רוצה פרטים על השלמת בגרויות - תל אביב?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לבגרות בתל אביב - השלמת בגרות בתל אביב

הגעת ליעד! יש לך את כל המידע על השלמת בגרויות - תל אביב.

* אם אין לך זמן לקרוא כרגע, לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך זמן, כאב ראש וכסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות בתל אביב


איפה אפשר לשפר ולהשלים בגרויות בתל אביב?


אם אתם גרים בתל אביב או באזור המרכז ומחפשים להשלים בגרויות, כדאי שתדעו שישנן אפשרויות רבות שפתוחות בפניכם. בחירת מכון להכנה לבגרות היא לא צעד פשוט אבל כאשר בוחנים לעומק את כל המסלולים, ניתן למצוא את בית הספר שמתאים ביותר לצרכינו. בתל אביב קיימים שלל מכוני הכנה ומכינות קדם אקדמיות בהן אפשר להשלים את תעודת הבגרות וגם לשפר ציונים בחלק מהמבחנים.


הנה כמה אפשרויות להשלמה ולשיפור בגרויות בתל אביב:

 

 

מכוני הכנה לבגרות


היי קיו HIGH Q


רשת היי קיו מפעילה את סניף תל אביב בתוך דיזנגוף סנטר במרכז העיר. מוצעות תכניות להכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, לבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות וכן לבגרות בגיאוגרפיה, לבגרות בפיזיקה ולבגרות בלשון. לקראת הבגרות במתמטיקה ניתן להיעזר גם בלומדות ובאפליקציות שמאפשרות תרגול גם בין השיעורים. כמו כן מוצעת ספריית שיעורים וירטואליים שזמינה לתלמידים.


קידום


סניף תל אביב של רשת ההכנה קידום ממוקם בתוך קניון עזריאלי. בין הבגרויות שניתן להשלים נכללות הבגרות במתמטיקה, הבגרות באנגלית, הבגרות באזרחות, הבגרות בתנ"ך והבגרות בפיזיקה. הרשת מציעה לתלמידים שלל אפליקציות ולומדות לתרגול החומר, לצד סדנאות לפיתוח זיכרון וכישורי למידה.


יואל גבע


בסניף תל אביב של רשת יואל גבע, שממוקם ברחוב ז'בוטנסקי בבית הספר גימנסיה הרצליה, ניתן להשלים בגרויות במקצועות השונים וגם להשתתף בקורס פסיכומטרי ולקבל ייעוץ לקראת הקבלה ללימודים. בית הספר מציע הכנה לבגרות באנגלית בהיקף 4 או 5 יחידות, לבגרות במתמטיקה ברמת 3 - 5 יחידות ולמקצועות חובה ובחירה רבים נוספים.


רועי קריב


מרכז ההכנה לבגרות של רועי קריב נמצא בקריית עתידים. הלמידה נעשית בקבוצות קטנות של עד עשרה תלמידים. מלבד מקצועות החובה, ניתן להשלים בגרויות במקצועות בחירה כמו בגרות במדעי המחשב, בגרות במדעי החברה, בגרות בכימיה ובגרות מורחבת בהיסטוריה ובספרות. כמו כן ניתן ללמוד להכנה לבגרות במתכונת פרטית.


בית ספר ירדן


בסניף תל אביב של בי"ס ירדן, שנמצא ברחוב איסרליש, ניתן ללמוד לבגרות באנגלית, במתמטיקה, בלשון, בהיסטוריה, בתנ"ך ובגיאוגרפיה. בבית הספר מציעים השלמה של תעודת בגרות מלאה בשמונה חודשים, במסלול בוקר או כהשלמת בגרויות בערב. התלמידים יכולים גם ללמוד בקורס פסיכומטרי במחיר מוזל.


אנקורי


רשת אנקורי מפעילה סניף הרחוב טרומפלדור בתל אביב. ניתן ללמוד לבגרות במתמטיקה, באנגלית, בספרות, בלשון, בכימיה, בפיזיקה ובמקצועות בחירה נוספים. ברשת פועלים גם בתי ספר תיכוניים אינטרנטיים וכך מותאמות תכניות הלימוד לדרישות האחרונות של משרד החינוך.


חרשן


רשת חרשן מפעילה סניף בתל אביב, ברחוב צייטלין בקרבת כיכר רבין. ניתן להתכונן למרבית מקצועות החובה, לרבות מתמטיקה, אנגלית, הבעה, ספרות והיסטוריה. בית הספר מציע שיעורי תגבור נוספים למעוניינים, במקצועות אנגלית, מתמטיקה ופיזיקה.


איזי וויי EZ WAY


ברשת איזי וויי מציעים הכנה לבגרות באנגלית ולבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות, בסניף תל אביב ברחוב יגאל אלון. הלמידה נעשית בכיתות קטנות של עד עשרה תלמידים. בסניף זה ניתן גם ללמוד לקראת הפסיכומטרי ואף להתכונן למבחן אמי"ר.


רום פרט


במכון רום פרט מתמחים בהשלמת בגרויות ללקויי למידה. המרכז ממוקם ברחוב דוד חכמי, בתוך מכללת אתגר. מערכת הלמידה להשלמת תעודת בגרות מלאה מותאמת לתלמידים עם קשיי למידה ונמשכת כ - 5 סמסטרים לפי הצרכים האישיים, שיעורים נערכים פעמיים בשבוע. למשתתפים מוצעים גם תרגולים אישיים נוספים וסדנאות לפיתוח מיומנויות למידה.


זינוק


גם במרכז זינוק מתקיימת הכנה לבגרות לבעלי לקויות למידה או הפרעות קשב וריכוז. סניף תל אביב ממוקם בקמפוס האמנות של קריית חינוך. קורס הכנה למקצוע יחיד נמשך כחודשיים וחצי, שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע. לתלמידים מוצעים עזרי למידה מגוונים וגם סדנה להתמודדות עם חרדת מבחנים.

 


מכינות קדם אקדמיות במוסדות הלימוד


מכללת אורט סינגאלובסקי


המכינה הקדם אקדמית של אורט סינגאלובסקי מאפשרת לתלמידיה להשלים את תעודת הבגרות או לשפר ציונים לקראת קבלה ללימודי ההנדסאים. במכינה אפשר להשלים את הבגרות במתמטיקה והבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד ואת הבגרות בהבעה. משך מכינה זו הוא כשמונה חודשים. כמו כן, ניתן להשתתף בקורס פסיכומטרי במסגרת המכינה.


אוניברסיטת תל-אביב


אוניברסיטת תל-אביב מציעה מכינת בגרויות משותפת עם אוניברסיטת בר אילן, למי שאין בידם ציונים גבוהים מספיק לקבלה למוסד הלימוד. קיימת מכינה למדעי החברה והרוח, מכינה ללימודי הנדסה ומכינה למדעי החיים והטבע. משך מכינות אלה הוא כתשעה חודשים, שיעורים מתקיימים בארבעה או בחמישה ימים בשבוע. בנוסף להשלמת בגרויות במקצועות כמו מתמטיקה, אנגלית ופיזיקה נלמדים גם קורסים להכנה לחיים האקדמיים. מתקיימת גם מכינה לעולים חדשים שמעוניינים להתקבל למוסד הלימוד.


מכללת לוינסקי


במכללת לוינסקי לחינוך מתקיימת מכינה להשלמת בגרויות שמאפשרת להשלים את כל מקצועות החובה ושלל מקצועות מוגברים ברמת 5 יחידות. לחסרי תעודת בגרות מוצע מסלול באורך של כארבעה סמסטרים, קיים מסלול חלקי למי שבידיהם יותר מ - 7 יחידות בציון עובר שנמשכת כסמסטר או שניים וכן מסלול למעוניינים להשלים מקצוע בודד בלבד.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השלמת בגרויות - תל אביב?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - תל אביב?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: הכנה לבגרות

התקבלו 64 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp