרמוניה במערכות זוגיות, בקשר עם הבוס והעמיתים לעבודה וגם בינינו לבין עצמנו. באמצעות אימון ובנייה של תהליכי ייעוץ מתאימים, ניתן להבין את מקור המחלוקות ולתכנן דרכי פעולה יעילות וחכמות יותר.


מי שמגיעים מעולם האימון והטיפול ומעוניינים להעמיק בתחום מערכות היחסים יכולים ללמוד בקורס להכשרת מאמני מערכות יחסים שמתקיים ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים. המסלול מתבסס על מתודולוגיית LeaderSheep, או מתודולוגיית הכבשים, שמתמקדת במערכות היחסים במעגל העבודה, במשפחה, בקשר הזוגי ובהורות. במהלך תכנית ההסמכה יכולים אנשי מקצוע לטפח מיומנויות אימון וייעוץ דרכן הם יכולים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם וגם לצמוח באופן אישי כמאמנים.

 


תכנית הלימודים


לאורך המסלול התלמידים מכירים שיטות מעולם האימון בעזרתן אפשר לסייע למאומנים להיחלץ מדפוסים מגבילים בשלל סוגים של מערכות יחסים, כגון בקריירה, בזוגיות, בקשרים חברתיים ובמעגל המשפחתי. הם לומדים להוביל את המאומנים לעבר פתרונות מעצימים ויעילים לקונפליקטים ודילמות במערכות היחסים עם גורמים שונים וכן בוחנים כיצד לקדם את התקשורת הבינאישית במעגלי החיים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 80 שעות לימוד אקדמיות, מפגשים נערכים פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים. הוא כולל תרגול מעשי שבמהלכו המשתתפים יכולים לעבור תהליך אישי במסגרת תרגילים זוגיים וקבוצתיים והתנסות אישית בניתוח מערכות יחסים אישיות. לתלמידים מוענקת ערכה של ספרים ומשחקים דרכם ניתן להמשיך לתרגל את הכלים הנלמדים גם בין השיעורים ולאחר תום הקורס.

 


נושאי הלימוד

 

 • הגדרת ערכים וייעוד
 • פעולות להשגת ייעוד
 • איתור חוזקות המאומן
 • נקודות רגישות ומניעים
 • יכולות אמפתיה למאמנים
 • תקשורת מקדמת תוצאות    
 • אגו גבוה ונמוך
 • עובדות ופרשנויות
 • מיומנויות הקשבה
 • ארבעת מצבי האגו
 • סוגי מערכות יחסים    
 • ועוד


סגל הוראה


את הקורס מנחה מאמנת אישית שהיא מנכל"ית של חברת אימון, ייעוץ והנחיה. היא עוסקת בייעוץ לארגונים בתחומי ההייטק, הביטוח, החשבונאות, התעשייה והשירות וכן במסגרות חינוך. נוסף על כך, היא מובילה תהליכים למנהיגות, חוסן נפשי ופיתוח תהליכי שירות וצוותים במסגרות עסקיות.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ מפעילה מגוון רחב של הכשרות נוספות, אלה כוללות קורס אימון במיקוד אורח חיים בריא, קורס להכשרת מאמנים אישיים ועסקיים, קורס אימון אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, קורס ייעוץ עסקי, קורס טיפול ב - NLP וקורס ייעוץ משכנתאות. דרך המסלולים יכולים עובדים ומנהלים לרכוש כלים מקצועיים לקידום הקריירה וכן להסבה לתחומי עיסוק חדשים ומבוקשים.


תנאי קבלה


לתכנית יכולים להתקבל מועמדים שברשותם תעודת הסמכה בתחומים כגון ייעוץ חינוכי, ייעוץ ארגוני, גישור, פסיכולוגיה, טיפול CBT, פסיכותרפיה ואימון אישי. כחלק מתנאי הקבלה יש לעבור ועדת קבלה וראיון אישי.

 


תעודה


לבוגרי המסלול מוענקת תעודת הסמכה שימוש במתודולוגיית הכבשים, על ידי היחידה ללימודי חוץ וחברת "Relationsheep". כדי לקבלה, עליהם להיות נוכחים ב - 80 אחוזים לפחות מן המפגשים ולעמוד בדרישות הפרקטיקום ובכל מטלות הקורס.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp