רוצה פרטים על קורס נומרולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס נומרולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס נומרולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס נומרולוגיה

 

מה זה קורס נומרולוגיה?

 

מטרת הלימודים בקורס הנומרולוגיה הינה הקניית כלים ומיומנויות לחיזוי וניבוא עתידו של האדם וייעודו בחייו האישיים והמקצועיים. הנומרולוגיה היא כלי המאפשר לאמוד טיב אופיו ותכונותיו של האדם לפי תורת האותיות והמספרים. במהלך קורס נומרולוגיה לומדים התלמידים כיצד לנתח את שמו של הלקוח ותאריך לידתו בכדי להפיק ניתוח אישיות מעמיק ולהעיד על כישוריו, אופיו והפוטנציאל העתידי אשר חבוי בו.

 

שיטה זו הינה מתבססת על ניתוח תאריך לידתו של האדם ושמו המלא, שיטה זו מאבחנת בעזרת תורת האותיות והמספרים את תכונותיו של האדם, אופיו, כישוריו, כישרונו, יכולותיו האישיות, תפקודו בעתיד ועוד. אפשר להפיק מידע רב מהאדם העומד מולנו לאחר קורס נומרולוגיה וקריאת מפה נומרולוגית. מידע זה מאפשר לאנשים להחליט מה לעשות כאשר הם עומדים בפני צמת דרכים, להגיע להחלטה בנוגע ללימודים לבחירת המקצוע, סביבת המגורים המתאימה ועוד.

 

במהלך הלימודים לומדים משתתפי הקורס לקרוא ולהבין את המפה הנומרולוגית של האדם היושב מולם. בנוסף לכך, לומדים משתתפי הקורס לייעץ ולכוון את הלקוח בהתאם למה שהם קראו במפה הנומרולוגית. הלימודים בקורס זה כוללים את הפן האבחוני ואת תהליך החיזוי, לצד הפן הייעוצי.

 

מי צריך קורס נומרולוגיה?

 

לימודים אלו מתאימים לכל האנשים המוקסמים מהכוח הרב הטמון באותיות ובמספרים, לאנשים האוהבים את תורת הנסתר ומעוניינים לחזות את עתידו של האדם העומד מולם בעזרת שמו ותאריך לידתו.

 

מה לומדים בקורס נומרולוגיה?

 

תכני הלימוד בקורסי הנומרולוגיה משתנים בהתאם לרמתו המקצועית של הקורס והמוסד המעביר אותו. מרבית הקורסים בתחום זה כוללים את תכני הלימוד המגוונים הבאים: כוחות האותיות, פירוש האותיות, שם האדם והסובב אותו, נוסחאות הנומרולוגיה, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, הרמוניה בין תאריך הלידה ושם האדם, תאריך הלידה העברי והלועזי, משמעותן הבריאותית של האותיות, מפת התקופות, דומיננטיות מספרית, משמעותה של השנה האישית, התאמה זוגית, ייעוץ מקצועי ועוד.

 

היכן לומדים?

 

בין מוסדות הלימוד המאפשרים לימודי נומרולוגיה: רידמן - המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה, הקריה האקדמית אונו ועוד.

 

כמה זמן נמשך הקורס?

 

משך הלימודים בקורס נומרולוגיה זה משתנה בהתאם למוסד הלימוד המעביר את הקורס, היקף הקורס ותכנית הלימודים. מרבית הקורסים נפרשים על גבי 20-30 מפגשי לימוד ומשלבים התנסות מעשית נרחבת לאורך כל מהלך הקורס.

 

מהו קהל היעד והאם יש תנאי קבלה?

 

לימודי נומרולוגיה פונים לקהל המתעניינים הרחב, לכל אוהבי הרוחניות והמיסטיקה ולכל אלו המאמינים בכוחן של האותיות להעיד על ההווה ולחזות את העתיד. הלימודים בקורס זה אינם דורשים רקע בתחום או ידע קודם והם מיועדים לבוגרי 12 שנות לימוד .

 

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

 

בסיום הקורס יוכלו בוגרי הקורס לחזות ולנבא דברים בנוגע לחייו של הלקוח, לבריאותו, לזוגיות שבחייו, לקריירה המקצועית, לעסקים ועוד, הכל בעזרת כוחן של האותיות והמספרים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס נומרולוגיה?

רוצה לדעת יותר על קורס נומרולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס מיסטיקה
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp