רוצה פרטים על קורס Toefl?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס Toefl - הכנה לבחינת Toefl

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס Toefl? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס TOEFL - רוצה ללמוד בחו"ל?

מבחן ה- TOEFL הוא מבחן חשוב מאוד שנועד לבחון את רמת האנגלית של הנבחנים מבחינת קריאה, כתיבה, שמיעה ודיבור בשפה זו. כל מי שרוצה להירשם למוסד אקדמי המלמד בשפה האנגלית, צריך לעבור את המבחן על מנת שהמוסד האקדמי יוכל לבחון את רמת האנגלית של המועמדים הנרשמים אליו.

 

מבחן זה מהווה קריטריון קבלה במוסדות לימוד רבים ברחבי העולם ולכן רבים משתתפים בקורסי הכנה לקראת המבחן. קורסי ה- TOEFL השונים, מעניקים לתלמידים הכנה איכותית לחלקים השונים של המבחן, תוך שימת דגש על אוצר מילים, הקניית מיומנויות עבודה ושיפור הביטחון העצמי בשימוש בשפה האנגלית. הבחינה עצמה נערכת מול מחשב ומורכבת מארבעה חלקים - קריאה, כתיבה, שמיעה ודיבור.

מה לומדים, היכן וכמה זמן?

ישנם מספר מוסדות לימוד בישראל המכינים לקראת מבחן ה- TOEFL, ביניהם ברייט אינגליש - Bright Engish, בית הספר האמריקאי ללימודים בחו"ל, ברייניאק, TopPrep, ידע פלוס, בית הספר של אבי יולזרי ועוד.

 

הקורס מכין את התלמידים לחלקי הבחינה השונים - חלק הקריאה המורכב ממספר טקסטים אשר יש לקרוא אותם, להבינם ולענות על שאלות לגביהם.

 

הקורס שם דגש על מיומנויות קריאה, זיהוי הרעיון המרכזי בטקסט ומענה נכון ומהיר על שאלות. חלק נוסף במבחן הוא חלק הכתיבה בו יש לכתוב שני חיבורים קצרים בנושאים שונים. קורס ההכנה שם דגש על כתיבה נכונה, מבנה טקסט, אוצר מילים ועוד.

 

חלק שלישי בבחינה הוא חלק השמיעה בו הנבחנים מקשיבים למספר קטעי שיחות או הרצאות ולאחר מכן עונים על שאלות אודות הקטעים הללו. הקורס שם דגש על תרגול של הקשבה לקטעי השמיעה, הבנת הרעיון המרכזי של כל קטע ומענה נכון ויעיל על השאלות.

 

בחלק הדיבור במבחן הנבחנים מתבקשים לענות תשובות קצרות על מספר שאלות. בחלק זה שם הקורס דגש על אוצר מלים, בטחון עצמי, שטף הדיבור ועוד.

הקורסים לקראת מבחן ה- TOEFL מעלים באופן ניכר את אחוזי ההצלחה בבחינה עצמה. רוב הקורסים נמשכים כחודשיים - שלושה וכוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי (בבית ובכיתה), ופיתרון בחינות. הקורס מיועד בעיקר לאנשים הרוצים להירשם ללימודים אקדמיים גבוהים המלמדים בשפה האנגלית ברחבי העולם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס Toefl?

רוצה לדעת יותר על קורס Toefl?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס Toefl

חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

אלון גל, פרופ' יורם יובל, פרופ' יוסי יסעור ועוד

+ אם אין לך מושג מה לעשות עם החיים שלך

+ אם קשה לקבל החלטה מה ללמוד 

+ אם אין לך מושג מה ללמוד היום שיהיה רלוונטי גם מחר

+ אם יש לך הפחד לקבל את ההחלטה הלא נכונה

הסדנה שלנו יכולה לסדר לך את הראש!

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp