קורס עיצוב פנים לחרדים במכללת בית פרוג

שירות אישי - צור קשר

מכללת פרוג

אהבת? שתף ב:

קורס עיצוב פנים ואדריכלות לתעודה במכללת בית פרוג לחרדים


מובילים בעולם העיצוב החרדי


עולם העיצוב הוא מורכב ורב תחומי והוא מושפע משלל גורמים כמו חברה, כלכלה ותרבות. תחומי עיצוב הפנים והאדריכלות מתמקדים ביצירה של חללים וסביבות מחייה שמותאמים לצרכי האדם, כאשר חידושים טכנולוגיים מקדמים כל העת את הענף ומאפשרים ליצור תכניות בנייה מורכבות ולהשתמש בחומרי בניין חדישים. גם במגזר החרדי עולה הביקוש למעצבי פנים מיומנים ויצירתיים, כחלק משינוי תפיסתי שעובר המקצוע בקרב אוכלוסייה זו.


במכללת פרוג אפשר ללמוד בקורס עיצוב פנים לתעודה, שמותאם במיוחד לתלמידים חרדים ובא להכשיר אותם להשתלבות בענפי העיצוב השונים בשוק העבודה הישראלי. התכנית מתקיימת באווירה חרדית מלאה, כשגברים ונשים לומדים בכיתות נפרדות. הקורס הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין חברות מובילות בתחום עיצוב הבית ובמהלכו רוכשים שלל כלים פרקטיים לעיצוב בתים פרטיים ומבנים עסקיים.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס עיצוב פנים לחרדים רוכשים כלים מתקדמים לתכנון של חללים מסחריים ופרטיים. הם מכירים את התפתחות תרבות העיצוב והאדריכלות לאורך השנים ומתוודעים לסגנונות שונים בעיצוב. כמו כן, הם לומדים להפעיל תוכנות מחשב לשרטוט, כמו תוכנות אוטוקאד וסקצ'אפ, דרכן ניתן לבצע הדמיות לחללים ולמבנים. בהמשך הם דנים בתהליך העיצוב הכולל על שלביו השונים, החל מגיבוש הקונספט, דרך תכנון העבודות ועד לעבודה המעשית בשטח באמצעות חומרים מגוונים.


מתכונת הלימוד


המסלול לעיצוב פנים ואדריכלות לתעודה בית פרוג מתקיים בתכנית דו שנתית, שכוללת כ - 603 שעות לימוד אקדמיות המחולקות ל - 71 מפגשים. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לבין תרגולים מעשיים שבאים לאפשר לתלמידים להתנסות במיומנויות העיצוב בפועל.


סגל הוראה


בין המרצים בתכנית נמנים: מעצב תעשייתי שמנוסה בעיצוב המוצר וגם בעיצוב פנים; אדריכל ומעצב פנים העוסק בתכנון של מוסדות ציבור, רווחה וחינוך; מומחית לעיצוב רהיטים בעלת הכשרה גם בתחום תולדות האמנות; מהנדס בניין המנוסה בפתרונות בתחום בטיחות אש וברישוי עסקים; מעצבת שמתמחה בעיצוב תאורה ובעלת סטודיו עצמאי לעיצוב; ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת בית פרוג היא מוסד ללימודי עיצוב ואמנות לחרדים ולדתיים שמתמקד במקצועות התקשורת החזותית. במכללת פרוג ניתן ללמוד במגוון של קורסים, בתחומים כמו בניית אתרים, איור, עיצוב גרפי, עריכת וידאו וצילום, שמתקיימים במתכונת בוקר או ערב ונוחים לשילוב עם עבודה. קמפוס המכללה ממוקם בעיר בני ברק.


תנאי קבלה


לקורס עיצוב פנים במכללת פרוג מתקבלים מועמדים בעלי ידע ברמה בסיסית בהפעלה של יישומי מחשב והבנה טובה של השפה האנגלית. ניסיון קודם בעבודה על תוכנות גרפיקה ועיצוב מהווה יתרון. כל המועמדים צריכים גם לעבור מבחני כניסה וראיונות אישיים שנועדו לבדוק את מידת ההתאמה שלהם לתכנית.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכול חובות הנוכחות וההגשה זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי מכללת בית פרוג.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם