רוצה פרטים על השתלמויות קיץ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

השתלמויות קיץ במערכת החינוך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השתלמויות קיץ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השתלמויות קיץ
 
השתלמויות קיץ מיועדות בעיקרן לאנשי חינוך והוראה לפי תחומי ההתמחות שלהם. ההשתלמויות מתקיימות לרוב בחודשים יולי ואוגוסט, ולעיתים ממשיכות גם במהלך שנת הלימודים באמצעות מפגשים וירטואליים. מרבית ההשתלמויות מוכרות לגמול על ידי קרנות ההשתלמות למורים, וחלקן מוכרות גם לאופק חדש. השתלמויות הקיץ מעשירות את הידע, מחזקות את הביטחון בעבודה עם תלמידים, מביאות תכנים חדשים ומרעננות את החשיבה, והכל באווירה קיצית ונעימה.
 
אפשרויות ומוסדות לימוד
 
הנה הגופים המציעים השתלמויות למורים בחודשי הקיץ:
 
בית לוחמי הגטאות
 
בית לוחמי הגטאות בשיתוף מכללת אורנים, מציע קורסי השתלמות מוכרים לגמול שלא במסגרת אופק חדש. הקורסים פתוחים הן למורים והן לקהל הרחב. תכני הקורסים עוסקים בדיאלוג החינוכי של מורים עם תלמידים ושל הורים עם ילדים. המשתתפים דנים בסוגיות שונות הקשורות לקשיים בהוראת השואה ובחשיבות ההתייחסות לנושא זה, וכן בסוגיה של חינוך ילדים בזמן מלחמה.
 
הקרן הקיימת לישראל - האגף לחינוך ונוער
 
ארגון קק"ל מקיים מדי קיץ קמפוס למורים ולאזרחים שהסביבה יקרה להם, שבו עוסקים בנושאי ביולוגיה, מדעי הסביבה וגיאוגרפיה. אופי ההשתלמויות הוא חוויתי ומהנה. השתלמות למורי גיאוגרפיה מתמקדת בחבל ארץ ייחודי, מציגה את פועלו של קק"ל, ומביאה לדיון בדילמות הנוגעות ליחסים שבין אדם וסביבה, בתיאום עם תכנית הלימודים בגיאוגרפיה במערכת החינוך. ההשתלמות כוללת סיורים בשטח והרצאות עיוניות, ומוכרת לגמול על 30 שעות. ההשתלמות במדעי הסביבה מתמקדת במערכות אקולוגיות, בסוגיות סביבתיות ובדילמות בנושא האדם והסביבה. הקורסים כוללים סיורים מודרכים הכוללים לינה.
 
הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל
 
הטכניון מציע השתלמויות קיץ מוכרות לגמול, עבור מורים מתחילים ובעלי ותק, בנושאי מדע וטכנולוגיה. ההשתלמויות מיועדות למורים המלמדים תחומים אלה בבתי ספר יסודיים ועל יסודיים, ולמנחים לבגרות. המשתתפים מעלים תובנות משנת הלימודים היוצאת, מפתחים מיומנויות ורעיונות מדעיים, מתנסים בהאנשה בלימודי המדעים, דנים בגישות המשחק והסיור הלימודי, ועוד. מתכונת ההשתלמות - מפגשים פרונטאליים ווירטואליים.
 
 
מכללת סמינר הקיבוצים – המכון להורות ומשפחה
 
במכון להורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים מתקיימות בחודשים יולי ואוגוסט השתלמויות המיועדות למטפלים באמנויות, למנחי קבוצות הורים, ולאנשי מקצוע נוספים העובדים עם הורים. במהלך הסדנאות המשתתפים מבררים לעצמם מהו אתגר המסע האישי והמקצועי שלהם, מזהים את הערכים המניעים אותם במסע, ורוכשים כלים חדשים להמשך המסע.
 
מכון ויצמן למדע
 
במכון ויצמן מוצעת השתלמות קיץ בביולוגיה המיועדת למורים למדעים, במקצועות: כימיה, ביולוגיה ומתמטיקה. המורים נחשפים לשימוש, ללימוד ולהטמעה של טכנולוגיות משוכללות וחדשות כחלק מהמערך הלימודי בבתי הספר. ההשתתפות מעניקה למורים ידע רב וביטחון, שיאפשרו להם להעביר לתלמידיהם נושאים בתחומים חדשים ומרתקים. ההשתלמות ממשיכה גם במהלך שנת הלימודים ומוכרת לצורך קבלת גמול.
 
נתיבי ידע
 
במרכז נתיבי ידע מציעים השתלמויות בלמידה מרחוק דרך האינטרנט, המוכרות לגמול רגיל ולאופק חדש. נושאי הקורסים הם: צמיחה אישית ושינוי, אימון להגשמה עצמית, אימון להתמודדות של ילדים עם הפרעת קשב וריכוז, פיתוח אינטליגנציה רגשית ועוד. הקורסים המקוונים כוללים מאמרים, סרטונים ותרגילי אימון, ומאפשרים למשתתפים פרטיות מוחלטת והתמודדות אישית כנה.
 
אוניברסיטת חיפה - המרכז ארצי למורים למתמטיקה בחינוך העל יסודי
 
אוניברסיטת חיפה מציעה סדנת קיץ למורים לבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות לכיתות י"א ו - י"ב. המורים מכינים מערכי שיעור לדוגמא, וכל התוצרים של הסדנה עומדים לאחר מכן לרשות כל המורים שהשתתפו בהשתלמות באמצעות רשת האינטרנט. ההשתלמות מוכרת לגמול בהשתתפות מלאה.
 
מכון מופ"ת
 
מכון מופ"ת מציע השתלמויות קיץ למורים למתמטיקה ופיזיקה. מטרת ההשתלמויות היא היכרות עם תכנית הלימודים של מופ"ת למערכת החינוך במקצועות פיזיקה ומתמטיקה. המשתתפים נחשפים לחומרי לימוד חדשים ולדרכי הוראה ייחודיות.     
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השתלמויות קיץ?

רוצה לדעת יותר על השתלמויות קיץ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: השתלמויות

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp