ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת קונספט

שירות אישי - צור קשר

מכללת קונספט לעיצוב

אהבת? שתף ב:

קורסים למימוש פיקדון צבאי לחייל משוחרר במכללת קונספט לעיצוב


לעצב את העתיד


קונספט היא מכללה למקצועות העיצוב הממוקמת בתל אביב ונוסדה בשנת 1998. המכללה שואפת להכשיר מעצבים להשתלבות בתעשייה הישראלית והעולמית. דרך מסלולי ההכשרה המקצועית שמוצעים במוסד זה להפוך את הזיקה לעיצוב ולאמנות לקריירה ולרכוש כלים לקידום מקצועי. תכניות הלימוד משלבות בהן עשייה מעשית והן שמות דגש גם על שיווק, מיתוג אישי ויזמות שיכולים לסייע לפריצה הראשונית לשוק לאחר תום ההכשרות.


חיילים משוחררים שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בעולם העיצוב, האופנה והסגנון יכולים להשתתף בקורסים במכללת קונספט, שמתאימים לניצול פיקדון חייל משוחרר. תכניות הלימוד מתאימות ברובן לחסרי ניסיון קודם בעיצוב והן מאפשרות לפתח את הסגנון האישי ולגבש סל כלים לבניית קריירה יצירתית ומאתגרת.


קורס עיצוב פנים


קורס עיצוב פנים מקנה לתלמידיו מיומנויות לעיצוב חללים ומשלב גם דיון בעיצוב רהיטים, בהום סטיילינג, בתכנון תאורה ובעיצוב חללים מסחריים כגון משרדים וחנויות. המשתתפים לומדים כיצד לנהל את הפן הפיננסי ואת ההתנהלות מול בעלי המקצוע וגם רוכשים כישורי שיווק ופרסום לקידום כעצמאיים בשוק.


היקף התכנית הוא כ - 17 חודשים, התלמידים יכולים לבחור בין קורס ערב לקורס בוקר. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע. המשתתפים לוקחים חלק בתרגולים מעשיים במהלך המסלול וכך צוברים מיומנויות חשובות ליציאה לעבודה. הם גם בונים תיק עבודות ובו מספר פרויקטים.


קורס עיצוב אירועים


במסגרת קורס עיצוב והפקת אירועים לומדים כיצד לתכנן ולנהל אירועים בלתי נשכחים מסוגים שונים, פרטיים ומסחריים כאחד. התלמידים לומדים על שלל ההיבטים באירוע כגון תכנון חלל, עיצוב שולחנות, ניהול קונספטים ושזירת פרחים. כמו כן הם רוכשים מיומנויות שיווק ויחסי ציבור.


משך הקורס הוא כשבעה חודשים, שיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בבוקר או בערב. לאורך המסלול משתתפים בסטאז' מעשי בתכנון אירועים במסגרת מסחרית או פרטית. התלמידים מבצעים בפועל את כל ההיבטים הנלמדים וכך מעצבים חופות, אולמות והיבטים נוספים של ההפקות.


קורס סטיילינג


קורס סטיילינג מקיף מיומנויות סטיילינג אישי ועיצוב תדמית להפקות אופנה וטלוויזיה. המשתתפים לומדים על תדמיתנות, בחירת אביזרים, שילובי צבע וחיזוי של טרנדים בעולם האופנה ודנים בטכניקות הלבשה לשלל סוגי לקוחות.


הקורס נמשך כחצי שנה והוא כולל מפגש אחד בשבוע. המשתתפים לוקחים חלק בצילומי אופנה ובהפקות מגוונות בהן הם יכולים להתנסות בעבודה יחד עם מעצבי שיער, מאפרים ודוגמנים. לאורך ההכשרה בונים תיק עבודות ובו תוצרי ההפקות השונות.


קורס עיצוב מחוכים, שמלות כלה ובגדי ערב


קורס עיצוב שמלות ערב מאפשר לתלמידיו להתמחות בתחום ההוט קוטור (תפירה עילית) ומקנה להם מיומנויות עיצוב ותפירה של שמלות לכלות ולאירועים, עם ובלי מחוכים. הם לומדים על סוגי חומרי גלם וסגנונות תפירה ועל מגמות עכשוויות בשוק העולמי. כמו כן נלמדים כלים בדיגום חופשים ובתדמיתנות מתקדמת.


קורס זה נפרש על פני כארבעה חודשים, ניתן ללמוד במסלול בוקר או ערב. חלק מרכזי בקורס מוקדש לעשייה מעשית ובמסגרתו מתקיימים פרויקטים ומטלות מגוונים בתפירה ובעיצוב. לקראת סיום המסלול מתבצע פרויקט גמר ובו תופרים שמלת כלה או שמלת ערב בעיצוב אישי וייחודי.

 

למידע נוסף לחצו: קונספט המכללה לעיצוב

מתוך פורום מכללת קונספט לעיצוב

קורס אופנה ומיתוג אישי
יעל
ללא תגובה
רישום ללימודי הום סטיילינג
דורית
1 תגובות
סילבוס לימודי סטיילינג
ענבל אסקיו
1 תגובות
מתי יפתח קורס עיצוב אופנה?
אפרת זנגלביץ
1 תגובות
קורס עיצוב והפקת אירועים במכללת קונספט
אירין
ללא תגובה
קורס לעיצוב פנים - מתי נפתח?
חליוה ציפי
1 תגובות
קורס בעיצוב פנים וקורס עיצוב אופנה
ליפז מועלם
1 תגובות
לימודי עיצוב והפקת אירועים - מסלול ערב
שיר
1 תגובות
לימודי עיצוב פנים - מתי מתחיל הקורס?
טל
1 תגובות
השלמה לתואר בעיצוב אופנה במכללת קונספט
ברנדה בוטנר
1 תגובות
קורס תפירה בשעות הערב או בשישי
שרית יוסף
1 תגובות
לימודי סטיילינג - האם הקורס בשעות הבוקר?
מריה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס עיצוב חלונות ראווה וסטיילינג?
עדן רובין תמם
1 תגובות
מכינה לעיצוב פנים - מתי נסגרת ההרשמה?
מיכל
1 תגובות
קורס סטיילינג והום סטיילינג - מה העלות?
רות שרון
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם