רוצה פרטים על לימודי מנהל עסקים ויזמות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחדשנות ויזמות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי מנהל עסקים ויזמות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי מנהל עסקים BA בהתמחות יזמות


להוביל את הסטארט אפ ניישן


ישראל ידועה בעולם כולו בהיותה אומת סטארט אפ, בכל שנה פורצים מיזמים עסקיים רבים שמקנים למפתחים שלהם רווחים כלכליים אדירים. ניכר שרבים בארץ ובעולם שואפים לטפח רעיונות יצירתיים ומהפכניים ולהפוך אותם להצלחה גלובלית. עם זאת, לצד הפריחה בעסקים ניתן לראות גם כי יוזמות חדשות רבות אינן מצליחות בטווח הארוך ונסגרות בשלבי חייהן הראשונים, בדרך כלל בשל היעדר כלים ומיומנויות ניהוליות מצד היזמים.


האם אפשר להבטיח הצלחה של מיזם? אילו כלים חשוב לטפח כדי להיות יזמים מובילים? איך מגלים את הלהיט החדש הבא בעולם הסטארט אפ? ההתמחות ביזמות במסגרת לימודי מנהל עסקים באה לענות על שאלות חשובות אלה ועוד רבות אחרות. התכנית מעניקה כלים כלכליים, שיווקיים, טכנולוגיים וניהוליים שחשובים להובלת מיזמים ובוגריה יכולים להשתמש במיומנויות אלה כדי לצמוח בזירת הסטארט אפ המקומית והבין לאומית.


למי מיועדים הלימודים


ההתמחות ביזמות מתאימה לבעלי זיקה לעולם הסטארט אפ והפיתוח העסקי, שמעוניינים לבצע את הצעד הראשון בעולם היזמות העסקית. לחלופין המסלול יכול להתאים גם לבעלי עסקים וחברות הזנק שברצונם לשכלל ולקדם את פעילותם. המסלול מעניק כלים ליזמות בשלל ענפים כמו עסקים, שוק ההון, נדל"ן והייטק.


תכנית הלימודים


במסגרת ההתמחות, הסטודנטים דנים לעומק בתהליכי ההקמה של יוזמות וגם בפיתוח של מגמות שינוי וחדשנות במסגרת ארגונים קיימים. כך הם מכירים מספק מודלים לפיתוח של רעיונות חדשים ובוחנים גם את שלל ההיבטים שנחוצים להתחלת עסק או יוזמה כגון גיוס משאבים, מציאת מקורות מימון, סוגיות פסיכולוגיות של עסקים, שיטות מכירה ואסטרטגיות שיווק. הם גם שמים דגש על טכנולוגיה בעולם הסטארט אפ ועל טכניקות לקידום המיזמים בזירה הדיגיטלית.


מתכונת הלימוד


זהו כאמור מסלול התמחות שנלמד במסגרת לימודי מנהל עסקים, שנמשכים כשלוש שנים. במרבית מוסדות הלימוד הסטודנטים יכולים לבחור בו החל משנת הלימודים השנייה. התכניות משלבות בין שיעורי חובה ובחירה עיוניים לבין התנסות מעשית שמאפשרת לתלמידים להעמיק בעולם היזמות.


כך במסגרת ההתמחות מתקיימים סיורים לימודיים ומפגשים עם בכירים ומנהלים בחברות גדולות. כמו כן, מתקיימות סדנאות פרקטיות בהם מתרגלים בקבוצות תהליכי בניית אסטרטגיה וחשיבה עסקית. לקראת סיום הלימודים הסטודנטים עורכים גם פרויקט גמר יישומי.

 


נושאי הלימוד

 

 • יזמות באיחוד האירופי
 • פסיכולוגיה של היזמות
 • דיני תאגידים
 • בניית אסטרטגיית שיווק
 • חדשנות בעולם הדיגיטלי
 • כלים להקמת עסק
 • טכנולוגיות עסקיות למנהלים
 • עיצוב חוויית משתמש
 • עקרונות התנהגותיים בניהול
 • השקעות בניירות ערך    
 • גיוס ההון בחברת סטארט אפ    
 • ועוד


תנאי קבלה


להתמחות ביזמות מתקבלים על פי רוב סטודנטים מצטיינים שלהם ציונים גבוהים בקורסים שלהם בלימודי מנהל העסקים. כדי להתקבל ללימודי מנהל עסקים עצמם יש צורך בתעודת בגרות מלאה ובציון פסיכומטרי. ברוב המקרים שמים דגש על הציון בבגרות באנגלית ובחלק האנגלית בפסיכומטרי.


במקרים מסוימים, מועמדים שלהם ממוצע בגרויות גבוה יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי. לעיתים מתחשבים מוסדות הלימוד גם ברקע מקצועי וניהולי קודם ומאפשרים גם למי שאינם עומדים ברף הציונים הנדרש להגיש מכתבי המלצה ולעבור ראיון בפני ועדה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל חובותיהם מקבלים בסיום הלימודים תואר ראשון BA במנהל עסקים עם ציון ההתמחות ביזמות שניתן על ידי המוסד המלמד.

 


מוסדות

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): המכללה למינהל מציעה מסלול התמחות בחדשנות וביזמות שכולל גם התנסות מעשית בחממת יזמות בחברות שונות במשק. בבית הספר למנהל עסקים מוצעות התמחויות נוספות, בהן לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק דיגיטלי, לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ושוק ההון ומסלול המתמקד בניהול בסין ובהודו.

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): במרכז האקדמי למשפט ולעסקים מתקיימים לימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות וחדשנות, ניתן ללמוד במסלול לימודי יום או לימודי ערב. במוסד הלימוד מתקיימות התמחויות נוספות במסגרת לימודי מנהל עסקים כגון התמחות מימון, התמחות שיווק והתמחות חשבונאות.

 

 • המרכז הבינתחומי הרצליה: הבינתחומי מציע כמה מסלולי התמחות בהם עוסקים ביזמות. הוא עורך תכנית דו חוגית לתואר ראשון בלימודי יזמות ומנהל עסקים, מסולל המעניק כלים לקידום מיזמים עסקיים משלל סוגים. כמו כן מתקיימים לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון ויזמות ולימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק בתכנית המשלבת יזמות. נוסף על כך, פועלת תכנית לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחדשנות דיגיטלית. מוסד הלימוד מציע גם לימודי משפטים, לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה ומקצועות נוספים.

 

 • המרכז ללימודים אקדמיים (אור יהודה): במל"א מתקיימת תכנית ללימודי מנהל עסקים בהתמחות יזמות, שחושפת את הסטודנטים לשלל תהליכי פיתוח של סטארט אפים. כמו כן, מוסד הלימוד מציע התמחות בשיווק והתמחות במימון ובנקאות במסגרת לימודי מנהל עסקים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי מנהל עסקים ויזמות?

רוצה לדעת יותר על לימודי מנהל עסקים ויזמות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי מנהל עסקים ויזמות

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: לימודי מנהל עסקים ויזמות

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למנהל עסקים הם כישורים לוגיים אנליטיים טובים, לצד כישורים כמותיים טובים. שליטה טובה בשפה האנגלית הכרחית הן ללימודים והן לתעסוקה. הבנה טובה בתחום המילולי (שפתי) וכמו כן כישורים טכנולוגיים באופן כללי, מהווים יתרון.
תחומי העניין המתאימים הם התחומים היזמיים - עסקיים (ניהול, כספים) לצד תחומי עניין חברתיים (רצון לעבוד עם אנשים) וארגוניים (הבנה בנהלים, זכויות, חברות).
מבחינת תכונות האישיות, בטחון עצמי, רצון להוביל, להשפיע, לנהל, עצמאות ולעיתים משיכה קלה ללקיחת סיכונים. כל זאת לצד פתיחות בינאישית, יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות - מהוות תכונות חשובות לעוסקים בתחום.
איזון בין רגשנות (אמוציונליות) לצד מחשבה (רציונליות), יציבות ובשלות אישית - מהווים יתרון בולט לעוסקים בתחום.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp