רוצה פרטים על קורס ניהול בכיר למנמ"רים?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול בכיר למנמ"רים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול בכיר למנמ"רים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול בכיר למנמ"רים

 

למנהל מערכות המידע הראשי בארגון אחריות כוללת על מערכות המידע והוא האחראי על בחירת אסטרטגיית המחשוב של החברה אשר תתמוך בפעילות העסקית. אף על פי שתפקידו של המנמ"ר משתנה מארגון לארגון, באופן כללי באחריותו של המנמ"ר לספק שירותי טכנולוגיות מידע לכל העובדים ואלו המשתמשים במערכות המידע של הארגון, כמו גם לפתח, לתחזק, ולהקים מערכות תשתית ואפליקציות תומכות עבור החברה.

 

קיראו על:  לימודי מחשבים

 

תפקידו של המנמ"ר

 

המנמ"ר מנהל צוות עובדים וספקים והוא האחראי על פיקוח העבודה, קביעת הזמנים והניהול הפיננסי הנדרש לפיתוח מערכות המידע ותחזוקתן. במסגרת תפקידו, המנמ"ר דואג לאבטחת המידע ומספק דיווחים שוטפים למנהלי הארגון. מידת הצלחתו של המנ"מר תלויה בכושר המנהיגות שלו וביכולתו להבין את הניצול הנכון של טכנולוגיית המידע שיכולה להביא להצלחת הארגון כולו.

 

בנקים לדוגמא, מבוססים על עבודה מקוונת המצריכה טכנולוגיית מידע מתקדמת, מכאן ששיבוש במערכות המידע יכולה לשתק את פעילותו של הבנק להוביל לנזקים פיננסיים רבים. משום כך, תפקידו של המנמ"ר הוא בעל ערך רב לארגון ואחריותו גדולה. קורס ניהול בכיר למנמ"ר מעניק את כל הידע הכלים והכישורים על מנת לנהל את מערכות המידע בארגון בצורה היעילה והנבונה ביותר.

 

מטרת הקורס

 

קורס ניהול בכיר למנמ"רים מתמקד במידה רבה על התנסות יישומית ופרקטית ומציג למשתתפים בקורס Case Studies של אירועים אמיתיים שהתרחשו בארגונים מקומיים ובינלאומיים. המטרות העיקריות של הקורס הן להקנות למשתתפים את הכישורים והידע הנדרש להבנת ההגדרה הכוללת והרחבה של תפקיד המנמ"ר , כמו גם את היכולת לחזות את הסיכונים והכשלים בהם יוכלו להתקל בעת מילוי תפקידם.

 

תוכנית לימודים

 

לאור הביקוש ההולך וגובר להתמקצעות בתחום, תוכנית הלימודים בקורס ניהול בכיר למנמ"רים מכסה נושאים רבים, ניהוליים וטכנולוגיים, החיוניים לעתידו של המנמ"ר- מנהל מערכות המידע הראשי ושל הארגון בו הוא פועל.

 

מנהל מערכות המידע הראשי (מנמ"ר) חייב בהבנה מעמיקה של הטכנולוגיה בכלל ובהבנה של כיווני ההתפתחות והמגמות של הטכנולוגיה בפרט. על מנהלי מערכות המידע הראשיים בארגון מוטלת האחריות לבחור את הטכנולוגיה המתאימה, בתקציב הנכון ובתזמון המתאים ולהביא להטמעתה המלאה והיעילה בארגון.

 

הם נדרשים גם להתמודד עם השינויים המתרחשים בעולם העסקי ובתחומי הטכנולוגיה, וכן עם הלחצים המגיעים מצד ההנהלה, הלקוחות, המשתמשים, העובדים והספקים. בקורס המשתתפים רוכשים את כלי הניהול המתקדמים למנמ"רים ומפתחים את יכולותיהם המקצועיות והניהוליות שיאפשרו להם להתמודד עם השינויים המתרחשים בעולם העסקי ובתחומי הטכנולוגיה
  

נושאי הלימודים

 

להלן רשימה חלקית של נושאי הלימוד:

 

  • גישות מתקדמות ביחידת IT
  • מגמות והתפתחויות בעולם החומרה
  • יחסי גומלין: מנכ"ל-מנמ"ר-CFO
  • כלים ומערכות לניהול מרכז תמיכה
  • היבטים פיננסיים
  • מדידת ביצועים של יחידת IT
  • נושאים מתקדמים בניהול מש"א
  • ועוד

 

קהל היעד

 

קורס זה מיועד למנמ"רים, למנהלי מחלקות פיתוח, תפעול ושרות ולמנהלי מערכות מידע, המעוניינים לקדם את מעמדם המקצועי ולרכוש ידע ומיומנויות בתחומי הניהול.

 

 

משך הלימודים

 

 

קורס ניהול בכיר למנמ"רים מתפרס על פני שבעה חודשים בממוצע, במתכונת של 30 מפגשים בני 4 שעות לימוד.

 

 

הלימודים כוללים שעות לימוד פרונטליות ושעות לימוד המוקדשות לביצוע פרויקט מעשי בקבוצות.

 

מוסדות לימוד

 

  • ג'ון ברייס הדרכה - ג'ון ברייס הדרכה עורכים קורס מנמ"רים 2017 לניהול מערכות מידע CIO. תכנית זו מתקיימת בשיתוף עם המי"ל והיא כוללת כ - 128 שעות לימוד, במתכונת קורס ערב.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי מחשבים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול בכיר למנמ"רים?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול בכיר למנמ"רים?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול
התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp