רוצה פרטים על שכר אדריכלים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה באמת מרוויח אדריכל בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר אדריכלים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת אדריכלים - משתלם ללמוד ארכיטקטורה?

 

תחום האדריכלות

 

האדריכלות משלבת בין תחום המדע והאומנות והיא עושה שימוש בכוחות פיזיקאליים כדי לממש רעיון עיצובי או מסר תרבותי. אדריכלות מתייחסת גם לעיצוב סביבתי ונותנת ביטוי לאופן שבו המבנה משתלב בנוף הסביבתי. תחום האחריות של האדריכל הוא רחב והוא כולל התמחויות משנה כמו אדריכלות נוף, תכנון ערים, ואדריכלות פנים. בתהליך התכנון האדריכלים יכולים לפעול לבדם בכל התחומים השונים וגם אל מול בעלי מקצוע אחרים שיעסקו בתחומם תחת הנחייתם.

 

רמת המשכורות בתחום:

 

 
 סוג המשרה
 
0-3 שנות ניסיון
 
3-10 שנות ניסיון
 
 
אדריכל מתמחה
 
4,500 עד 6,000 ש"ח (30 ש"ח לשעה)
 
לא רלוונטי
 
אדריכל רשום
 
7,000 עד 8,500 ש"ח
 
12,000 עד 16,000 ש"ח

 

* נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

 

 

שכר האדריכלים משתנה בהתאם להיצע ולביקוש לאותה התקופה וכן בהתאם למבנה ההעסקה, למקום העיסוק, לתחום הפעילות וכיוצא בזה. רבים מהעוסקים בתחום מתחילים את פועלם כשכירים, צוברים ניסיון, ולאחר מספר שנים צועדים לקראת פעילות עצמאית בתחומים השונים.

 

  • רוצים לדעת כמה מרוויחים בזמן ההתמחות? קראו על שכר מתמחים

 

ביקוש למקצוע

 

בשנים האחרונות בעקבות העלייה בביקוש לייעוץ אדריכלי מקצועי ובעקבות החשיפה המוגברת למגמות בעיצוב ובאדריכלות, עלתה בשוק רמת הביקושים לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום האדריכלות. כפועל יוצא מכך, עלה גם הביקוש ללימודי אדריכלות במסגרתם הלומדים רוכשים הסמכה, ידע רב תחומי וכלים מגוונים בפיזיקה, בהנדסה, באומנות ובעיצוב. לימודי האדריכלות מתרכזים בלימוד מעשי והתלמידים מתנסים בביצוע פרויקטים מעשיים בהם הם מתכננים דגמים של מבנים.

 

איך מתחילים?

 

הקבלה ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים כרוכה במעבר של מיונים קפדניים בכל מוסדות הלימוד. כדי לשפר את סיכויי הקבלה, מומלץ לקחת חלק במכינה לאדריכלות. תואר ראשון באדריכלות מתפרש על פני חמש שנים, ואילו לימודי עיצוב פנים לתואר אורכים כ - 4 שנים. בנוסף קיימים גם מסלולי לימוד להנדסאים וקורסים מקוצרים המזכים את המשתתפים בתעודה בעיצוב פנים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר אדריכלים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד שכר אדריכלים
Whatsapp Whatsapp