רוצה פרטים על השלמת בגרויות - ראשון לציון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לבגרות בראשון לציון - השלמת בגרויות ראשון לציון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - ראשון לציון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות בראשון לציון


איך משלימים בגרויות בראשון לציון?


גרים בראשון לציון ומעוניינים להשלים או לשפר את הבגרויות? ברחבי העיר פועלות מספר מסגרות בהן ניתן להשתתף בקורסי הכנה לבגרות. בין אם ברצונכם להשלים לתעודת בגרות מלאה ובין אם אתם מחפשים לשפר ציון במקצוע מסוים כדי לעמוד ברף הקבלה לתואר הראשון, קיימים מספר מכוני הכנה שיכולים לענות על דרישותיכם.


הנה מספר אפשרויות להשלמה ולשיפור בגרויות בראשון לציון:


קידום


סניף ראשון לציון של רשת קידום ממוקם בקניון רוטשילד בעיר. המכון פעיל מסלולים להכנה לבגרות במתמטיקה (ברמת 3 - 5 יחידות לימוד), לבגרות באנגלית (3 - 5 יחידות) וכן לבגרות בלשון ולבגרות באזרחות. התכניות משלבות בהן תרגול רב וכוללות סדנאות לפיתוח מיומנויות למידה וטכניקות לפיתוח הזיכרון. בקורס ההכנה לבגרות במתמטיקה מוצעת לתלמידים גם גישה לאתר אינטרנט ובו שיעורי וידאו מוקלטים.


יואל גבע


רשת יואל גבע מפעילה סניף הכנה לבגרות בתוך קניון לב ראשון, ברחוב ז'בוטינסקי. ביואל גבע ניתן ללמוד לקראת הבגרות במתמטיקה, הבגרות באנגלית, בתנ"ך, בספרות, בהיסטוריה, בפיזיקה, בגאוגרפיה ובמקצועות נוספים. במהלך הקורסים מתקיימים בין שניים לשלושה מפגשים שבועיים ולקראת תום המסלול מתקיים מרתון אינטנסיבי. הסניף מציע גם קורס הכנה לפסיכומטרי.


HIGH Q - היי קיו


סניף הייקיו בראשון לציון ממוקם בתוך קניון רוטשילד. הרשת מקיימת הכנה למרבית מקצועות החובה לבגרות, ביניהם בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות בלשון. לבגרות במתמטיקה מוצע גם אתר מלווה ואפליקציות תרגול, בהם יכולים התלמידים לצפות בשיעורים וירטואליים מהבית.


אנקורי


קמפוס ראשון לציון של רשת החינוך אנקורי ממוקם ברחוב פיק"א. באנקורי מציעים קורסים להכנה לבגרות במתמטיקה, לבגרות באנגלית, לבגרות בספרות, לבגרות בלשון, לבגרות בהיסטוריה ולבגרות בתנ"ך וכן למקצועות בחירה כמו בגרות בגיאוגרפיה, בגרות בכימיה ובגרות בפיזיקה. רשת אנקורי מפעילה גם תיכונים אינטרניים ואקסטרניים וכך מתאימה את חומרי הלימוד בקורסים לתכניות הלימוד העדכניות של משרד החינוך.

 


חרשן


בית הספר להכנה לבגרות ולפסיכומטרי "חרשן" מפעיל סניף ברחוב הרצל בראשון לציון, בתוך בית הספר גימנסיה גן נחום. משך הקורסים הוא כארבעה חודשים. מכון ההכנה מציע מסלולים להשלמת בגרויות החובה, ביניהן אנגלית, מתמטיקה, פיזיקה, הבעה, תנ"ך, לצד תכניות הכנה למקצועות הבחירה כמו בגרות בכימיה, בגרות בגיאוגרפיה, בגרות בביולוגיה ובגרות במדעי החברה.


לחמן


רשת לחמן מופעלת על ידי מכון ההכנה "קידום" ועורכת קורסי השלמת בגרויות גם בעיר ראשון לציון. בלחמן אפשר להתכונן לבגרות במתמטיקה, באנגלית, בהיסטוריה, בפיזיקה, בתנ"ך ובמקצועות נוספים. הרשת מעניקה לתלמידיה גם ייעוץ והכוונה לקראת הבחירה בתואר ראשון.


גיא קורן


מרכז ההכנה גיא קורן מפעיל קורס הכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 3 ו - 4 יחידות, למעוניינים בהשלמה או בשיפור הציון. המכון מפעיל מספר מרכזי למידה ברחבי העיר, בין היתר ברחוב העצמאות, במרכז באלנס, במרכז בנוערנט וברחוב הרצל בקרבת הסקייטפארק. חיילים משוחררים יכולים לקבלת הנחות על קורסים אלה. המרכז מציע גם הכנה פרטית לבגרות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השלמת בגרויות - ראשון לציון?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - ראשון לציון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: הכנה לבגרות
התקבלו 65 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp