לימודי במקצועות המוסיקה

כאן תמצאו מאמרים וכתבות  עם מידע על בתי הספר למוסיקה ולמחול בארץ, ומידע נוסף על מסלולי לימוד במוסדות אקדמיים ועל כיווני התמקצעות, מלגות, תנאי קבלה ועוד. יש לך שאלה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים 

רוצה פרטים על מוסיקה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מוסיקה – למי זה מתאים? ואיך מתחילים?

 

די לשירה במקלחת! בכולנו מסתתר זמר קטן שרוצה להרים את ראשו ולא מעז. השאלה לא צריכה להיות - מי רוצה לשיר? היא צריכה להיות - איפה אתם רוצים לשיר, ומה אתם מוכנים לעשות בשביל זה?

 

לפני שנים לא רבות מוסיקה הייתה תחום ששייך רק למקצוענים ביותר ולמוסיקאים שלמדו שנים רבות. אבל בשנים האחרונות רבים יותר מעזים לשיר, לנגן, לכתוב וליצור. דוגמנית היא שחקנית, היא זמרת, הכל התערבב לו. ולכן מוסיקה היום נגישה לכל אדם בין אם הוא רוצה להיות מקצוען ובין אם הוא נהנה מזה כתחביב. ויש גם כאלה שהתחביב הפך אצלם למקצוע, וכיום הם עוסקים רק במה שהם אוהבים.

 

כיום לימודי מוסיקה קיימים בכל מקום ולכל הגילאים, כל אחד יכול למצוא את עצמו באחת המסגרות, בין אם היא מקצועית ובין אם היא מיועדת להנאה בלבד.

 

מגוון לימודי המוסיקה הוא עצום והתחומים הם רבים:

 

 • לימודי פיתוח קול – היכולת לפתח ולכוון את הכלי הקולי לרמת הבעה ושירה גבוהה ומדויקת.

 

 • עיבוד והלחנה – לקיחת חומר קיים לכדי יצירה חדשה ו/או ליצור מאין. התכניות מעניקות ידע תיאורטי ומאפשרות להתנסות בהלחנה של יצירות לשלל פלטפורמות מוזיקליות ואמנותיות.

 

 • הכשרת אמנים יוצרים - מדובר במסלולים מקיפים שכוללים הן היבטים בתיאוריה של המוזיקה ובמיומנויות כתיבה והלחנה, והן התנסות מעשית בנגינה ושירה במגוון של סגנונות, כדי לפתח את הקול האישי והייחוד כיוצרים.

 

 • גיטרה – לימוד תווים ושליטה בנגינת גיטרה בכל הרמות והסגנונות.

 

 • כלי נגינה אתניים – ידע על הכלים, מהיכן באו ואיך יוצרים איתם מוסיקת עולם ומוזיקה אתנית.

 

 • קורס דיג’יי – בקורס לומדים על עקרונות המוזיקה האלקטרונית, בניית מיקס ומיומנויות בעריכה מוזיקלית. כמו כן, מכירים תוכנות שונות לעריכת מוזיקה.

 

 • קורס סאונד - מסלולים אלה מקנים לסטודנטים ידע בעקרונות ההגברה והקול, כדי להכשירם לתחומי טכנאות האולפן, ההגברה באירועים והעבודה באולפנים בתעשיית התקשורת והקולנוע.

 

 • הפקה מוזיקלית - מסלולים אלה מכשירים מפיקים להשתלבות בתעשיית המוזיקה ומעניקים להם כלים וידע בשלל סגנונות יצירה.

 

 • קורס עיצוב פסקול - מדובר בקורסים אשר מתמקדים בהלחנה ועיבוד של מוזיקה לתעשיית הסרטים ולענפי הטלוויזיה והמדיה הדיגיטלית.

 

 • ניצוח מוזיקלי - מסלולים להכשרת מנצחים מציעים לתלמידיהם כלים מתקדמים בתיאוריה מוזיקלית כדי שיוכלו להשתלב בתזמורות או לחלופין במקהלות במגוון של מסגרות. ניתן ללמוד ניצוח במסגרת לימודי תעודה או כהתמחות בתואר אקדמי.

 

 • אימפרוביזציה - קורסים אלה באים לפתח את מיומנויות האלתור של התלמידים במגוון של סגנונות ולסייע להם לקדם את ההבנה המוזיקלית שלהם ואת הידע בתיאוריה של המוזיקה.


במה לבחור?

 

אם אינכם יכולים לבחור במה ללמוד, חישבו קודם כל, האם אני רוצה זאת להנאתי האישית או לכדי מקצוע? ואז תתחילו לחפש היכן ללמוד. אפשר להתחיל מקורס שירה בציבור או פיתוח קול ולראות אם מתאים לכם לשיר בפני קהל. אם כן, תוכלו לפנות לפיתוח קול על מנת לפתח את הכלי שלכם, וזה נכון גם לאנשים שאינם שרים אך משתמשים בקולם במסגרת עבודתם (נאומים, מצגות, הרצאות ועוד). השתתפות בקורסים קצרים בתחום המוזיקה יכולה לסייע להיחשף לתחום ובהמשך ניתן לפנות למסלולי לימוד ארוכים ומעמיקים יותר ובהם לפתח לא רק את הידע המוזיקלי התיאורטי אלא גם את הסגנון ויכולות היצירה המעשיות.

 

תואר אקדמי או לימודי תעודה: ישנם מסלולים רבים ושנים ללימודי מוזיקה, בהם תכניות לימודי מוזיקה לתואר ראשון באוניברסיטאות ובמכללות, לצד מסלולים ללימודי תעודה. תכניות התואר במוזיקה מתפרשות לרוב על פני שלוש עד ארבע שנים והן מציעות הכשרה אינטנסיבית במוזיקה לצד העמיקה אקדמית בתיאוריה מוזיקלית ובתולדות המוזיקה. לעומת זאת, קורסי מוזיקה מציעים הכשרה קצרה יותר בהיקפה שמאפשרת להתמקצע בהיבטים מסוימים של עולם המוזיקה כגון הלחנה, ביצוע, שירה או נגינה על כלי. רבים מסין מוסדות הלימוד האקדמיים, וחלק מן המוסדות ללימודי תעודה, מציעים מלגות לסטודנטים כדי לסייע להם לממן את עלויות שכר הלימוד. כדי לקבל מידע נוסף אודות המלגות מומלץ לפנות למוסדות הלימוד.

 

בתי ספר ללימוד מוסיקה

 

תואר ראשון במוזיקה

 

 • אוניברסיטת חיפה: לימודי מוזיקה לתואר באוניברסיטת חיפה נמשכים כשלוש שנים ונלמדים במתכונת חד חוגית או דו חוגית. הלימודים מקיפים מגוון סוגות וסגנונות מוזיקליים וחושפים לשלל סוגיות בתולדות המוזיקה. הסטודנטים יכולים לקחת חלק בפרויקטים, באנסמבלים ובעוד אפיקי יצירה במהלך לימודיהם.

 

 • הקריה האקדמית אונו: הקריה האקדמית אונו מציעה תואר ראשון במוזיקה, שמאפשרת לפתח את הכישורים המוזיקליים במטרה להשתלב בתעשייה. בתכנית מקיפים נושאים כגון ביצוע ועיבוד, כתיבת שירים, ניתוח, סאונד והגברה, חינוך מוזיקלי ונושאים רבים נוספים.

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (פרישה ארצית): באוניברסיטה הפתוחה ניתן ללמוד לתואר ראשון במוזיקה, ובו להעמיק בתיאוריה מוזיקלית, בתולדות המוזיקה ובסגנונות, סוגות ומלחינים רבים. האוניברסיטה מאפשרת ללמוד במתכונת גמישה המשלבת בין מפגשים פרונטליים להדרכה לבין לימודים מהבית בשילוב טכנולוגיות. ניתן לבחור בין מרכזי לימוד שפרושים ברחבי הארץ. האוניברסיטה עורכת גם שיתוף פעולה עם בית הספר למוזיקה "רימון", במסגרתו ניתן ללמוד לקבלת תעודת בוגר רימון ותואר ראשון BA באמנויות.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (שער הנגב): במכללה מתקיימת תכנית לתואר ראשון במוזיקה ולימודי תרבות, יצירה והפקה. זוהי תכנית דו חוגית שבה לומדים על מגוון היבטים של עולם המוזיקה וזירת התרבות ומפתחים כלים מקצועיים כיוצרי מוזיקה ומנהלים בזירת התרבות.

 

 • אוניברסיטת תל-אביב: התואר הראשון במוזיקה של אוניברסיטת תל-אביב מתקיים בשיתוף פעולה עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, הלימודים כוללים כמה מגמות מעשיות בהם קומפוזיציה, ניצח מקהלה, ניתוח תזמורות וביצוע מוזיקלי.

 

 • האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים: במוסד זה ניתן ללמוד לתואר במוזיקה במספר מחלקות, בהן המחלקה לביצוע ג'אז, מחלקה לזמרה רב תחומית, מחלקה למוזיקה מזרחית ומחלקה ליצירה רב תחומית. באקדמיה ניתן ללמוד גם לתואר במחול ולתואר בקומפוזיציה וניצוח.


לימודי תעודה במוזיקה

 

 • בית הספר רימון (רמת השרון): בית הספר למוזיקה רימון מציע שלל תכניות תעודה בתחום המוזיקה. בין המסלולים ניתן למנות מסלול לזמרים, מסלול לגיטריסטים, מסלול לפסנתרנים, מסלול ג'אז, מגמה להלחנה לניצוח, מגמה להלחנת שירים, מגמה למוזיקה אלקטרונית ותכניות נוספות. בבית הספר מתקיים גם שיתוף פעולה עם האוניברסיטה הפתוחה לקבלת תואר ראשון באמנויות נוסף על תעודת בוגר בית הספר, אורך הלימודים כארבע שנים.

 

 • בית הספר לסאונד יואב גרא (תל אביב): בית הספר מציע מגמת הנדסאי סאונד וכן קורסים שונים בתחום המוזיקה וההגברה, כגון קורס קיובייס וקורס מקיף למקצועות הסאונד.

 

 • ביט מאסטר - בית הספר למוזיקה אלקטרונית (תל אביב): בית הספר מתמקד במקצועות המוזיקה האלקטרונית וניתן ללמוד בו בקורסים מגוונים, כגון קורס דיג'יי, קורס תוכנת קיובייס, קורס תוכנת אבלטון, קורס מיקס ומאסטרינג, קורס סינתזה, וקורס מבנה והפקה.

 

 • בית הספר מיוזיק (תל אביב): תלמידי בית הספר יכולים ללמוד במגוון תכניות לימודי תעודה, בהם קורס סאונד והפקה, קורס דיג'יי, מסלול לזמרים יוצרים ומסלול להיכרות עם תוכנות מוזיקה עכשוויות.

 

 • קריית החינוך גבעת וושינגטון: זהו מוסד ללימודים לציבור הדתי, אשר מפעיל בין היתר את בית הספר "מזמור" למוזיקה. בבית הספר ניתן ללמוד במסלולי תעודה שונים כגון מסלול אמן יוצר, מסלול הלחנה ומסלול ביצוע בכלי נגינה שונים.

 

אפשרויות תעסוקה

 

לימוד המקצוע לא מבטיח לנו תעסוקה במקצוע זה, אולם הוא נותן לנו בסיס טוב להתחלה ולבניית הביטחון שלנו בו. מידת ההצלחה תלויה בכם ובעיקר בשאפתנות שלכם ובמאמץ שתעשו לשם כך. לימודי מוסיקה עוזרים לאנשים בכל גיל לפתח יצירתיות, כושר ריכוז, זיכרון ומצב רוח טוב, ולכן הם מומלצים לכולם.

 

מי שמעוניינים בקריירה כיוצרים, בין אם במוזיקה קלאסית, בג'אז, במוזיקה אלקטרונית או באפיקים נוספים, נדרשים להשקיע מאמצים רבים לפיתוח יצירתם ולרוב לעשות זאת באופן עצמאי, או לחלופין במסגרת קונסרבטוריון או תזמורת. לצד זאת, עולם המוזיקה מציע אפשרויות תעסוקה מגוונות. ניתן להשתלב כטכנאי סאונד והגברה באולפנים, באולמות אירועים ובתעשיית המדיה. מי שבידיהם תעודת הוראה יכולים גם לפנות לקריירה כמורים למוזיקה בבתי ספר, או לחלופין להשתלב כמדריכים למקצועות המוזיקה במסגרות חינוך בלתי פורמליות, כגון חוגים או מוסדות קהילתיים.

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מוסיקה?

רוצה לדעת יותר על מוסיקה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 142 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסיקה וריקודים

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

 

איך אתה ביחס לאחרים?

ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
תולדות האומנות 492 91
קולנוע 524 87
אמנות 471 88

חוות דעת של סטודנטים: מוסיקה וריקודים

התקבלו 142 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סטודנטים מספרים על תחום הלימודים

אם אתם בעניין של לעשות תעודה ברימון, אל תלכו על תעודה ב"הלחנת שירים"- היא לא נותנת לכם כלום. אני עשיתי את הטעות הזאת. גם אם הלחנת שירים זה מה שאתם רוצים/אוהבים לעשות בתכלס, לכו על מסלול "ביצוע", ובמסגרתו קחו קורסים שקשורים להלחנת שירים. גם תעודת "מבצע" לא נותנת המון אבל לפחות יש יותר סיכוי שיכירו בה במקומות אחרים. ועוד עצה - אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. אני העמסתי על עצמי כדי להיות "אפקטיבית" ובשנה שעברה מצאתי את עצמי קורסת, ואני מכירה עוד הרבה אנשים שעזבו המון קורסים מפאת חוסר זמן. צריך קודם כל לדעת כמה השקעה הקורס דורש בבית, ותתחשבו בגורמים כמו עבודה, מלגות וכו'...
בית ספר רימון
אוולין
לימודי הלחנה ועיבוד - בית ספר רימון
צריך להכנס לרימון בגישה חיובית ובראש פתוח. להבין כי מוזיקה קודם כל באה מבפנים ומתבטאת אצל כל אחד אחרת. רימון מקנה את הכלים להתמקצע כמוזיקאי ומאפשר ללמוד לעומק את הטכניקות והדרכים בהם אתה יוצר ומנגן. אבל מה שאתה מביא ללימודים ומה שהלב והראש שלך מצליח לשאוב מהם - זה אינדיבידואלי. כל עוד זה בוער בך אתה תיהיה מוזיקאי. רימון לא שולח אותך לעולם ומבטיח לך הצלחה השראה שלא נגמרת ותהילת עולם. מה שתבחר לקחת וליישם זו אחריותך.
בית ספר רימון
נעם
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
תבדקו טוב טוב לפני שאתם בוחרים לימודי תעודה או תואר, הכי יסודי ומעמיק. רצוי כמובן שזה יהיה תחום שאתם טובים בו ושיש לכם איזה זיקה אליו, והכי חשוב שאתם אוהבים ונהנים ממנו ומלאים תשוקה לעשייה. הלימודים מתישים, יקרים, שלא לדבר על כסף על דלק או אוטובוס ובטח אם אנחנו מדברים על דירה באזור מקום הלימודים יקרים מאוד. אז כדאי שזה יהיה משהו שתאהבו, שאתם מחוברים אליו ברמה ששווה את כל התהליך. חוץ מזה בהצלחה ותהנו :-)
בית ספר רימון
עדן
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
לקראת הלימודים באקדמיה למוסיקה ומחול בתואר שהני אני מציעה לסטודנטים לבוא מוכנים בנושא בו בם ביו רוצים להתמקד. לחשוב על רעיון ולנסות לפיו לבנות את מערכת השעות שלהם. בנוסף הייתי מציעה להם להישאר עם ראש פתוח לקחת קורסים חדשים שאולי עוד לא למדו. לנסות להתלב בקבוצות לימוד חדשות בתוך הקמפוס, אני יכולה להגיד מניסיון שכל העיצות הללו עזרו לעבור את השנה הראשונה לתואר השני בשמחה ובהצלחה גדולה!
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
רותם
מחול לתואר שני - האקדמיה למוסיקה ולמחול
1. לחלק את ימי הלימוד לשעות קבועות - כלומר לא ליצור מערכות לימודים של ימים לא אחידים - שכל יום יתחיל ויסתיים באותה שעה וככה אפשר יהיה לשלב יותר טוב עיסוקים ועבודות.

2. להצמיד חונכים ללומדים ולמקשים

3. לקשר בין סטודנטים מתחום אחד לסטודנטים מתחום אחר על מנת ליצור רשת עוסקת פועלת וקיימת שמזינה את עצמה ותומכת בעצמה ומספקת למעשה לכולם קשרים מועילים מהתעשייה שלהם.

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
מיטל
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
אי אפשר לשבת ולחכות עד שמישהו יציע לך משהו. אם אתה רוצה לקבל אנסמבל, או להתקדם, או להתקבל לאיזשהו פרוייקט - תהיה נחמד, מיקצועי ויזום. אפשר לבקש עזרה מהמזכירות כל הזמן ולקבל אותה. אם לא מרוצה מאיזה קורס - אל תשאר, תבקש לשנות קבוצה או מורה. ברימון הכל באמת כיפי וטוב, פשוט צריך לדעת מה אתה באמת רוצה ולעשות את זה.
בית ספר רימון
אנסטסיה
מגמת ביצוע ג`אז וכללי - ביה"ס רימון
האמת שקשה לי להגיד מאחר ואני מאמינה שכל אדם עובר את דרכו בתפיסה שונה ולכן קשה לי להגיד איזה ״טיפים״ היתי נותנת לאדם אחר. אך אם אני חייבת היתי אומרת שכדאי להגיע ללימודים מתוך רצון כנה ואמיתי ללמידה ותשוקה לתחום שבו אתה בוחר אחרת אין מוטיבציה שמספיקה לעבור את כל האתגרים הכלולים בזה.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
רוני
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
מי שרוצה להגיע ללמוד באקדמיה צריך לדעת שהוא הולך להשקיע את כל כולו בזה . במיוחד במחול, שכדי להצטיין בהחלט לא מספיק רק הקורסים שניתנים, כי גם בחופשות אין אופציה לא להיות בכושר . צריך כל הזמן להתעניין ולהיות סקרנים לגלות דברים חדשים ולהתפתח בתחום מעבר למה שנותנים לנו.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
ליאור
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
חשוב להגיע ללימודים - כשיש גב כלכלי, על מנת שלא יהיה כאב ראש, על כיצד לשלם עבור הלימודים באמצע/סוף התואר.
חשוב ללכת עם כל האהבה למקצוע אותו בוחרים. ולפני שנכנסים ללמוד במוסד מסוים, לבדוק מול אלה שהם בוגריו, מה דעתם עליו והאם ישנן אופציות שמתאימות יותר.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
אלכסנדרה
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
האקדמיה היא המקום הכי נכון ללמוד בו את מקצוע המחול, יש צוות נהדר של מורים ובכל תחום יש כמה מורים שמלמדים כך שלאחד מן המורים בטוח אתה תתחבר.. יש מסלולים מגוונים שמציעים, אפשר לשלב. ממליצה בחום ללמוד באקדמיה- סביבה נעימה חמה ואוהבת ללמוד ולהשכיל!
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
סולי
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
ללמוד משהו שהם אוהבים, לא ללכת אחריי מקצוע ולהתפתות אחריי סיבות שווא או ריצוי של מישהו , היכולת להצליח להתמיד ולהיות מאושר להלאה טמון בחיבור שלך לנושא למקצוע לעומק הבסיסי של התחום כי הוא ילך איתך לאורך כל הדרך, ושם טמונה ההצלחה האמיתית
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
ענת
תואר במחול, תנועה וכוריאוגרפיה - אקדמיה למוסיקה ולמחול
עדיף לגור בירושלים בזמן הלימודים, זוהי עיר מדהימה ושווה לחוות שם חיים בהזדמנות כזו. עבודה במהלך הלימודים היא די קשה, למי שישתתף בכל הפרוייקטים שהאקדמיה מציעה. מי שיעשה את המסלול הבסיסי, ללא אקסטרות, יוכל גם לעבוד תוך כדי לימודיו.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
פרי
האקדמיה למוסיקה ולמחול - תואר ראשון
המקום מומלץ ללימודי מוסיקה ברמה גבוהה בארצנו, מקבלים טעימה וחיזוק מכל דבר, סאונד, קול, פיתוח שמיעה, עבודה על תוכנות הקלטה, הופעה על במה מול קהל, מתי כספי, עלמה זוהר, שלומי שבן ועוד רבים טובים נותנים לנו הרצאות מידי שבוע.
הקריה האקדמית אונו
מרגריטה
תואר במוסיקה
ניתן בהחלט לעבוד במקביל ללימודים בעבודת ערב. מומלץ לקחת כל קורס אפשרי עם מיכאל וולפה הנפלא ו"להפטר" מכל חובות מקהלת הסטודנטים בשנים הראשונות. בנוסף, מומלץ תמיד לקחת חלק בהתנדבות בקהילה, המלגות שוות והעבודה מתגמלת.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
מיכל
תואר במוסיקה
לחשוב טוב לפני ההרשמה ובחירת המסלול והקורסים. הרבה תלמידים זזים במהלך הלימודים ממסלול למסלול ומבזבזים נקודות, קורסים וידע חשוב. כדאי להגדיר מראש יעדים של מידע נדרש לך לעצמך ולעבודה בה אתה רוצה לעסוק בתחום.
בית ספר רימון
תאיר
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
זו מכללה דתית לבנות מכל המגזרים, בעיקר הדתי לאומי. ממליצה בחום על המכללה. יוצאים מהמכללה עם המון נסיון בידיים ועם המון למידה, מסקנות ועקרונות להוראת מוסיקה. המכללה מאוד מתחשבת בבנות ועוזרת להם בשכר לימוד.
מכללה ירושלים
נהרה
תואר במוסיקה
עדיף להתחיל את הלימודים טיפה באיחור ולחסוך הרבה לפני. זה באמת כמעט בלתי אפשרי לעבוד תוך כדי התואר, ובצורה מאד ברורה פוגע ביכולת להצליח בלימודים. בטח ובטח כששוכרים דירה.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
עינת
תואר במוסיקה
עשה את אשר ליבך חפץ בו, אחרת תהיה אומלל.
אני ממליצה לכל הסטודנטים לעתיד לבחור במה שעושה להם טוב ובמה שהם טובים.
מאחלת הצלחה במהלך הלימודים ולאחר מכן במציאת עבודה.
בית ספר רימון
ענבר
סאונד והפקת מוסיקה - רימון
עליכם להכניס לעצמכם היטב לראש שהשנים של הלימודים באקדמיה למוסיקה הן הזדמנות שכנראה לא תחזור להתמקצע. ולפתח יכולות מוסיקליות גבוהות. נצלו היטב את השנים האלה!
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
אלעזר
תואר ראשון בחינוך מוסיקלי - האקדמיה למוסיקה ולמחול
חשוב מאוד לחפש את ההנאה בכל דבר, ובמיוחד במוסד לימודי. לא מספיק רק לבוא ולהיות חרוץ, כדאי גם לנסות לפתח קשרים ולהנות מההזדמנויות שנוצרות במהלך הלימודים.
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
אמיתי
תואר במוסיקה

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp