רוצה פרטים על לימודי הנדסאי בניין בדרום?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסאי בניין הנדסה אזרחית בדרום הארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי הנדסאי בניין בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי בניין באזור הדרום


חיפשתם לימודי הנדסאי בניין בבאר שבע והדרום?


תנופת הבנייה שעוברת מדינת ישראל מביאה לגידול בכמות הפרויקטים החדשים בכל חלקי הארץ. חלק חשוב ממהפכת הנדל"ן הזו שייך להנדסאי הבניין, שברשותם אחריות בתהליכי התכנון, הפיקוח והעבודה בשטח לצדם של מהנדסים, אדריכלים ומנהלי הבנייה.


מי שמכוונים תחומי הבנייה והתכנון ומתאפיינים בזיקה טכנית יכולים ללמוד בתכנית לימודי הנדסאי בניין (שנקראת גם לימודי הנדסאי הנדסה אזרחית). במהלך לימודי הנדסאי אלה לומדים לעומק על תהליכי התכנון, הביצוע והפיקוח של פרויקטים בבנייה ובפיתוח של כבישים ותשתיות נוספות.


המתעניינים בהכשרת הנדסאים באזור הדרום, יכולים למצור מגוון של מוסדות לימוד באזור. חלק מהמכללות ובתי הספר ממוקמים בבאר שבע, אחרים בערים כאשדוד או אילת. ברבים מבין המוסדות הסטודנטים יכולים לבחור במגמת התמחות, וכך לרכוש כלים ממוקדים בתכנון של פרויקטים או לחלופין בניהול של תהליכי הבניין. בפני הבוגרים נפתחות שלל אפשרויות תעסוקה בשוק הפרטי והציבורי, למשל בחברות בניה ובחברות הנדסיות שונות.

 


הנדסאי בניין בבאר שבע


המכללה הטכנולוגית באר שבע


לימודי הנדסאי בניין במכללה הטכנולוגית באר שבע מתקיימים בשתי מגמות התמחות - לימודי הנדסאי בניין בהתמחות ניהול הבנייה או לימודי הנדסאי בניין בהתמחות תכנון המבנים. ניתן ללמוד במסלול יום או בתכנית משולבת ללימודי ערב להנדסאים הכוללת גם מפגשים בשישי. המגמה בתכנון מבנים כוללת סמסטר חמישי ונוסף, כשפרויקט הגמר מתמקד בתחום התכנון.


בין תכניות הלימודים הנוספות הפועלות במכללה זו אפשר למנות גם לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי כימיה, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ולימודי הנדסאי מיזוג אוויר וקירור. דרך שיתופי פעולה מגוונים שמוסד הלימוד מפעיל עם גופים וארגונים בתעשייה, שואפים לסייע לבוגרים בהשתלבותם בשוק העבודה עם תום הלימודים.

 


הנדסאי בניין באשדוד


המכללה למינהל


בשלוחת בית הספר הארצי להנדסאים של המכללה למינהל בעיר אשדוד מתקיימים שלל מסלולי לימוד, בהם גם לימודי הנדסאי בניין. הסטודנטים יכולים לבחור בין שתי מגמות משנה: לימודי הנדסאי אזרחי בהתמחות תכנון מבנים שעוסקת בתכנון קונסטרוקציות למבנים ציבוריים ופרטיים; ולימודי הנדסאי בניין בהתמחות ניהול הבנייה, מגמה שמתמקדת בפן העסקי של ניהול תהליכי בנייה ובארגון של אתרים בשטח.


ניתן ללמוד במסלול לימודי בוקר או בתכנית משולבת בה לומדים בערבים וביום שישי בבוקר. בית הספר מציע תכניות לימוד נוספות ובהן לימודי הנדסאי מכשור רפואי, לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה ולימודי הנדסאי תעשייה וניהול. מכינה טכנולוגית להנדסאים מוצעת למי שאינם עומדים בתנאי הקבלה. לימודי הנדסאים מתקיימים גם בשלוחה נוספת של המכללה הדרום, בעיר אילת.

 


הנדסאי בניין בנגב הצפוני


המכללה האקדמית ספיר - בית ספר להנדסאים


המכללה האקדמית ספיר הממוקמת במועצה האזורית שער בנגה מפעילה את בית הספר הטכנולוגי להנדסאים. בין המגמות בבית הספר אפשר למצוא לימודי הנדסאי בניין, בשתי התמחויות. לימודי הנדסאי בניין בהתמחות ניהול הבנייה מתקיימים במסלול ערב בהיקף שלוש שנים או במסלול בוקר בן כשנתיים בו לומדים ארבעה ימים בשבוע. לימודי הנדסאי בניין בהתמחות תכנון המבנים נלמדים במסלול ערב, ארבעה או חמישה ימים בשבוע.


בית הספר הטכנולוגי מפעיל גם תכניות לימוד נוספות. אלה כוללות לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה, לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי טכנולוגיות מים, לימודי הנדסאי מכונות, לימודי הנדסאי קול ולימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי הנדסאי בניין בדרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסאי בניין בדרום?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי הנדסאי בניין בדרום

חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי

התקבלו 536 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp