רוצה פרטים על תנאי קבלה - משאבי אנוש?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי ניהול משאבי אנוש

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - משאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה למשאבי אנוש

 

איך מתקבלים ללימודי ניהול משאבי אנוש?


ממיון עובדים וניהול כוח האדם, דרך קיום הדרכות ועד לתכנון אסטרטגיה ותהליכים, לתחום משאבי האנוש יש תפקיד דומיננטי וחשוב בכל ארגון. כדי להיות מנהלי יחסי אנוש מצליחים חשוב להיות בעלי יחסי אנוש מצוינים והבנה של הארגון, אך צריך גם להחזיק בידע אודות הדרכים היעילות והרוויות ביותר לנהל את ההון האנושי. כך הפכו לימודי משאבי אנוש למסלול מבוקש בקרב מי שמחפשים קריירה בתחום המשאב האנושי בארגוני משלל סוגים.


ישנם מוסדות לימוד מגוונים שמציעים לימודי ניהול משאבי אנוש, בחלק מהמקרים מדובר בתואר חד חוגי ובמקרים אחרים במסלול דו חוגי או בחטיבה בלימודים רב תחומיים. תנאי הקבלה ללימודים אלה לרוב מתבססים על ציון התאמה, שהוא שקלול של הציונים בבגרויות ובפסיכומטרי, אך ישנם גם מוסדות שמאפשרים לימודי משאבי אנוש ללא פסיכומטרי או קבלה על סמך הישגים במכינות.


הנה תנאי הקבלה ללימודי ניהול משאבי אנוש במוסדות הלימוד השונים:


שימו לב! תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. כדי לקבל את המידע המדויק ביותר לגבי תנאי קבלה יש לפנות ישירות למוסדות הלימוד. כל המסתמכים על הפרטים המופיעים בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 


האקדמית רמת גן


ללימודי ניהול משאבי אנוש באקדמית רמת גן, שמתקיימים במסלול דו חוגי, מתקבלים מועמדים בעלי בגרות מלאה בציון ממוצע של 80 ומעלה, או בעלי זכאות לבגרות שברשותם ציון של לפחות 550 בפסיכומטרי. המועמדים צריכים להגיע לרמת פטור בשפה האנגלית. למי שלא עומדים בדרישות הקבלה, יש אפשרות ללמוד בקורסי הכנה באנגלית או בקורס הכנה לבגרות 30+ שמיועד למועמדים מעל גיל 30 ללא תעודת בגרות.


המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א


כדי להתקבל ללימודי ניהול משאבי אנוש במרכז ללימודים אקדמיים יש צורך בבגרות מלאה בממוצע משוקלל של לפחות 80. במל"א מתקבלים גם בוגרי מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, ששקולה לתעודת הבגרות, שברשותם ממוצע ציונים של 80 ומעלה. מועמדים מעל גיל 30 שאינם זכאים לתעודת בגרות או שלא עומדים בממוצע הדרוש נדרשים לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל.


האקדמית גליל מערבי


לימודי ניהול משאבי אנוש באקדמית גליל מערבי מתקיימים במסגרת לימודים רב תחומיים. ניתן ללמוד במסלול לימודי משאבי אנוש ומדעי המדינה או בתכנית לימודי משאבי אנוש, כלכלה ומנהל עסקים. מתקבלים מועמדים שברשותם בגרות מלאה בממוצע 82 ומעלה גם ללא פסיכומטרי, וכן בעלי ממוצע בגרויות שבין 82 - 78 שבידיהם ציון של 500 ומעלה בפסיכומטרי. בוגרי מכינה 30+, מכינת רענון ומכינה קדם אקדמית נדרשים להציג ממוצע ציונים של 82 ומעלה. מי שברצונם ללמוד בחטיבת מנהל עסקים וכלכלה צריכים להציג ציון של 60 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד.


אוניברסיטת בר אילן


לימודי משאבי אנוש באוניברסיטת בר אילן מתקיימים במסגרת תכניות ייעודיות לאנשים עובדים בשם "תכנית ינשופים" ו - "תכנית יהלום". לתכניות מתקבלים מועמדים שברשותם בגרות מלאה, או שהם בוגרי מכינת 30+. יש צורך בציון בפסיכומטרי, שכולל ציון של לפחות 85 בפרקי האנגלית וציון בבגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. בעלי בגרות בממוצע 82 ומעלה יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי בהצגת ציון של 85 ומעלה במבחן אמי"ר.


המכללה האקדמית ספיר

 

קבלה ללא פסיכומטרי - על סמך בגרות ואמי"ר: לבעלי זכאות לבגרות בממוצע של לפחות 87. יש צורך בבחינת אמי"ר או סיווג פסיכומטרי באנגלית עד לתחילת שנת הלימודים.

 

קבלה לפי פסיכומטרי ובגרות: בגרות מלאה בממוצע 80 ומעלה ופסיכומטרי / סכם 500 ומעלה.

 

קבלה על תנאי: 

 

לפי בגרות ואמי"ר (ללא פסיכומטרי): בגרות בממוצע 83 - 87.

על סמך פסיכומטרי ובגרות: בגרות בממוצע 80 ומעלה, וכן סכם / פסיכומטרי בין 460 - 499, מספר המקומות מוגבל.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - משאבי אנוש?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - משאבי אנוש?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד ניהולי

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 7 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מנהל עסקים

התקבלו 815 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
ד"ר תמי אמיר
הכישורים הנדרשים מסטודנט/ית למנהל עסקים הם כישורים לוגיים אנליטיים טובים, לצד כישורים כמותיים טובים. שליטה טובה בשפה האנגלית הכרחית הן ללימודים והן לתעסוקה. הבנה טובה בתחום המילולי (שפתי) וכמו כן כישורים טכנולוגיים באופן כללי, מהווים יתרון.
תחומי העניין המתאימים הם התחומים היזמיים - עסקיים (ניהול, כספים) לצד תחומי עניין חברתיים (רצון לעבוד עם אנשים) וארגוניים (הבנה בנהלים, זכויות, חברות).
מבחינת תכונות האישיות, בטחון עצמי, רצון להוביל, להשפיע, לנהל, עצמאות ולעיתים משיכה קלה ללקיחת סיכונים. כל זאת לצד פתיחות בינאישית, יכולת יצירת קשר בינאישי בקלות - מהוות תכונות חשובות לעוסקים בתחום.
איזון בין רגשנות (אמוציונליות) לצד מחשבה (רציונליות), יציבות ובשלות אישית - מהווים יתרון בולט לעוסקים בתחום.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
ד"ר תמי אמיר
למועמדים המתעניינים בתחומים חברתיים ומעוניינים לעבוד בארגונים, משאבי אנוש מהווה תחום מבוקש. כיום, יש הרבה תוכניות לימודים המקנות אפשרויות תעסוקה בתחום זה (לימודי עבודה, התנהגות ארגונית, מדעי ההתנהגות, ניהול כח אדם, פסיכולוגיה ארגונית ומשאבי אנוש) ובכולם ניתן להגיע לאותו תפקיד.
תחום משאבי האנוש, מתאים לאנשים שהיכולת המילולית שלהם טובה, הנוטים לתחומי עניין חברתיים ארגוניים עסקיים ואמנותיים ויש להם רצון להשתייך לארגון/חברה בסדר גודל בינוני ומעלה.
התפקידים בהם ניתן להשתלב הם תפקידי מיון, גיוס, אבחון, יעוץ, ליווי, הובלת שינויים בארגון, הפקת אירועי חברה ועוד.
בתחום זה, יכול כל העוסק בו להביא לידי ביטוי את נימתו האישית והאמנותית וליזום אירועים או תהליכים שמטרתם שיפור אוירת העבודה בארגון.
מקומות העבודה לאחר הלימודים מגוונים מאד וניתן להשתלב בכל ארגון בין אם בהייטק, בחינוך, במוסדות תרבות, מלונאות, משרדי ממשלה, ביטוח ועוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp