לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > בחירת לימודים > בחירת לימודים לפי נומרולוגיה

בחירת קריירה לפי תורת הנומרולוגיה


אז החלטת ללמוד מקצוע, להמשיך ולהתקדם בקריירה שלך. באתר לימודים בישראל מגוון רחב של כלים אשר יכולים

לסייע בידך לבחור את מסלול הלימודים והמקצוע המתאים ביותר עבורך.

 

כאן ניתן לקרוא על בחירת מקצוע לחיים לפי תורת הנומרולוגיה, אז מה מספר הגורל שלך?

עוד מסלולים ומידע
ייעוץ לימודים
היזהרו מבחירת לימודים שגויה
הכוונה ללימודים
המבדק: נסה את חכמת ההמונים
בחירת לימודים ועבודה
נרשמים ללימודים? עצור!
לוח מלגות
מכללה או אוניברסיטה?
שאלות ותשובות על לימודים
משכורת לפי מקצוע
 
 
מקצועות העתיד
בחירת לימודים לפי נומרולוגיה
אסטרולוגיה ובחירת לימודים
סמסטר בחו"ל
המבדק: הורוסקופ לבחירת לימודים ומקצוע
עבודה בייעוץ עסקי כבוגר ממשל
כיוונים לעתיד
גישור או בוררות
סקר הסטודנטים הרשמי
סיעוד או עבודה סוציאלית

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

בחירת לימודים לפי מספר גורל – תן למספרים לעזור לך

על הנומרולוגיה בתמצית


בתרבויות עתיקות רבות מייחסים משמעות רבה, ואף מכריעה, למספרים. בדרך כלל, המספרים 1 עד 9 מייצגים תכונות ומהויות הקיימות במציאות בכלל, ובבני אדם בפרט. כל אדם מקיים בו תכונות של כמה מספרים, אותם הוא יכול למצוא ביום הלידה שלו, בחודש שבו נולד, בשנת הולדתו, בסיכום תאריך הלידה שלו, ובשמו הפרטי.


מספר גורל


נהוג לחשוב, כי מספר גורל של אדם הוא הסיכום המצומצם של תאריך הלידה השלם שלו. למה הכוונה? אם נולדתם, למשל, בתאריך – 31.7.1990, עליכם ראשית לסכם את כל ספרות התאריך יחד (3+1+7+1+9+9+0). התוצאה שתקבלו תהיה – 30. בשלב הבא, תצטרכו להמשיך לסכם כל מספר דו ספרתי שייצא לכם, עד שתגיע למספר חד ספרתי. במקרה שלנו, נצטרך לסכם את הספרות פעם אחת נוספת בלבד, ואז נקבל את המספר – 3. זהו מספר הגורל שלנו.


מספרי תאריך הלידה


מלבד מספר הגורל, ישנם מספרים רבים נוספים המשפיעים על חיינו. כך, ביום הלידה שלנו, כל ספרה עומדת גם בפני עצמה וגם בסיכום יחדיו. במקרה המדומה שלנו (תאריך לידה - 31.7.1990), הספרות 3 ו – 1 ביום הלידה משחקות תפקיד, וכך גם הספרה 4, שהיא הסיכום של 3 ו – 1. כמו כן, יש משמעות לסיכום ספרות החודש, כאשר סיכום זה מייצג, לפי סברות מסוימות, תכונה נסתרת, שעל האדם לגלות בתוך עצמו. במקרה שלנו, יש לחודש ספרה יחידה, והיא – 7. אף לסיכום השנה יש חשיבות. בדוגמא כאן, הסיכום של השנה הוא – 1 (1+9+9+0=19, ובצמצום נוסף – 1+9=10, צמצום בפעם השלישית – 1+0=1).


השם הפרטי


השם הפרטי שלנו בגימטרייה מייצג ספרה נוספת. אם תסכמו את הערך המספרי של אותיות שמכם עד לרמת צמצום של מספר חד ספרתי, תקבלו את מספר השם שלכם בנומרולוגיה. למשל, השם מיכל, מורכב מהערכים המספריים: 4 (מ=40), 1 (י=10), 2 (כ=20) ו – 3 (ל=30), וביחד מתקבלת הספרה – 1.


מספרים חוזרים


אם תשימו לב, בדוגמא המאולתרת שלנו התקבלו מגוון של מספרים משפיעים, חוץ ממספר הגורל, אך ניתן לראות שיש כמה מספרים שחוזרים על עצמם פעמים רבות במיוחד. לפי מסורות נומרולוגיות מסוימות, ככל שמספר מסוים חוזר על עצמו בשם הפרטי ובתאריך הלידה, כך התכונה שהוא מייצג קיימת בצורה דומיננטית יותר באדם. לפי הדוגמא כאן, הספרות 1 ו – 3 חוזרות מספר רב יותר של פעמים מאשר ספרות אחרות, ולכן הן משפיעות יותר מאשר הספרות האחרות.


בחירת לימודים וכיוון תעסוקתי לפי מספרים


מספר 1 – ניהול, הדרכה ויזמות


אנשים בעלי מספר גורל 1 אוהבים לקחת אחריות ולהוביל, ולא נרתעים מעבודה רבה. אנשי מספר 1 יכולים להצליח בכל תחום שבו יאפשרו להם להביא את החידוש שלהם, להגות יוזמות ולנהל. ביכולתם להוביל אנשים אחרים, שיוכלו לעזור להם ליישם בפרטים הקטנים את תכניותיהם וחזונותיהם הגדולים.


פעמים רבות הם נעזרים במידע קיים על מנת לעצב מסגרת מציאותית פרקטית לרעיונות החדשים שהם מביאים איתם לכל תחום. מוטב להם למקם עצמם בעמדות שבהן יוכלו להיות עצמאיים בעבודתם, ולא יצטרכו להיות כפופים להוראות ולביקורת צמודה.


כדאי להם לחשוב על מקצועות, כגון: הובלת צוותים, הנחיית קבוצות, אימון אישי ועסקי, ניהול עסקים, יזמות, רעיונאות, ניהול והובלת ארגוני שינוי חברתי, ייעוץ ארגוני, הפקת אירועים, בימוי והפקה לקולנוע ולטלוויזיה, הפקה מוזיקלית.


מספר 2 – מקצועות הטיפול, הייעוץ והחינוך ומקצועות היופי


אנשי מספר גורל 2 מתאימים למקצועות טיפוליים, בין אם מדובר בטיפול רגשי ובין אם מדובר בטיפולי יופי וקוסמטיקה. אלה הם אנשים רגישים, ולכן טמונה בהם יכולת רבה לעזור לאנשים אחרים, לתת ייעוץ תוך עמידה על דיוקים עדינים, ולטפל בגופם של אחרים מתוך סבלנות, סובלנות, הקשבה ועדינות. הם טובים בפעולות גישור ויישוב סכסוכים, ונוטים לראות צדדים רבים בכל מקרה. אנשים אלה מרגישים בנוח כשהם בצוות, ויש להם כישרון בפיתוח מערכות יחסים קרובות וביחסי אנוש. לא נוח להם לבלוט ולעמוד בראש.
 

אף על פי שלרוב הם בטוחים שהם לא מסוגלים לעשות דברים לבד, עליהם להתגבר על האמונה הזו, כי היא מהווה מחסום ומכשול בדרכם. מחסום זה עלול להשפיע על בחירת המקצוע שלהם. עליהם, מצד אחד, לחפש אחר עבודה המביאה עימה סביבה נעימה ומשותפת עם אנשים אחרים, ומצד שני – אל להם לחשוש מסיטואציות בהן יצטרכו לעבוד לבד. מומלץ עבורם למצוא כיוון שבו יוכלו גם לבטא את החוש האסתטי המפותח שלהם.


כדאי להם לחשוב על כיווני ההתמקצעות הבאים: תרפיה באמנויות, ייעוץ יופי וקוסמטיקה, ייעוץ חינוכי, ריפוי בעיסוק, עבודה סוציאלית, ייעוץ זוגי, ייעוץ תעסוקתי, אימון אישי, פסיכולוגיה, טיפול במגע (עיסוי), טיפול וחינוך באמצעות בעלי חיים, דולות, ליווי כלות.

מספר 3 – מקצועות האומנות, התקשורת והבמה


אנשים בעלי מספר 3 בנתיב הגורל מתאימים למקצועות יצירתיים, שקשורים לחשיבה מחוץ לקופסא, ליכולות הבעה ואמנות, ולכישורי אלתור. הם מוכרחים עיסוק שיש בו חידושים והפתעות, ושיאפשר להם לבלוט, להשמיע ולהופיע בפני אנשים אחרים. סביר להניח, שלא פעם ולא פעמיים האנשים הסובבים אותם דורשים מהם להתייצב, לקחת אחריות ולהיכנס למסגרת. למעשה, עליהם לחפש אפשרות לעסוק במקצוע שיזמן להם גם תשתית יציבה, אך ללא ספק גם יאפשר להם להמשיך בספונטניות ובקלילות הייחודית להם.


יכולים להתאים להם אולי גם מקצועות המשלבים נסיעות רבות בארץ ובחו"ל, או עיסוק עצמאי כלשהו המאפשר להם לעבוד מכל מקום, כך שיוכלו להתפרנס תוך כדי שהם מסתובבים בעולם ו"טועמים" דברים חדשים.


כדאי לשקול את הכיוונים הבאים: משחק, מוסיקה, אומנות, תקליטנות, מחול, שדרנות רדיו וטלוויזיה, דיבוב, סטנד אפ, ליצנות רפואית, מכירות, יחסי ציבור, דוברות, כתבות שטח, הפקות אירועים ומסיבות, הדרכת טיולים בארץ ובחו"ל, משחקי ספורט ותחרויות.


מספר 4 - מקצועות החוק והסדר, החשבונאות והנדל"ן


אנשי גורל 4 הם אנשי היושרה האישית (Self-Integrity), המאופיינים בנאמנות איתנה לכללים שקיבלו על עצמם במהלך גידולם וחייהם. מסיבה זו, טעות גדולה היא לראות אותם תמיד כאנשי החוק היבש, כיוון שהם דבקים בחוק זה, רק במידה שהוא תואם את סולם הערכים המוסריים האישי שלהם.


אנשים אלה מסוגלים לאלתר באופן יוצא מן הכלל בתוך מסגרת, והם ניחנים בכושר מופלא של ראייה פרקטית ותכנון מעשי, עד לפרטים הקטנים ביותר. הם מסתדרים מצוין עם מספרים, עם מידע משפטי, עם ידע טכני, עם מחשבים ועם מבנים היררכיים ולוגיים. יש להם גם צד רוחני חזק, והם נמשכים אל מחוזות הידע הנסתר.


לפיכך, כיוון של מחקר מעמיק באקדמיה, שיש לו השלכות מעשיות, יכול לבוא בחשבון ולתרום לשביעות הרצון שלהם בחיים. במחקר אקדמי, רפואי או תעשייתי יוכלו לבוא לידי ביטוי אף הכישרון המובהק שלהם בשימת לב לפרטים וכישורי הלוגיקה שלהם. המוטיבציה הפנימית שלהם, המדרבנת אותם לעשייה, היא העזרה לזולת.


בנוסף, המקצועות האלה עשויים להתאים להם: ראיית חשבון, עריכת דין, פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, ייעוץ מס, ייעוץ השקעות, בנקאות, ייעוץ משפטי, חשבים, עסקי מקרקעין, הנדסת בניין, שימור מבנים, עיצוב פנים ואדריכלות, מקצועות הביטחון, חקלאות, הנדסה.

מספר 5 - מקצועות התקשורת, השיווק והפרסום


אנשי גורל 5 מתנהלים בשכלם, ולעיתים גם בחייהם, בהילוך גבוה פי כמה מזולתם. הם שנונים בלשונם וחדים בשכלם, ומסוגלים להסתדר בכל סיטואציה ובכל מקום. הם אוהבי חופש וחוויות, ומוכרחים להיות בתנועה. מסיבה זו, פעמים רבות לא עולה בידם לסיים תואר שלם באוניברסיטה.


עליהם להבין שהסיבה לכך נעוצה בצורך האמיתי שלהם במרחב אישי ובמסעות עצמאיים. אל להם לפרש זאת ככישלון. בניגוד לאנשים אחרים, שאינם "סובלים" שינויים או נסיעות עבודה, אנשי 5 מוכשרים לכך ביותר. ייתכן שיבצעו בחייהם הסבה מקצועית, ואולי אף כמה הסבות.


סביר להניח שהם תמיד ינהו אחר לימודים וידע, כיוון שהם זקוקים לגירויים אינטלקטואליים. קורסים, למידה מרחוק וספרים הם דרכים אלטרנטיביות שתסייענה להם למלא את צימאון ההשכלה שלהם. לימודים תוך כדי עבודה עשויים להוות מסגרת טובה עבורם גם כן.
החוויה החושית מרתקת את אנשי מספר 5. הם אוהבים מגע, טעמים חדשים, ריחות, צלילים ומראות, והם מוכנים להשקיע על מנת לזכות להיפגש עימן.


מקצועות שעשויים להתאים להם, הם: קופירייטינג, שיווק, דוברות, כתיבה, סטנד אפ, קולנוע, טלוויזיה, פרסום, מכירות, תיירות ונסיעות, עולם הזוהר (ידוענים), יחצנות, מסעדנות, ייננות, קונדיטוריה, ניהול אומנים.


מספר 6 – מקצועות המשפחה והקהילה, הנתינה והאירוח


מספר 6 בנתיב הגורל מייצג תכונות חזקות של משפחתיות ורומנטיקה. אנשים אלה מעניקים מעצמם לזולתם ומסורים מאד ליקיריהם, בהם הם רואים מעין משפחה. גבולות המשפחתיות שלהם משורטטים מעבר לטווח משפחת המקור, והם מביאים איתם את האווירה הביתית הנוחה, לכל מקום אליו הם הולכים.


יש להם כישרון בולט לעבוד בצוות ולבצע משימות תוך שיתוף פעולה מלא עם אנשים אחרים. הם מסוגלים לחבר בין אנשים, ולכן ייתכן שיוכלו בעצמם ליצור קבוצות וצוותי עבודה. הם בעלי אינטליגנציה רגשית, ובשל כך הם עשויים להיות טובים בעבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מגוונים, כילדים ונוער בסיכון, קשישים, חולים ועוד. אם יבחרו בכיוון זה, טוב יהיה אם ימצאו לעצמם נישה תעסוקתית שתאפשר להם לעשות עבודה קבוצתית או קהילתית.


כיווני תעסוקה אפשריים עבור אנשי מספר 6: עבודה סוציאלית, פעילות בארגוני שינוי חברתי, רכזי מתנדבים, הדרכה בהוסטלים, הוראה וחינוך, עבודה קהילתית, סיעוד, אירוח (ניהול אתר נופש בוטיק, ניהול בית קפה וכו'), ייעוץ וטיפול משפחתי, נגינה בלהקה או בתזמורת.

מספר 7 – מקצועות מדעי הרוח, מחקר, רפואה והייטק


אנשי ה – 7 שואפים תמיד לשלמות, לעומק ולמשמעות. הם אנשים משקיענים ורציניים, המסוגלים ללמידה ארוכת שנים. סביר להניח שבהזדמנויות רבות ימצאו עצמם בחזרה על ספסל הלימודים, וזאת מפני שהם כמהים לדעת וצמאים למשמעות. הידע שירכשו יתעצב אצלם כידע חובק כל, אוניברסלי, ולעיתים קרובות אף כידע רוחני.


שווה להם לסמוך על האינטואיציות שלהם, כיוון שהן בדרך כלל מדויקות. הם ניחנים גם בחשיבה מקורית, בכושר דיוק בפרטים וביכולת לתמוך, לטפל ולתת עצה טובה. הם מסוגלים להביא הרבה ברכה בעזרת מילה טובה.


אנשים אלה זקוקים לזמן אישי, שבו הם מקבלים כוחות מחודשים. לפיכך, חשוב שימצאו מסגרת תעסוקתית שלא תחדור אל גבולות הזמן הפרטי שלהם. לא לקחת עבודה הביתה.


מקצועות הולמים לאנשי מספר גורל 7: מחקר דתות ותרבויות, פילוסופיה, מחקר רפואי, מחקר ופיתוח בהייטק, מחקר כלכלה וחברה, רפואה משלימה, פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, ייעוץ ואימון אישי, מיסטיקה ורוחניות, אוצרות ועיצוב תערוכות.

מספר 8 – מקצועות הבנקאות, העסקים וההוצאה לפועל


אנשי 8 מחוברים מאד לעולם החומרי, לכסף. הם אנשי המטרות והתוצאות. עוד כשהם עוסקים בהשלמת צעד אחד, הם כבר רואים את הצעד הבא שעליהם לעשות לקראת השגת התכלית. קרוב לוודאי שהתכלית שלהם היא עשיית רווחים. למען תכלית זו הם יכולים לעשות את דרכם בתחומים רבים ומגוונים, וזאת כיוון שיש להם תכונה חזקה של גיוון.


בנוסף, אנשים אלה נוטים להרגיש בנוח בתוך ארגונים היררכיים וביורוקרטיים, שבהם הם יכולים עם הזמן לטפס בסולם, להתקדם ולהגיע לתפקידים בכירים. הם מוכרחים להרגיש שהם בתנועה קדימה. לפיכך, בשעה שעליהם לבחור כיוון לימודים ותעסוקה, עליהם לוודא שבתחום שיבחרו, תהיינה להם אפשרויות עתידיות לקידום ופיתוח הקריירה והמעמד.
 

תחומי לימודים ועיסוק עבור אנשי 8: הנהלת חשבונות, עתודה וצבא קבע, בנקאות, כלכלה, ראיית חשבון, ייעוץ השקעות , ייעוץ מס, ייעוץ ארגוני, ייעוץ עסקי, מינוף נדל"ן, יועצי נדל"ן, עריכת דין, ייעוץ משפטי, יועצי שיווק, יועצים במערכות הביטחון ובממשלה, אסטרטגים (בכל תחום – תקשורת, מדינה, צבא, מכירות וכו').


מספר 9 – מקצועות ההבעה המילולית והנתינה


אנשים בעלי מספר 9 בנתיב הגורל הם בדרך כלל אנשים אידיאליסטיים, שתמיד מחפשים להיטיב עם הזולת, עם אנשים יחידים ועם כלל החברה. יש להם יכולת נתינה אינסופית, והם מסוגלים להשפיע על אחרים. בנוסף, הם אנשי רעיונות, ויש ביכולתם לממש את הרעיונות שלהם. לפיכך, בכל מקום עבודה הם יוכלו להביא לשיפורים ולשכלולים.


חשוב שימצאו לעצמם מסלול תעסוקתי שבו יוכלו לתת ולהשפיע, ואף להוביל, ליזום ולנהל, אך יחד עם זאת – עליהם להיזהר מעבודה סוחפת מדי, שתגרום להם "להיעלם". עליהם לשמור לעצמם מקום מכבד, בלב ובמציאות.


לאנשי מספר 9 יש לרוב גם יכולת מצוינת להתבטא במילים. מסיבה זו, רבים מהם פונים למקצועות ההוראה, במערכת החינוך או באקדמיה. במקצועות אלה הם מגלים בעצמם כישרון מיוחד להנחיל ידע לאחרים.


תחומי עיסוק שמתאימים להם: יזמות וחדשנות בהקשר של שינוי חברתי, חינוך והוראה, כתיבה, ניהול מערכות חינוך, ייעוץ ארגוני, ניהול משאבי אנוש, ניהול צוותי אחיות במרפאות ובתי חולים, עבודה סוציאלית, ניהול מלכ"רים, ניהול ארגוני שירות.

רוצה לדעת יותר על בחירת לימודים לפי נומרולוגיה? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על בחירת לימודים לפי נומרולוגיה
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד בחירת לימודים לפי נומרולוגיה


תנאי קבלה המכללה האקדמית לישראל ברמת גן מכללת כנרת - לימודי חינוך | תואר בחינוך וקהילה | תנאי קבלה
תנאי קבלה לסמינר הקיבוצים - המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות תנאי קבלה המרכז האקדמי כרמל, מה הסיכויים שלך?
תנאי קבלה במכללת צפת, מה הסיכויים שלך? מכללת תל חי - לימודי מדעי התזונה לתואר ראשון | תוכנית לימודים | תנאי קבלה
המכללה האקדמית בית ברל - תואר שני בייעוץ חינוכי | לימודי ייעוץ חינוכי | תנאי קבלה תנאי קבלה המרכז הבינתחומי - מהם הסיכויים שלך?
תנאי קבלה מכללת חמדת הדרום תנאי קבלה לשנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב
תנאי קבלה - המכללה האקדמית עמק יזרעאל תנאי קבלה מכללת גורדון, מהם הסיכויים שלך?
תנאי קבלה במכון הטכנולוגי חולון HIT | תואר ראשון, מה הסיכויים שלך? תנאי קבלה המרכז האקדמי ויצו חיפה, מהם הסיכויים שלך?
בצלאל - לימודי תקשורת חזותית | תואר ראשון | התמחויות | תנאי קבלה תנאי קבלה בטכניון - טבלת הציונים הנדרשים למחלקות השונות
תנאי קבלה באוניברסיטת בן גוריון - טבלת הציונים הנדרשים למסלולי הלימוד תנאי קבלה - מכללת קיי | המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי
תנאי קבלה האקדמית גליל מערבי, מהם הסיכויים שלך? תנאי קבלה מכללת לוינסקי | תואר ראשון | תואר שני | הסבת אקדמאים להוראה
תנאי קבלה באוניברסיטת תל אביב - טבלת הציונים הנדרשים למסלולי הלימוד תנאי קבלה באוניברסיטת חיפה - טבלת הציונים הנדרשים למסלולי הלימוד
תנאי קבלה במכללת אשקלון - טבלת הציונים הנדרשים למסלולי הלימוד תנאי קבלה באוניברסיטה העברית - טבלת הציונים הנדרשים למסלולי הלימוד
תנאי קבלה אורט בראודה להנדסה | תואר ראשון | לימודי הנדסה אוניברסיטת אריאל - לימודי קרימינולוגיה | תואר ראשון | תנאי קבלה
אוניברסיטת אריאל - תואר שני במנהל עסקים | תנאי קבלה | התמחויות | GMAT אוניברסיטת אריאל - תואר שני בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה | תנאי קבלה
מכללת כנרת - לימודי הנדסת תוכנה | תנאי קבלה מכללת כנרת - לימודי מדעי ההתנהגות | תואר ראשון | תנאי קבלה
       
כל המסלולים


 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מה ללמוד - סוציולוגיה או מדעי ההתנהגות?
לימודים לבני 40 פלוס - לימודים אקדמיים בגיל 40
מכללות אקדמיות בירושלים - חוות דעת
שיפור בגרות או מכינה
תואר חד חוגי או דו חוגי - מה כדאי?
עוד מאמרים
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על בחירת לימודים לפי נומרולוגיה?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.


סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר שני טיפולי לבוגרי תואר בחינוך מיוחד (לפני 12 שעות, 20 דקות)
תואר שני טיפולי לבוגרי חינוך מיוחד בממוצע 85+ (לפני 15 שעות, 11 דקות)
השלמת תזה לבעלי תואר שני (לפני 1 ימים, 10 שעות, 13 דקות)
השלמת תזה לבעלי תואר שני (לפני 4 ימים, 14 שעות, 4 דקות)
שינוי שם בתעודת התואר ובתעודת הוראה (לפני 6 ימים, 18 שעות, 50 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD