קורס Full Stack במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

שירות אישי - צור קשר
קורס Full Stack במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

קורס פיתוח פול סטאק במכללת iNT (לשעבר מכללת נס) - Full Stack Developement

 

גישה מבוקשת בתעשיית ההייטק


תקנים וטכנולוגיות WEB הפכו לאחרונה לסטנדרט בפיתוח של שירותים, שרתים ותצוגה. מגמה זו נפוצה גם במסגרות ארגוניות שבאופן מסורתי נהגו להשתייך לחברות תוכנה קנייניות. בשוק ההייטק של היום יש דרישה רבה למפתחי פול סטאק, שיכולים לתכנן וליישם פתרונות מקצה לקצה. גם במיזמים טכנולוגיים וחברות סטארט אפ חדשניות מפתחים אלה הם מצרך נחוץ.


במכללת iNT (לשעבר מכללת נס) עורך קורס Full Stack, שמעניק לתלמידיו כלים פרקטיים והיכרות עם המגמות הטכנולוגיות העדכניות והמבוקשות ביותר בתעשיית התכנות וההייטק של היום. לאורך הקורס, התלמידים מכירים דרכים לפתרון בעיות ולהתמודדות עם אתגרים וגם צוברים מיומנויות תשתית למקצוענות ארוכת שנים, שמאפשרת להם לפרוץ קדימה בתעשייה ללא תלות בטכנולוגיות כאלה או אחרות. הקורס מתקיים בשלוחת מוסד הלימוד בתל אביב וברחובות.


תכנית הלימודים


לאורך הקורס המשתתפים רוכשים מגוון כלים שנחוצים לפיתוח של אתרים מתפקדים בטכנולוגיית פול סטאק. הם מעמיקים בתחום פיתוח אפליקציות האינטרנט ונחפשים לגישות הנדסיות מתקדמות בעולם התוכנה. כך הם לומדים כיצד לפתור בעיות נפוצות בתחום מערכות המידע שנפוצות בתעשיית ההייטק של היום.


מתכונת הלימוד


הקורס כולל כ - 160 שעות אקדמיות להכשרה בסיסית ועוד כ - 60 שעות לתרגול עצמאי. כמו כן, כ - 300 שעות אקדמיות מוקדשות להכשרה מתקדמת. תכנית זו בנויה בצורה אינטגרטיבית והדרגתית כדי לחשוף את המשתתפים באופן מסדר לכל הכלים הנחוצים בתחום.


המסלול משלב הרצאות עיוניות פרונטליות יחד עם סימולציות והדגמות בסביבת הלמידה. המשתתפים גם מתרגלים באופן עצמאי את העקרונות הנלמדים דרך הספרות המקצועית שמעניק מוסד הלימוד.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנלמדים לאורך הקורס:

 

 • פיתוח Java Script
 • טכנולוגיית MySQL
 • API בגוגל ובפייסבוק
 • בניית אתרים בוורדפרס
 • פיתוח לצד השרת Node.js    
 • Angular JS
 • Bootstrap4
 • שפת HTML5
 • שימוש ב - JQuery    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת iNT מתמקדת בענפי ההייטק והמחשבים והיא מציעה מגוון של הכשרות מקצועיות. בין הקורסים שנלמדים במוסד זה אפשר למנות קורס DevOps, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס תכנות MCSD בסביבת ויז'ואל סטודיו, קורס חוויית המשתמש, קורס VBA וקורס אקסל למתקדמים. מוסד הלימוד משמש מרכז הכשרה של כמה חברות תוכנה בין לאומיות גדולות, כגון מיקרוסופט, סיסקו ו - SAP, ובחלק מן ההכשרות אף מכינים את התלמידים לקראת מבחני הסמכה חיצוניים של אותן חברות.

 

 • רוצים לקבל עוד כלים בפיתוח תוכנה? קראו על קורס Angular2


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס זה, יש צורך בידע תפעולי ובניסיון בעבודה עם מחשבים ובשליטה טובה בשפה האנגלית. המועמדים עוברים מבחן פנימי שעורכת המכללה במטרה לבדוק את התאמתם. אין צורך ברקע קודם בפיתוח פול סטאק כדי ללמוד בתכנית.


תעודה


משתתפים שמשלימים את כל חובותיהם בקורס זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מכללת iNT. כדי לקבלה יש להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מסך המפגשים, להגיש את פרויקט הגמר, להשלים את כל המטלות והתרגילים ולעבור בהצלחה מבחנים פנימיים של המכללה.

Whatsapp Whatsapp