רוצה פרטים על מנהל עסקים ומשאבי אנוש?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מנהל עסקים ומשאבי אנוש

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מנהל עסקים ומשאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מנהל עסקים ומשאבי אנוש

לימודי מנהל עסקים הם לימודים מבוקשים במיוחד המעניקים ללומדים ידע נרחב, אך רצוי מאוד לשלב את הלימודים עם תחום התמחות נוסף על מנת להגדיל עוד יותר את היתרון היחסי בשוק העבודה.

תחום משאבי האנוש משולב כמעט בכל ארגון ועסק, והוא מהווה חלק חשוב ביצירת היתרון התחרותי של חברה במשק. תפקיד מנהלי משאבי אנוש מצריך מהם תפישה טובה של הדינמיקות העדינות והתהליכים הגסים הקיימים ומתרחשים בארגונים, וכן חוש בריא לזיהוי תכונות אופי וכישורים, כמו גם חסרונות, של בני אדם, בזמן יחסית קצר של היכרות. עליהם לדעת להבחין באנשים המתאימים להשתלבות בצוותי עבודה קיימים. נושאים נוספים המצויים בטיפול אנשי מקצוע אלו הם בעיות של שחיקה ולחץ בעבודה, פיתוח עובדים, ניהול מערכי הדרכה לצוותים ועוד.

 

מנהלי משאבי האנוש זקוקים לידע וכלים מקצועיים בתחום ולכן חשוב שירכשו השכלה אקדמית מתאימה. השילוב בין לימודי מנהל עסקים ובין משאבי אנוש הוא אידיאלי עבור סטודנטים המתעניינים בתחום זה והרוצים לעסוק בו.

 

מה לומדים?

 

השינויים הדינאמיים בסביבה האנושית והטכנולוגית מחייבים את הארגונים השונים במשק להשקיע בניהול ובפיתוח המשאב האנושי. כיום אנו עדים לירידה בחשיבות העסקים המסורתיים ולעלייה בחשיבותם של העסקים עתירי הידע. מגמה זו משקפת את התפיסה כי ההון האנושי הוא המשאב היקר והחשוב ביותר למערכת.

 

התוכנית ללימודי מנהל עסקים ומשאבי אנוש לתואר ראשון מעניקה לסטודנטים ידע תיאורטי מקיף בתחום מערכת ניהול משאבי אנוש, תוך חשיפתם למציאות העסקית התחרותית, לסביבה הדינאמית ולתפקידיה המרכזיים של מערכת זו בארגון. בנוסף לכך, נחשפים הסטודנטים בתוכנית לקשת ההתנהגויות של המשאב האנושי בארגונים, לדרכי ההתמודדות של מנהלים עם צרכיהם של העובדים בארגון, וכן למאפייני הסביבה העסקית של מערכות הניהול הארגוניות.

 

הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש מקנים לסטודנטים כלים וטכניקות יישומיים בתחומים שונים של ניהול משאבי אנוש. הקורסים מתמקדים בגישות תיאורטיות נפוצות הקשורות לתחומי הפעילות של ניהול משאבי אנוש, ומאפשרים הכרות עם טכניקות וכלים יישומיים ועדכניים המשמשים לניהול אפקטיבי של משאבי האנוש בארגון.

 

 

מסלולי לימוד

 

ניתן ללמוד כיום במספר אוניברסיטאות ומכללות מנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש (כחלק מתואר חד חוגי מורחב או תואר דו חוגי). ישנם גם לימודי תעודה רבים (שאינם מקנים תואר ראשון) בתחום זה כגון -

 

 • ניהול משאבי אנוש והדרכה
 • משאבי אנוש ומיומנויות ניהול
 • ניהול משאבי אנוש וגישור
 • אבחון וכלים במיון וגיוס עובדים
 • ניהול ופיתוח משאבי אנוש      
 • ניהול משאבי אנוש ויחסי עבודה     
 • ועוד

 

נושאי לימוד

 

גיוס כח האדם המתאים לארגון, תהליך המיון והקליטה בארגון, הנעת עובדים, הדרכה, ניהול יחסי עבודה ועוד. תחומים נוספים שהם חלק מתכנית הלימודים - קידום העובדים, מנהיגות והובלת שינויים, משפט עסקי, חשבונאות, כלכלה מיקרו, סטטיסטיקה, אנגלית ככלי ניהולי, כתיבה אקדמית ויישומי מחשב, שיטות מחקר, תכנון קריירה ופרישה, היבטים טכנולוגיים בניהול משאבי אנוש, פסיכולוגיה של עבודה, תכנון, גיוס, ברירה והצבה, אתיקה, תגמול עובדים והערכת עיסוקים ועוד.

 

היכן לומדים?

 

 • המרכז האקדמי פרס (רחובות): במסגרת אשכול קורסי התנהגות ארגונית ומשאבי אנוש בלימודי מנהל עסקים, הסטודנטים רוכשים ידע וכלים שנוגעים לניהול מוצלח של הארגון והאנשים שפועלים בו.

 

 

 • המרכז האקדמי רופין (עמק חפר): במרכז האקדמי רופין אפשר ללמוד במסלול התמחות במשאבי אנוש, או בהתמחויות נוספות בהן מנהל עסקים בהתמחות שיווק ומנהל עסקים בהתמחות מערכות מידע.

 

 

 • הקריה האקדמית אונו: הסטודנטים למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו יכולים לבחור במסלול התמחות במשאבי אנוש שמקנה להם הבנה רחבה של פיתוח ארגוני, תהליכי עבודה בצוותים והובלת שינוי בארגונים.

 

 

 • המרכז האקדמי למשפט ולעסקים (רמת גן): במהלך לימודי מנהל עסקים במוסד זה אפשר לבחור בהתמחות משאבי אנוש, או בהתמחויות נוספות: התמחות במימון, התמחות בשיווק. קיים גם מסלול למנהלים.
   
 • רוצים לדעת אם אתם מתקבלים? תנאי קבלה לניהול משאבי אנוש

 

משך הלימודים?

 

לימודי מנהל עסקים ומשאבי אנוש לתואר ראשון נמשכים כשלוש שנים.

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

בוגרי לימודי מנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש יכולים להשתלב במגוון רחב של תחומי תעסוקה, כגון - ייעוץ ארגוני, ניהול כוח אדם ומשאבי אנוש בארגונים פרטיים או ציבוריים, ייעוץ בנושא משאבי אנוש, הדרכה ולימוד בנושאי משאבי אנוש השונים ועוד.

 

אולי תרצו לקרוא על לימודים במקצועות הניהול?

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מנהל עסקים ומשאבי אנוש?

רוצה לדעת יותר על מנהל עסקים ומשאבי אנוש?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד מנהל עסקים ומשאבי אנוש
Whatsapp Whatsapp