רוצה פרטים על שכר פרמדיק?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח פרמדיק בישראל?

מחפש/ת מידע על לימודים? שכר פרמדיק? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת פרמדיק
 
פרמדיקים מאד אוהבים את המקצוע שלהם, ורבים מהם מעידים על סוג של "התמכרות" לתחום עיסוק זה. אלה הם אנשים שרכשו ידע רפואי על מנת להציל חיים במקרי חירום, ובעבודתם הם מצליחים להגשים את ערך קדושת החיים באופן יומיומי, וליהנות תוך כדי כך מרמות גבוהות של זרימת אדרנלין בדם. 
 
אנשים שקראו את זה קראו גם:
 

 

רמות שכר

 
הנה כמה נתונים שנאספו מבעלי מקצוע בתחום רפואת החירום, בנוגע לשכר החודשי שלהם:
 
תפקיד    שכר נטו חודשי   
פרמדיק ב - 100% משרה    4,700 עד 5,200 ש"ח   
חובש בכיר במפעל פרטי 6,300 ש"ח
פרמדיק ב - 150% משרה    7,500 עד 9,000 ש"ח
נהג ניידת טיפול נמרץ 5,000 ש"ח
נהג אמבולנס חובש ב - 130% משרה    6,300 עד 7,000 ש"ח
נהג אמבולנס חובש בכיר ב - 130% משרה      9,500 ש"ח
 
פרמדיקים אומרים שהם אינם חושקים בשום מקצוע אחר. אף על פי כן, מחציתם לא נשארים בעבודה זו למשך יותר משלוש שנים.הסיבה לכך היא רמת השחיקה בשל העומס הרב שמטילים עליהם, ובגין שכר העבודה הנמוך ותנאי ההעסקה הגרועים. בין הפרמדיקים ישנם בעלי תואר ראשון ברפואת חירום (66% מהפרמדיקים), בוגרי קורס מד"א ומשוחררי צבא שעברו הכשרה רלוונטית בזמן השירות. ועדיין המשכורת נמוכה, וכנראה שהסיבה לכך היא היעדר הסדרת המקצוע בחוק.
 
מדובר באנשי מקצוע המחזיקים, מצד אחד, באחריות רבה ובסמכויות משמעותיות, ומצד שני, אינם זוכים להכרה ממשלתית וציבורית. בעיה נוספת היא שהפרמדיקים אינם חברים באיגוד מקצועי, ובאופן זה מעמדם נשחק ונדחק לשוליים.
 
מערך המשמרות של פרמדיק מורכב מיחידות של 16 או 24 שעות עבודה רצופות. רבים מהם עובדים במתכונת של 130% משרה. הם מנהלים צוותי אמבולנס וניידות טיפול נמרץ, ומורשים לקבוע מוות, להרדים מטופלים ולבצע ניתוחים. פעמים רבות הם נאלצים להגיע להחלטות מהירות וחשובות בזמן אמת, לבצע החייאות ולהעניק את רוב הטיפול הרפואי הנדרש לאנשים שעברו התקף לב.
 
  • רוצים לדעת כמה מרוויחים נהגי אמבולנס? קראו על שכר נהגים
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר פרמדיק?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp