קורס פיתוח אפליקציות iOS במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

קורס פיתוח אפליקציות iOS במכללת iNT (לשעבר מכללת נס)

קורס פיתוח אפליקציות אייפון במכללת iNT - פיתוח ל - IOS

 

טכנולוגיה מתקדמת בכל כיס


עם התפתחותם של המכשירים הסלולריים שברשותנו, גם אופיין של האפליקציות הולך ומשתכלל. גם כמות האפליקציות המצויות בשוק הולך וגובר בכל שנה, כאשר מיליוני יישומונים שואפים לפתור בעיות בחיי היום יום, מניווט בדרכים ועד לתכנון של סדר היום. בתעשייה ישנו היום ביקוש רב מאוד למפתחים מקצועיים שמחזיקים בידע עדכני ונרחב.


מכללת iNT מציעה קורס פיתוח אפליקציות IOS, שמעניק למשתתפים בו את כל הידע והכלים הדרושים לפיתוח יישומים עבור מכשירי אייפון, אייפאד ו - ipod Touch. לאורך המסלול מכירים את תהליכי הפיתוח הנכונים של האפליקציות בסביבה זו ומתרגלים מיומנויות עבודה אפקטיביות, שיכולות לסייע לבוגרים להשתלב בעולם התכנות. את הקורס אפשר ללמוד בשלוחת המכללה בעיר ירושלים.


תכנית הלימודים


הקורס מקנה לתלמידיו יסודות מעמיקים בתחום התכנות ובפרט בתכנות ל - IOS. הם לומדים ליצור שלל סוגי אפליקציות, באמצעות התוכנות המובילות בענף. תחילה הם מתוודעים למבנה סביבת Apple ולאחר מכן רוכשים מיומנויות פיתוח בשפת ObjectiveC. בהמשך, הם בוחנים היבטים פרקטיים בפיתוח של יישומונים כגון שמירת מידע, ניהול הזיכרון ושימוש בחנות האפליקציות של אפל, App Store.


מתכונת הלימוד


קורס זה נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד אקדמיות. המסלול מורכב מתרגולים שמתקיימים בכל שיעור ומעבודה מעשית. הוא משלב הדגמות Hands On, סימולציות ועבודה במעבדות שנועדו לסייע בתרגול מיומנויות הפיתוח שנלמדות בקורס. כמו כן, התלמידים יכולים להמשיך לתרגל באופן אישי באמצעות הספרות המקצועית.


נושאי הלימוד


ביו התחומים שנידונים במהלך הקורס:

 

  • שימוש בחנות App store
  • תקשורת מבוססת אינטרנט
  • תכנות בשפת C Objective
  • הגדרת קשרי גומלין וטבלאות
  • התאמת רכיבים לממשק משתמש    
  • בניית בסיס נתונים
  • מסדי נתונים ותקשורת
  • מבני נתונים מתוחכמים
  • פיתוח רכיבי UI לאייפון    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת iNT מציעה מבחר קורסים בתחום ההייטק. בין תכניות ההכשרה המקצועית אפשר לכלול קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס פיתוח Full Stack Developer, קורס לינוקס, קורס JAVA, קורס תוכנת MS PROJECT וקורס חוויית משתמש. מסלולי הלימוד משלבים תרגול מעשי רב במטרה להכין את הבוגרים לקראת אתגרי עולם התוכנה וההייטק של ימינו. כמו כן, מוסד זה הוא מרכז הדרכה רשמי של חברות כגון CISCO ומיקרוסופט.


תנאי קבלה


תכנית זו מתאימה לאנשים שברשותם רקע בתחום התכנות והיכרות עם שפות כגון ג'אווה, PHP, שפת C או שפת C#. כדי להתקבל, המועמדים נדרשים לעבור מבחן סף שעורך מוסד הלימוד לבדיקת ההתאמה. במקרים מסוימים יש צורך להשלים מכינה.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל חובות התכנית בהצלחה מקבלים תעודת גמר המוענקת על ידי מכללת iNT. כדי לקבל את התעודה הם צריכים להגיש את כל התרגילים, העבודות והמטלות השוטפות, להשלים את פרויקט הגמר, לעמוד במספר בחינות פנימיות ולהיות נוגחים בלפחות 85 אחוזים מסך המפגשים.

Whatsapp Whatsapp