vector-img

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

חדש!הסדנה לבחירת לימודים

student with computer play-button
מה יצא לך מהסדנה?
הדרכה מ-המנטורים!

הדרכה מ-המנטורים!

המנטורים בסדנה הם מומחים בעלי שם בארץ ובעולם. אלון גל, ידריך אתכם להצלחה בלימודים, פרופ' יורם יובל, ילמד אתכם איך למצוא סיפוק בקריירה, פרופ' יוסי יסעור, ילמד אתכם שיטות לקבלת החלטות חשובות וד"ר תמי אמיר, תסביר לך על המסלולים שונים ואיך למצוא מקצוע שמתאים לך. ויש עוד סיפורי הצלחה מעוררי השראה.

כלים לקבלת החלטות

כלים לקבלת החלטות

איך מקבלים החלטה שתשפיע על כל החיים? הולכים עם הרגש או עם ההיגיון? מקשיבים להורים או לחברים? בסדנה תלמדו שיטות וטכניקות לקבלת החלטות מפרופ' יוסי יסעור מאוניברסיטת הארוורד. הוא יתן לכם כלים לקבלת החלטות מושכלות שיעזרו לכם לקבל החלטות לא רק בתחום הלימודים והקריירה, אלא בכל שלב בחיים.

תחום לימוד שמתאים לך

תחום לימוד שמתאים לך

המנטורים שלנו ייקחו אותך למסע של גילוי עצמי, בו יכוונו אותך למציאת המאפיינים הייחודיים שלך, לפיהם – תוכל למצוא את תחומי הלימוד והעיסוק שיסבו לך סיפוק, אושר והגשמה עצמית. מהן הנטיות הטבעיות שלך? מהו מבנה האישיות שלך? מהן החוזקות שלך ואיך מגיעים להגשמה עצמית? כל זה ועוד תכנים בסדנה.

סודות ההצלחה והאושר

סודות ההצלחה והאושר

אלון גל חושף בסדנה שיטה ייחודית להצלחה בלימודים, בקריירה ובחיים, ופרופ' יורם יובל מגלה איך משלבים קריירה ואושר והופכים עבודה לא רק למקור הכנסה אלא לייעוד והגשמה עצמית. יחד עם פרופ' יוסי יסעור וד"ר תמי אמיר תצאו מהסדנה עם כיוון ממשי למה אתם רוצים לעשות בחיים שלכם ומהם הצעדים שתצטרכו לקחת כדי להגיע לשם

המנטורים שלך למסע
אלון גל

אלון גל

מומחה בעל 20 שנות ניסיון בהובלה להגשמה עצמית ומימוש יעדים שיוביל אותך לממש את הפוטנציאל האישי שלך ולהגשים את עצמך. לאורך השנים אלון גל הוביל אלפי אנשי עסקים וחברות להצלחה. אלון גל מרצה מבוקש בחברות המובילות במשק בתחום ההצלחה, העצמאות הכלכלית והמנהיגות העסקית. אלון גם מנחה בתכניות טלוויזיה ורדיו, כגון "משפחה חורגת" תכנית ייעוץ ברדיו. פרסם עד היום חמישה ספרים בתחום ההצלחה והמצוינות.

פרופ` יורם יובל

פרופ' יורם יובל

פסיכיאטר, חוקר מוח והתנהגות, מומחה בתחום האושר וייעוד האדם אשר יוביל אותך להבין מה יסב לך אושר וסיפוק בקריירה ובחיים בכלל. יובל הינו מומחה בתחום הנוירוביולוגיה של אהבה ורגשות ומרצה על מחקריו בתחום בארץ ובעולם. פרופ' יובל חיבר ספרים בתחום חקר הרגשות ומרבה להתראיין בטלוויזיה.

פרופ` יוסי יסעור

פרופ' יוסי יסעור

מומחה בתורת קבלת החלטות מאוניברסיטת הארוורד בארצות הברית. חוקר ומרצה מבוקש בעל שם בינלאומי שיוביל אותך לקבלת החלטה מושכלת ונכונה עבורך. בתקופת לימודיו לתואר השלישי נחשף לתחום קבלת ההחלטות והחליט להתמקד בו במחקריו. בין היתר, הוא חוקר את האופן שבו אנשים מקבלים החלטות ואת הגורמים המשפיעים עליהם בתהליך זה, שיקולים רציונליים ורגשיים בתהליכי בחירה ונושאים נוספים. פרופסור יסעור שימש ראש החוג לכלכלה ומנהל עסקים של המרכז האקדמי רופין וגם כמרצה בכיר בחוג.

ד"ר תמי אמיר

ד"ר תמי אמיר

מנהלת כ-20 שנה את המרכז לייעוץ לימודי של אוניברסיטת תל-אביב ותסייע לך להבין את עולם הלימודים ותכנון הקריירה שלך. במסגרת עבודתה ד"ר אמיר נפגשה עם אלפי מועמדים המתקשים לבחור מקצוע לימוד ותוך כדי התבוננות עצמית, הבנת המערך הפנימי שלהם, היכרות מקרוב עם תחומי החוזק והחולשות שלהם, עוזרת להם לתכנן את עתידם המקצועי. ד"ר אמיר הינה בעלת תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת חיפה, תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב ובעלת דוקטורט בחינוך מהאוניברסיטה העברית שהנושא אותו חקרה במסגרתו הוא "קשיים בבחירת מקצוע"

איך הסדנה תעזור לך?

ZUZU היא הסדנה הדיגיטלית הראשונה בישראל לבחירת תחום לימודים, והיא נוצרה מתוך הרצון שלנו, צוות אתר לימודים בישראל, לסייע לך לבחור תחום לימוד שיתאים לך. את ההחלטה להפיק את הסדנה קיבלנו לאחר 20 שנים בהן ליווינו מעל 150,000 צעירים וצעירות בבחירת לימודים וגילינו שהם חווים קושי אדיר בקבלת ההחלטה.

 למה כולם כל כך מתקשים להחליט? שאלנו ואלו התשובות:

  • מתוך חשש שהתחום שיבחרו לא יהיה רלוונטי בעתיד
  • מפחד לקבל החלטה לא נכונה ולבזבז שנים מהחיים
  • ממחשבה שהלימודים קשים מדי או שלא יתקבלו
  • פחד להתחייב ללימודים לכל כך הרבה שנים
  • לא יודעים במה הם טובים ומה יתאים להם

כדי לעזור לך להתמודד עם התהיות, השאלות והפחדים וכדי לסייע לך לבחור תחום לימודים שיתאים לך, יצרנו את ZUZU. הסדנה תעביר אותך תהליך שלם אשר בסיומו יתגלו הנטיות הטבעיות שלך ויחשפו בפנייך הגורמים האינדיווידואליים שיסבו לך אושר בקריירה. יילמדו טכניקות לקבלת החלטות שישמשו אותך בכל החלטה בחיים, ויתגלו הגורמים שהופכים אנשים למוצלחים. 
אנחנו מציעים לך הזדמנות פז, לעבור עם עצמך תהליך אמיתי לפני שאת/ה מתחיל/ה בפרק הכה חשוב בחיים שלך.

רוצה לעשות צעד משמעותי בחיים שלך?

מחיר רגיל

850

מחיר מיוחד

390
מחיר מיוחד עד סוף החודש, המבצע לזמן מוגבל

כל השיעורים יפתחו לצפיה מיד לאחר התשלום.
ניתן לצפות מכל מכשיר ובכל עת.

מערך השיעורים
פרק 1 - מוכנים להתחיל?

1.1 נעים להכיר

בפרק זה המרצים יציגו את עצמם ויסבירו על מה נדבר בסדנה ועם אילו כלים אתם הולכים לצאת.

1.2 מוכנים להתחיל?

בפרק זה נבין האם לימודים הם באמת מפתח להצלחה והתפתחות. ונבין מדוע בעצם אנחנו מתקשים לבחור תחום לימוד ומקצוע לחיים.

פרק 2 - מיישרים קו

2.1 על סוגי החלטות

בפרק זה פרופ' יוסי יסעור, מומחה לקבלת החלטות ילמד אותנו מה צריך לקחת בחשבון כשאנחנו באים לקבל החלטה וילמד אותנו תרגיל שיעזור לנו להחליט כשאנחנו מתלבטים בין כמה אופציות.

2.2 הכרת העצמי - כישורים, תכונות ותחומי עניין

בפרק זה, ד"ר תמר אמיר, מנהלת המרכז לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א תראה לנו איך לגלות במה אנחנו טובים ומה המיומנויות שלנו, נלמד מה מתאים לנו ללמוד מבחינת האישיות שלנו לפי המודל של ג'ון הולנד ונגלה מהם חמשת התכונות הבולטות שלנו.

2.3 הצלחה וכישלון בלימודים

בפרק זה אלון גל, מאמן אישי ומנטור להצלחה והגשמה עצמית ילמד אותנו מהי הצלחה בכלל ומה יהפוך אותנו למצליחים וגם מהו כישלון (ספוילר) זה ממש לא מה שחשבתם.

2.4 איך למצוא אושר ועניין בקריירה?

פרופ' יורם יובל, חוקר מוח ורגשות ילמד אותנו מהו אושר ואיך להגיע אליו בבחירת לימודים ומקצוע לחיים ומה באמת חשוב - כסף, ייעוד או קריירה?

פרק 3 - לקראת בחירת מסלול לימודים

3.1 מוסדות, מסלולים ותנאי קבלה

ד"ר תמר אמיר עושה לנו סדר - מה ההבדל בין אוניברסיטה למכללה, מה ההבדל בין תואר חד חוגי ודו חוגי ומה זה ציון התאמה? והאם אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי?

3.2 עקרונות ההצלחה - חלק א'

אלון גל יגלה לנו את סוד ההצלחה בשלושה שלבים

3.2 עקרונות ההצלחה - חלק ב'

המשך של הפרק הקודם, אלון גל יחשוף בפנינו את השלב האחרון למימוש העצמי והצלחה

פרק 4 - עקרונות מנחים לקבלת החלטה

4.1 כישורים אישיים

ד"ר תמר אמיר תסביר האם לכל אחד יש כישרון ייחודי או ייעוד מקצועי אחד, מה החשיבות של התנסות אישית ואיך לדעת אם תחום לימודים או תעסוקה מתאים לי ואיך לבחור אותו.

4.2 מניעת כשלים ויועצים להחלטה

בפרק זה פרופ' יוסי יסעור יסביר איך להיזהר מטעויות נפוצות בדרך לקבלת החלטה ועם מי כדאי (או לא) להתייעץ לפני שאנחנו מקבלים החלטה.

4.3 התמודדות עם חרטות ואי הצלחה

אלון גל, פרופ' יוסי יסעור וד"ר תמר אמיר יסבירו לנו מה ניתן לעשות במקרה שלא התקבלנו למסלול שרצינו.

פרק 5 - ההחלטה - יוצאים לדרך!

5.1 עולם התעסוקה בעתיד

פרופ' יורם יובל, פרופ' יוסי יסעור וד"ר תמר אמיר ידברו איתנו על עתיד עולם התעסוקה - נלמד על מקצועות חדשים ומקצועות נעלמים ומהן התכונות שנצטרך לפתח כדי להתמודד עם השינויים.

5.2 טיפים להמשך הדרך

בפרק זה תקבלו טיפים שימושיים מנבחרת המרצים

5.3 דמיון מודרך

בפרק זה אלון גל יעביר תרגיל בדמיון מודרך.

פרק 6 - טיפים מאנשים מעוררי השראה

6.1 מאיר אדוני - שף ומסעדן

טקסט טקסט

6.2 אוהד חמו - כתב חדשות N12

6.3 רוית אסף - דוגמנית ומנהלת רשת בתי ספר לאיפור

6.4 הילה אוביל ברנר - יזמית

6.5 אור פיאלקוב - מייסד ומנכ"ל פיאלקוב דיגיטל

6.6 טל גרינברג - מייסד אפליקציית Paybox

תראו מה אומרים על הסדנה
שאלות ששואלים אותנו:

מתי הסדנה מתחילה?

ברגע הרכישה ישלח אליכם אימייל עם קישור לעמוד בו תצפו בסדנה + שם משתמש וסיסמא. אתם תוכלו לבחור מתי להתחיל לצפות בפרק הראשון וכמובן מתי להמשיך ולצפות בסדנה. ניתן להתחיל, להפסיק ולחזור לסדנה במועד מאוחר יותר - בזמן שלכם.

למי הסדנה מתאימה?

לכל מי שעומד בפני החלטה בדבר תחום לימודים, בין אם לימודים אקדמיים או לימודי תעודה ובין אם לראשונה או במטרה לעשות הסבה מקצועית.

כמה זמן נמשכת הסדנה?

אורך הסרטונים במלואם הינו 3 שעות צפייה + שעתיים נוספות של עבודה עצמית עם תרגולים ושאלונים. כמובן שאפשר להתחיל את הסדנה, לעצור באמצע ולחזור אליה מתי שרק רוצים.

כמה פעמים ניתן לצפות בסדנה?

מספר הצפיות הוא בלתי מוגבל לתקופה של 21 יום מרכישת הסדנה.

האם אני אמצא תחום שמתאים לי בסוף הסדנה?

הסדנה תיתן לכם את כל הכלים הנדרשים לעבור תהליך חיפוש והבנה עצמי של מה מתאים לך, מה הנטיות הטבעיות שלך, מה התחומים שאת/ה פחות חזק/ה בהם ועדיף לא לנסות לפתח ועד כמה המקצועות שמעניינים אותך ישימים בעולם התעסוקה. צפייה בסדנה, פתירת השאלונים ועבודה עצמית יסייעו לך לאתר את התחומים המתאימים לך.

אם אני מתלבט בין שני מסלולי לימודים - אז הסדנה תוכל להתאים לי?

כמובן. בסדנה תלמדו טכניקות לקבלת החלטות מתוך מספר אופציות מרכזיות שתוכלו ליישם על הליך בחירת תחום לימודים כבר עכשיו. הטכניקות הללו ישמשו לכם לעזר בכל החלטה משמעותית שתצטרכו לקבל בעתיד בכל נדבך בחייכם.

אם אני כבר יודע מה אני רוצה ללמוד אז יש טעם שאני אעשה את הסדנה בכלל?

אחד מתוך חמישה סטודנטים נושרים מהלימודים כבר בשנה הראשונה. גם אם אתם חושבים שאתם יודעים מה אתם רוצים ללמוד, זה לאו דווקא אומר שזה התחום הנכון עבורכם או שקיבלתם את ההחלטה מהסיבות הנכונות.
צפייה בסדנה תעזור לכם להבין האם הבחירה שאתם מתכוונים לקבל מתאימה לכם או לא.

מי אנחנו?

אתר "לימודים בישראל" החל לפעול בשנת 2000 ומאז נותן הכוונה וייעוץ למתעניינים בלימודים. בכל חודש מבקרים באתר מעל חצי מיליון גולשים.
באתר מאמינים שלימודים הם כלי חשוב בדרך להצלחה, ושכדי להצליח, חשוב להבין את עולם הלימודים והאפשרויות שבו. מגוון המסלולים וההתמחויות באקדמיה יכולים להיות מבלבלים, ולכן מרכזים באתר את כל התכניות לתואר ראשון, תואר שני, לימודי תעודה, הנדסאים, פסיכומטרי ובגרות. המידע מוצג באופן ברור ונגיש כדי לתת את כל התשובות בצורה פשוטה ומהירה.

logo-image
בהנחה עד סוף החודש!
4 מנטורים בסדנה אחת ותדעו מה ללמוד!