רוצה פרטים על תנאי קבלה - משאבי אנוש?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי ניהול משאבי אנוש

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - משאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה למשאבי אנוש

 

איך מתקבלים ללימודי ניהול משאבי אנוש?


ממיון עובדים וניהול כוח האדם, דרך קיום הדרכות ועד לתכנון אסטרטגיה ותהליכים, לתחום משאבי האנוש יש תפקיד דומיננטי וחשוב בכל ארגון. כדי להיות מנהלי יחסי אנוש מצליחים חשוב להיות בעלי יחסי אנוש מצוינים והבנה של הארגון, אך צריך גם להחזיק בידע אודות הדרכים היעילות והרוויות ביותר לנהל את ההון האנושי. כך הפכו לימודי משאבי אנוש למסלול מבוקש בקרב מי שמחפשים קריירה בתחום המשאב האנושי בארגוני משלל סוגים.


ישנם מוסדות לימוד מגוונים שמציעים לימודי ניהול משאבי אנוש, בחלק מהמקרים מדובר בתואר חד חוגי ובמקרים אחרים במסלול דו חוגי או בחטיבה בלימודים רב תחומיים. תנאי הקבלה ללימודים אלה לרוב מתבססים על ציון התאמה, שהוא שקלול של הציונים בבגרויות ובפסיכומטרי, אך ישנם גם מוסדות שמאפשרים לימודי משאבי אנוש ללא פסיכומטרי או קבלה על סמך הישגים במכינות.


הנה תנאי הקבלה ללימודי ניהול משאבי אנוש במוסדות הלימוד השונים:


שימו לב! תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי תנאי קבלה יש לפנות ישירות למוסדות הלימוד. כל המסתמכים על הפרטים המופיעים בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 


האקדמית רמת גן


ללימודי ניהול משאבי אנוש באקדמית רמת גן, שמתקיימים במסלול דו חוגי, מתקבלים מועמדים בעלי בגרות מלאה בציון ממוצע של 80 ומעלה, או בעלי זכאות לבגרות שברשותם ציון של לפחות 550 בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להגיע לרמת פטור בשפה האנגלית. למי שלא עומדים בדרישות הקבלה, יש אפשרות ללמוד בקורסי הכנה באנגלית או בקורס הכנה לבגרות 30+ שמיועד למועמדים מעל גיל 30 ללא תעודת בגרות.


המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


כדי להתקבל ללימודי ניהול משאבי אנוש במרכז ללימודים אקדמיים יש צורך בבגרות מלאה בממוצע משוקלל של לפחות 80. במל"א מתקבלים גם בוגרי מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, ששקולה לתעודת הבגרות, שברשותם ממוצע ציונים של 80 ומעלה. מועמדים מעל גיל 30 שאינם זכאים לתעודת בגרות או שלא עומדים בממוצע הדרוש נדרשים לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל.


האקדמית גליל מערבי


לימודי ניהול משאבי אנוש באקדמית גליל מערבי מתקיימים במסגרת לימודים רב תחומיים. ניתן ללמוד במסלול לימודי משאבי אנוש ומדעי המדינה או בתכנית לימודי משאבי אנוש, כלכלה ומנהל עסקים. מתקבלים מועמדים שברשותם בגרות מלאה בממוצע 82 ומעלה גם ללא פסיכומטרי, וכן בעלי ממוצע בגרויות שבין 82 - 78 שבידיהם ציון של 500 ומעלה בפסיכומטרי. בוגרי מכינה 30+, מכינת רענון ומכינה קדם אקדמית נדרשים להציג ממוצע ציונים של 82 ומעלה. מי שברצונם ללמוד בחטיבת מנהל עסקים וכלכלה צריכים להציג ציון של 60 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד.


אוניברסיטת בר אילן


לימודי משאבי אנוש באוניברסיטת בר אילן מתקיימים במסגרת תכניות ייעודיות לאנשים עובדים בשם "תכנית ינשופים" ו - "תכנית יהלום". לתכניות מתקבלים מועמדים שברשותם בגרות מלאה, או שהם בוגרי מכינת 30+. יש צורך בציון בפסיכומטרי, שכולל ציון של לפחות 85 בפרקי האנגלית וציון בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. בעלי בגרות בממוצע 82 ומעלה יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי בהצגת ציון של 85 ומעלה במבחן אמי"ר.


המכללה האקדמית ספיר

 

קבלה ללא פסיכומטרי - על סמך בגרות ואמי"ר: לבעלי זכאות לבגרות בממוצע של לפחות 87. יש צורך בבחינת אמי"ר או סיווג פסיכומטרי באנגלית עד לתחילת שנת הלימודים.

 

קבלה לפי פסיכומטרי ובגרות: בגרות מלאה בממוצע 80 ומעלה ופסיכומטרי / סכם 500 ומעלה.

 

קבלה על תנאי: 

 

לפי בגרות ואמי"ר (ללא פסיכומטרי): בגרות בממוצע 83 - 87.

על סמך פסיכומטרי ובגרות: בגרות בממוצע 80 ומעלה, וכן סכם / פסיכומטרי בין 460 - 499, מספר המקומות מוגבל.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - משאבי אנוש?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - משאבי אנוש?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp