תואר שני בתקשורת חזותית בבצלאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בצלאל - תואר שני בתקשורת חזותית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בתקשורת חזותית בבצלאל האקדמיה לאמנות


מעצבים את פני החברה


עולם התקשורת החזותית עובר בעשורים האחרונים תמונות ושינויים מרחיקי לכת. שינויים אלה מאפשרים לאמנים ולמעצבים לא רק לחשוף את היצירות שלהם בפני קהל גדול מאי פעם, אלא גם מקנים להם הזדמנות להשמיע את דעותיהם בפורומים משפיעים רבים. תמורות אלה גם מציבות לא מעט אתגרים בפני המעצבים של היום, שצריכים להצטייד בארגז כלים משוכלל ונרחב שיעזור להם לנווט בזירה התרבותית של היום ולהבין את התהליכים הכלכליים, הפוליטיים והטכנולוגיים שמתחוללים בה.


מעצבים ויוצרים שמעוניינים לקבל מיומנויות מתקדמות ולפתח את החשיבה האסטרטגית ויכולות הביקורת שלהם יכולים ללמוד בתואר שני בתקשורת חזותית בבצלאל. האקדמיה מציעה תכנית שמכשירה את בוגריה להוביל שינוי חברתי דרך העיצוב ומספקת להם הבנה של היבטים תרבותיים, אתיים ופרגמטיים של עולם התקשורת החזותית. הבוגרים יכולים לטפח מיזמים ופרויקטים חדשניים ולהשתלב כמעצבים ויועצים בכירים בזירת התקשורת והעיצוב בארץ ובעולם.


תכנית הלימודים


הסטודנטים לתואר השני מבינים לעומק את דיסציפלינת התקשורת החזותית ובוחנים תיאוריות שונות שנוגעות אליה, תוך שהם דנים בהיבטים היסטוריים של התחום, בפן הטכנולוגי שלו ובהשפעות פוליטיות וחברתיות שלו. במקביל הם מפתחים ומעמיקים את המיומנויות שלהם בתחום העיצוב ולומדים על שיטות וטכנולוגיות חדשות.


מתכונת הלימוד


תכנית זו נמשכת שנתיים והמפגשים בה מרוכזים ביום לימודים מלא בשבוע ובמפגשים בימי שישי בבוקר. הסטודנטים לוקחים חלק בקורסים עיוניים, בסדנאות מעשיות ובסדנאות של מרצים ויוצרים אורחים. כמו כן הם משתתפים ב"הייפר סטודיו", מסגרת המאגדת ארבעה קורסים בדיסציפלינות שונות מהתקשורת החזותית. בשנה השנייה לתואר הם עורכים פרויקט מסכם בהנחיה אישית שהדגש המרכזי בו הוא עבודה מעשית.


סגל הוראה


בראש המסלול עומד אמן ומעצב גרפי ואוצר שידוע בעיצוב של כרזות פוליטיות רבות. הוא חתן פרס ישראל לעיצוב וכן זכה לאורך השנים בפרסים רבים בתחום האמנות והעיצוב.


על מוסד הלימוד


בבצלאל מתקיימות תכניות מגוונות לתואר שני בעיצוב. אלה כוללות תואר שני בעיצוב תעשייתי, תואר שני במדיניות בעיצוב, תואר שני בעיצוב אורבאני ותואר שני באמנויות. נוסף על כך, במוסד הלימוד פועלות תכניות ללימודי תעודה והעשרה מקצועית שמתאימים לאמנים ולמעצבים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הכלים שברשותם.


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול יש צורך להיות בוגרי לימודי תקשורת חזותית B.Des או תואר ראשון בעיצוב גרפי מטעם מוסד אקדמי מוכר. מועמדים שברשותם ניסיון מקצועי של לפחות שלוש שנים צריכים להציג ציון של 80 ומעלה בתואר. לחסרי ניסיון מעשי כיוצרים נדרש ציון ממוצע של לפחות 85 בתואר. כמו כן יש צורך להציג רמת פטור אקדמי באנגלית. תהליך הקבלה מונה שני שלבים, הראשון כולל בחינה של קורות החיים ותיק העבודות על ידי ועדה. בשלב השני, מועמדים שעוברים את השלב הראשון נדרשים לראיון קבלה.

 


תעודה


סטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם בתכנית מקבלים תואר שני M.Des. מטעם בצלאל האקדמית לאמנות ולעיצוב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בצלאל - אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

עוד מסלולי לימוד - האקדמיה בבצלאל

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp