רוצה פרטים על שכר פרמדיק?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח פרמדיק בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר פרמדיק? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת פרמדיק
 
פרמדיקים מאד אוהבים את המקצוע שלהם, ורבים מהם מעידים על סוג של "התמכרות" לתחום עיסוק זה. אלה הם אנשים שרכשו ידע רפואי על מנת להציל חיים במקרי חירום, ובעבודתם הם מצליחים להגשים את ערך קדושת החיים באופן יומיומי, וליהנות תוך כדי כך מרמות גבוהות של זרימת אדרנלין בדם. 

 

רמות שכר

 
הנה כמה נתונים שנאספו מבעלי מקצוע בתחום רפואת החירום, בנוגע לשכר החודשי שלהם:
 
תפקיד    שכר נטו חודשי   
פרמדיק ב - 100% משרה    6,000 עד 7,000 ש"ח   
חובש בכיר במפעל פרטי 7,000 ש"ח - 8,000 ש"ח
פרמדיק ב - 150% משרה    7,500 עד 9,000 ש"ח
נהג ניידת טיפול נמרץ 7,000 ש"ח
נהג אמבולנס חובש ב - 130% משרה    7,300 עד 9,000 ש"ח
נהג אמבולנס חובש בכיר ב - 130% משרה      9,500 ש"ח - 10,000 ש"ח 
 
פרדמיקים לא מעטים הם בוגרי קורס מד"א ומשוחררי צבא שעברו הכשרה רלוונטית בזמן השירות. כמו כן, ישנם בעלי תואר ראשון ברפואת חירום (66% מהפרמדיקים), מה שיכול להעלות את רמות השכר.
 
מדובר באנשי מקצוע המחזיקים, מצד אחד, באחריות רבה ובסמכויות משמעותיות, ומצד שני, אינם זוכים להכרה ממשלתית וציבורית. בעיה נוספת היא שהפרמדיקים אינם חברים באיגוד מקצועי, ובאופן זה מעמדם נשחק ונדחק לשוליים.
 
מערך המשמרות של פרמדיק מורכב מיחידות של 16 או 24 שעות עבודה רצופות. רבים מהם עובדים במתכונת של 130% משרה. הם מנהלים צוותי אמבולנס וניידות טיפול נמרץ, ומורשים לקבוע מוות, להרדים מטופלים ולבצע ניתוחים. העבודה שלהם כוללת אחריות רבה, כולל קבלת החלטות מהירות וחשובות בזמן אמת, לבצע החייאות ולהעניק את רוב הטיפול הרפואי הנדרש לאנשים שעברו התקף לב.
 

נהג אמבולנס

 

נהגי אמבולנס משתכרים בין 7,000 - 8,000 שקלים לחודש בממוצע. עובדים מנוסים וותיקים יותר יכולים להגיע לרמות שבין 8,000 - 10,000 שקלים לחודש. קיימים הבדלים מסוימים בהתאם לאור התעסוקה בארץ, ולסוג הארגון המעסיק. כדי להשתלב בתפקיד יש צורך בהכשרה ייעודית מטעם מד"א שכוללת מעבר מבחנים עיוניים ובחינות נהיגה מעשיות.

 

חובש במד"א

 

שכרם של חובשי מד"א בין 7,000 - 8,000 שקלים לחודש. חובשי מד"א מחויבים למספר משמרות חודשי, כאשר ניתן להעלות את מספר המשמרות ולקחת משמרות בערבי חג, שבתות ועוד. יש לציין כי עובדים רבים עובדים יותר ממשרה מלאה (שתי משרות או משרה וחצי).

 

לאחר משא ומתן ממושך חתמו במד"א על הסכמים קיבוציים הנוגעים לשכר החובשים ועובדים נוספים בארגון. מטרת ההסכם היא הסדרת תנאי העבודה והגדלת הביטחון התעסוקתי. בין היתר כלל ההסכם הצמדה להסכמים הנהוגים במגזר הציבורי ונקבעו גם הטבות שונות, כגון להורים.
 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר פרמדיק?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp