קורס תכנות PHP במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

מכללת iNT (נס טכנולוגיות)

קורס תכנות אתרי אינטרנט בסביבת PHP במכללת iNT

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של מכללת נס לחצו כאן


מפתחים את הדרך לקריירה בהייטק


אתרי האינטרנט הולכים ותופסים מקום מרכזי יותר ויותר בחיינו ולצד מגמה זו עולה השימוש בטכנולוגיות פיתוח חדשות ומתקדמות. שפת הפיתוח PHP, שמתמקדת בפיתוח לסביבת האינטרנט, מציעה מגוון של אפשרויות ליצירה של אתרים מורכבים ומקוריים. שפה זו שנחשבת יעילה וקלה יחסית לשימוש מאפשרת יצירה של אתרים לשלל מטרות וניהול האפשרויות השונות בהם.


מכללת iNT מציעה קורס תכנות אתרים בסביבת PHP. בקורס זה לומדים כיצד לפתח אתרי אינטרנט משלל סוגים ולבנות אותם באופן מקצועי ויעיל. תכנית זו מתאימה גם לחסרי רקע קודם בתחום ומאפשרת להם לרכוש מיומנויות טכנולוגיות בעולם התכנות ולהכיר כלים מגוונים לבניית אתרים. הקורס מוצע בסניף רחובות של המכללה.


תכנית הלימודים


תכנת זו מציעה לתלמידיה כלים לפיתוח בסביבת האינטרנט ובמהלכה לומדים לבנות אתרים אינטראקטיביים באמצעות שפת PHP. לאורך הקורס, שמים דגש על נושאים כשימוש בעיצוב, תכנון של אתרים ותחזוקה שוטפת. כמו כן, הם מכירים שלל שפות תכנות ומתודולוגיות פיתוח, בהן HTML, CSS ו - MYSQL. נוסף על כך, הם מתמקדים בשפת PHP בשילוב של אלמנטים כגון jQuery ו - Ajax ובתרומתם של שילובים אלה לתפקוד האתרים.


מתכונת הלימוד


המסלול נפרש על פני כ - 160 שעות לימוד אקדמיות. הוא משלב בין שיעורים פרונטליים עיוניים לבין תכנים מעשיים כגון סימולציות והדגמות בסביבת הלמידה ותרגולים אישיים בליווי של ספרות מקצועית, מה שמאפשר לתלמידים להתנסות במיומנויות הפיתוח הנלמדות לאורך התכנית. לקראת סיום הקורס על המשתתפים לבצע עבודת גמר שמאפשרת להם לבחון את החומר הנלמד וליישם אותו באופן פרקטי.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים בקורס זה כוללים בין היתר:

 

  • MySQL ו -  PHP
  • שפת Java Script
  • שילוב PHP ו - HTML
  • פיתוח HTML ו - CSS    
  • שפת PHP
  • AJAX ו - JSON
  • פיתוח ב- jQuery    
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת iNT עורכת מגוון רחב של קורסים ותכניות הכשרה בתחומי הטכנולוגיה, המחשבים והתכנות. הקורסים שנלמדים במכללה זו כוללים בין היתר קורס פיתוח פול סטאק, קורס JAVA, קורס פיתוח אפליקציות אייפון iOS, קורס מפתחי מערכות BI, קורס דבאופס וקורס חוויית המשתמש. מסלולי הלימוד במכללה משלבים בהם תרגולים מעשיים כדי לסייע לתלמידים לרכוש ניסיון ולהתמקצע בכלים הטכנולוגיים שנלמדים. בעזרת שיתופי פעולה שמוסד הלימוד מקיים עם חברות וארגונים בתעשייה שואפים במכללה לסייע לסוגרים בהשתלבות בשוק התעסוקה בתום הקורסים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית זו אין צורך בידע קודם בפיתוח בשפת PHP או במיומנויות תכנות קודמות. יכולים ללמוד בקורס כל המעוניינים להכיר את שפת PHP ולפתח באמצעותה אתרי אינטרנט.


תעודה


מועמדים שמשלימים את כל החובות לאורך הקורס זכאים לקבל בסיומו תעודת גמר מטעם מכללת iNT. לצורך קבלת הדיפלומה המשתתפים צריכים להגיש את כל התרגילים, המשימות, הפרויקטים והמטלות שנדרשים לאורך הקורס וכן עליהם להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מכלל השיעורים.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp