רוצה פרטים על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול באזור הדרום

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום הארץ


מחפשים ללמוד בבאר שבע והדרום?


להנדסאים יש תפקיד חיוני בתעשייה. הנדסאי תעשייה וניהול פועלים יחד עם מהנדסים ולוקחים חלק בתהליכי ייצור, תכנון ופיקוח, כדי לייעל את תהליכי העבודה ולהגדיל רווחים. כדי לקבל את הכשרת ההנדסאי מטעם מה"ט, יש ללמוד בתכנית ללימודי הנדסאים, שמספקת שלל כלים טכנולוגיים, מדעיים ומעשיים ליישום בתעשייה.


מי שמחפשים לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום הארץ יכולים לבחור מבין מספר מוסדות המציעים לימודי הנדסאי באזור. בתי הספר והמכללות ממוקמים בערים כבאר שבע, אשקלון, אשדוד ואילת. בחלק גדול מהמוסדות אפשר לבחור במגמת התמחות במסגרת לימודי ההנדסאי וכך לצבור מיומנויות פרקטיות לשוק העבודה.

 


הנדסאי תעשייה וניהול בבאר שבע

 

מכללת עתיד


בית הספר להנדסאים של רשת מכללות עתיד מפעיל שלוחה בעיר באר שבע. בשלוחה זו מתקיימים הלימודים בהתמחות לוגיסטיקה. חשוב להדגיש כי ההתמחויות הנוספות של הנדסאי תעשייה וניהול אינן מוצעות נכון לעתה בשלוחת באר שבע של מכללת עתיד. במכללה יש עוד שלל תכניות הנדסאים, בתחומים כגון חשמל, מכונות רכב, מכטרוניקה, תוכנה, מכשור ובקרה ועוד. קיימת גם מכינה טכנולוגית המיועדת למעוניינים לשפר את סיכויי קבלתם ללימודים הטכנולוגיים.

 

המכללה הטכנולוגית באר שבע


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול במכללה הטכנולוגית באר שבע מתקיימים בשתי מגמות התמחות: ההתמחות מערכות ייצור או בהתמחות לוגיסטיקה. אפשר ללמוד במסלול לימודי בוקר שכולל ארבעה סמסטרים או בתכנית משולבת בוקר וערב ובה שישה סמסטרים. עוד נלמדים במכללה לימודי הנדסאי תוכנה, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי אלקטרוניקה, לימודי הנדסאי מכונות לימודי קירור ומיזוג אוויר ומגמות נוספות.

 

 

הנדסאי תעשייה וניהול באשדוד

 

המכללה למינהל


בשלוחת אשדוד של רשת המכללה למינהל ניתן ללמוד בתכנית הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה או בהתמחות ייצור. יש להדגיש כי ההתמחויות הנוספות שמציעה הרשת אינן מתקיימות נכון לעתה בשלוחת אשדוד.


המכללה מפעילה תכניות הנדסאים נוספות, בהן לימודי הנדסאי בניין,מגמת מכשור רפואי, תכנית בתחום האלקטרוניקה וכן לימודים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים. כמו כן, ניתן ללמוד במכינה טכנולוגית להנדסאים שמיועדת למי שלא עומדים בתנאי הקבלה במכללה. ברבות מבין התכניות במוסד זה, חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון.

 


הנדסאי תעשייה וניהול באשקלון


המכללה האזורית אשקלון - בית הספר להנדסאים


בית הספר להנדסאים שפועל במכללה האזורית אשקלון מציע תכנית לימודי הנדסאי תעשייה וניהול שמקיפה תחומי ניהול מגוונים ומתמקדת בענפים כגון לוגיסטיקה, ניהול מערכות פרויקטיאליות וסחר בין לאומי. נוסף על דיפלומת מה"ט, הסטודנטים מקבלים גם תעודות מקצוע בתחומי ניהול הפרויקטים PMO ובשימוש בתוכנת MS PROJECT. בבית הספר מתקיימים עוד מסלולים להכשרת הנדסאים, בהם בתחומים אלקטרוניקה, מכשור רפואי, אדריכלות נוף ועוד.

 

 

הנדסאי תעשייה וניהול באילת


מכללת עמל הישגים


רשת מכללות עמל הישגים מפעילה כמה שלוחות באזור הדרום, בשלוחת אילת מתקיימים לימודי הנדסאים וניתן ללמוד גם במסלול לימודי הנדסאי חשמל. הלימודים מתקיימים במסלול לימודי ערב להנדסאים והם נפרשים על פני כשלוש שנים. במסגרתם רוכשים ידע נרחב בהתקנה, תכנון ותחזוקה של מערכות מסוגים שונים. תכנית ההנדסאים במכללה מוכרת למימוש פיקדון לחייל המשוחרר. מוסד הלימוד מציע גם תכניות להכשרה מקצועית בתחום הטכני, בהן קורס חשמלאי מוסמך וקורס טכנאי מיזוג אוויר וקירור.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום?

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בדרום