קורס הכנה לבחינה בחשבונאות פיננסית מתקדמת במכללת טארגט פור יו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על Target4U - הכנה לחשבונאות פיננסית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבונאות פיננסית מתקדמת במכללת Target4U להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון


מגיעים מוכנים למבחן בחשבונאות


בדרך לסיים את לימודי החשבונאות ולקבל הסמכה לעסוק בראיית חשבון, יש לעבור מספר בחינות שנערכות על ידי מועצת רואי החשבון בישראל וגם לעבור התמחות במשרדי רואי חשבון בהיקף של כשנתיים. מדובר במבחנים לא פשוטים בכלל, שדורשים הבנה מעמיקה של הדינים והתקנות. מסיבה זו, סטודנטים רבים בוחרים ללמוד בקורס הכנה לבחינות ההסמכה.


במכללת Target4U מתקיימים מגוון קורסי הכנה לבחינות מועצת רואי החשבון, ביניהם גם קורס להכנה לבחינה בחשבונאות פיננסית מתקדמת, שהיא אחת משתי הבחינות המסכמות. המכללה מאפשרת לתלמידיה ללמוד באופן נפרד למבחן זה בלבד, ולא להשתתף במסגרת לימודים לכל הבחינות, כמו למשל שנת השלמה בחשבונאות. הקורס בא לספק הכנה מקיפה לקראת המבחן ובמהלכו פותרים בחינות ותרגילים רבים, במטרה להגיע כמה שיותר מוכנים ליום הבחינה.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מכירים את מבנה המבחן בחשבונאות פיננסית ועוברים בהרחבה על כל הנושאים שנכללים בו, כמו דינים, חוקים, עסקאות מסוגים שונים ותקנים בין לאומיים בחשבונאות, שידועים גם בשמם IFRS. הם גם סוקרים דגשים ושאלות קשות בבחינה שעוסקות במיסים, בניירות ערך ובנכסים. כמו כן, הם מתרגלים אסטרטגיות למידה נכונות למבחן, ואפילו בוחנים שיטות להתמודדות עם חרדת בחינות.


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה לבחינת חשבונאות פיננסית מתקדמת ב - Target4U נמשך כשלושה חודשים וכולל כ - 173 שעות לימוד אקדמיות. אלה מחולקות ל - 26 מפגשים, שמתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב ובימי שישי בבקרים.


המשתתפים בקורס ההכנה לוקחים חלק בהרצאות עיוניות ובתרגולים מעשיים בכיתה. כמו כן, מתקיימות שתי סימולציות שמדמות את תנאי הבחינה וגם סדנאות לניהול זמני למידה ולהתמודדות עם חרדת מבחנים. בנוסף, התלמידים יכולים להמשיך לתרגל גם בבית דרך ערכת ספרי הלימוד, קבוצת הלמידה בפייסבוק ואתר האינטרנט של המכללה, בו נמצאים גם שיעורים מוקלטים ופתרונות בחינות מהשנים האחרונות.


נושאי הלימוד

 

 • חשבונאות מלכ"רים
 • רווח למניה
 • תשלום מבוסס מניות
 • צירופי עסקים
 • עסקאות בין חברתיות
 • דוחות כספיים מאוחדים
 • מיסים על הכנסה
 • השקעה בחברות כלולות
 • ירידת ערך נכסים
 • דיווח על תזרימי מזומנים
 • הסדרים משותפים
 • מט"ח ושינויים בשערי חליפין
 • דיווחים כספיים לתקופות ביניים    
 • ועוד


קהל היעד


קורס זה מיועד לסטודנטים ללימודי חשבונאות שנמצאים בסיום השנה השלישית וצריכים להתכונן לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון, בדרך לקבלת הרישיון לעסוק בראיית חשבון. מדובר כאמור בבחינות לא קלות, כך שתלמידים רבים מוצאים צורך ללמוד אליהם במסגרת הכנה מסודרת.


על מוסד הלימוד


מכללת טארגט פור יו הוקמה בשנת 2009 והיא ממוקמת באור יהודה. במכללה מציעים מסלולים שונים להכנה לבחינות של מועצת רואי החשבון, כמו מסלול מקיף להכנה לכל הבחינות, תכניות לימוד לחלק מהמבחנים בלבד ותכנית לימוד לבחינה אחת בלבד. בנוסף, במוסד הלימוד מעניקים סיוע לתלמידים בעת ערעור על תוצאות מבחנים וגם עוזרים בתהליך ההשתלבות בתעסוקה דרך מרכז השמה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת Target4U - מכללת טארגט פור יו להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון

ssssssssss

פורום לימודי חשבונאות

המלצה על לימוד לחשבונאות
סימה
1 תגובות
ניתן לקבל רישיון רואה חשבון אחרי פשיטת רגל?
אמריגו
1 תגובות
יהיה צורך ברואי חשבון בעתיד?
יוליה
2 תגובות
יש אפשרות לעשות מבחן חוזר בהנהלת חשבונות בבית?
מאיה פרהמי
1 תגובות
תעודת הנהלת חשבונות 1 + 2
נטלי
1 תגובות
סוגי תעודות בקורס הנהלת חשבונות
טלי לוי
1 תגובות
מחיר קורס ייעוץ פרישה
מילנה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,899 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא חשבונאות

פרופסור ירון זליכה
פרופסור ירון זליכה, ששימש כחשב הכללי וידוע גם במאבקים בתחום השחיתות הציבורית, חושב שלימודי ראיית חשבון הם כלי יעיל במיוחד להשתלבות בקריירה בעולם העסקי. בעיניו, הלימודים מקנים כלים פרקטיים שפותחים דלת למגוון של אפשרויות תעסוקה - "היתרון בראיית חשבון הוא שאתה מקבל לידיים כלי שיכול לעשות הכל."
לדבריו שינויים מהירים במשק הפכו את הידע בראיית חשבון למצרך הכרחי למי שרוצים להצליח בשוק שבו קיים מחסור ברואי חשבון. "ככל שהמשק מתפתח יותר המשקל של המקצועות הפיננסיים עולה מבחינת שכר ממוצע והיקף המשרות... היום חסרים אלפים של רואי חשבון והמחסור הולך וגדל."
פרופסור ירון זליכה
החשב הכלכלי במשרד האוצר בדימוס
ד"ר תמי אמיר
הלימודים נשענים על הבנה בתחומים פיננסים רבים, כגון דיני מיסים, חוזים, כלכלת מאקרו, כלכלת מיקרו, סטטיסטיקה, ניהול סיכונים, ניירות ערך, שוק ההון ועוד.
מסטודנט הלומד ראיית חשבון נדרשת הבנה אנליטית וכמותית טובה.
מבחינת תחומי העניין, רצויה נטייה עסקית, ארגונית וחברתית כלומר, עניין לעסוק במתן סיוע לאנשים, עניין בתחומי כלכלה (סיוע ללקוחות בכל הנוגע לנושאים כספיים) וכמו כן הבנה בעולם העסקי הגלובלי (בנקאות, שוק ההון, חוקים והגבלים).
מבחינת תכונות האישיות, נדרשת ראיה ארגונית, סדר וארגון, עבודה שגרתית, יכולת עבודה עם אנשים, אחריות, קפדנות, ראייה של פרטים, יסודיות, ועוד.
בהמשך, ניתן להשתלב בתפקידי ניהול בכירים בהם נדרשות תכונות ניהוליות כגון עצמאות בתפקוד, יכולת קבלת החלטות, דומיננטיות, יכולת השפעה, שיקול דעת, אחריות ברמה גבוהה ועוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp