רוצה פרטים על השלמת בגרויות - טבריה וצפת?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

בגרות בצפת ובטבריה - הכנה לבגרות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - טבריה וצפת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות בטבריה ובצפת


גרים בצפון? איפה משלימים בגרויות בצפת ובטבריה?


אחד המרכיבים החשובים בקבלה ללימודים הוא תעודת הבגרות. מי שברשותם ממוצע בגרויות גבוה מעלים את הסיכויים שלהם להתקבל לחוגים ולמסלולי לימוד מבוקשים. עבור מועמדים שאין ברשותם בגרות מלאה, או שממוצע הציונים שלהם נמוך מהממוצע הנדרש מוצעים מסלולים מגוונים לשיפור ולהשלמה של הבגרויות.


תושבי הגליל העליון והתחתון שברצונם ללמוד לבגרויות יכולים לעשות זאת קרוב לבית. האפשרויות שעומדות לרשותם כוללות מכוני הכנה לבגרות וכן מכינות לבגרות שמפעילים מוסדות אקדמיים באזור. במרבית המוסדות מציעים הכנה לכל מקצועות החובה ובאחרים הכנה מרוכזת לחלקם.

 


שיפור בגרות בטבריה


הייקיו HIGH Q


רשת ההכנה היי קיו מפעילה שלוחה בעיר טבריה, בבניין ההשתתפויות בנכסים שברחוב אלחדיף בעיר. בהייקיו מציעים הכנה לקראת מקצועות החובה והבחירה, בהם בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד, בגרות בהבעה עברית, בגרות בפיזיקה ובגרות בגיאוגרפיה.


היקפו של קורס ההכנה הוא כ - 300 שעות לימוד אקדמיות. הקורסים כוללים שיעורים בכיתה וגם שיעורים נוספים לתגבור ולהפנמה של נושאים מורכבים יותר. בקורס ההכנה לבגרות במתמטיקה מציעים גם אפליקציות לימוד ואתר ייעודי ובו אפשר לפתור בחינות ממועדים קודמים. מכון זה מציע גם קורס פסיכומטרי, קורס הכנה למבחן אמי"ר וקורס אנגלית מדוברת.


המכללה האקדמית כנרת


במכללת כנרת מציעים מכינה להשלמת בגרויות, במסגרת המכינות הקדם אקדמיות שפועלות במוסד הלימוד. מכינה זו מתאימה הן למועמדים חסרי תעודת בגרות והן לבעלי בגרות חלקית או מלאה שמעוניינים לשפר ציוני בגרויות כדי להתקבל למסלולי הלימודים שבמכללה. המקצועות הנלמדים במכינה כוללים בגרות במתמטיקה (3 יחידות), בגרות באנגלית (3 או 4 יחידות), בגרות בספרות, בגרות בלשון, בגרות בתנ"ך, בגרות בהיסטוריה, בגרות באזרחות ובגרות בגיאוגרפיה כמקצוע בחירה.


מוסד הלימוד ממוקם בסמוך לטבריה, בצומת צמח שבעמק הירדן. משך המכינה משתנה לפי כמות הבגרויות אותן התלמידים מעוניינים להשלים ונע בין חמישה ל - 20 חודשים. יש לציין כי כדי להתקבל למכינות התלמידים צריכים להיות בוגרי 10 שנות לימוד לפחות ולהחזיק בציון בפסיכומטרי או בבחינת מימ"ד. המכינות להשלמת בגרויות מציעות תכנית חלקית שמתאימה למי שמעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאים. כמו כן, פועלות במכללה מכינה ייעודית למדעי הרוח, מכינה ייעודית להנדסה ומכינת 30+.

 


שיפור בגרויות בצפת


המכללה האקדמית צפת


בין המכינות שמתקיימות במכללה האקדמית צפת נמצאת גם תכנית מכינת פסגה, שמציעה הכנה מרוכזת לקראת הבגרות במתמטיקה והבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. מכינה זו מתאימה בין היתר למועמדים עם הישגים גבוהים, אך שממוצע הבגרויות שלהם או הציון במקצוע מסוים אינם עומדים ברף הדרישות כדי להתקבל לחוגים מבוקשים.


משך מכינת פסגה הוא כסמסטר אחד והיא משלבת בתוכה גם קורס פסיכומטרי. המכינה נפתחת אחת לשנה בחודש פברואר. כמו כן, במכללת צפת מתקיימות מגוון מכינות נוספות, בהן מכינה ייעודית למדעי החברה, מכינת 30+ ומכינה לגברים מהמגזר החרדי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השלמת בגרויות - טבריה וצפת?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - טבריה וצפת?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

Whatsapp Whatsapp