לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > סיעוד >

סיעוד


חיפשת מידע על לימודים סיעוד? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - סיעוד
אפיק מעבר - סיעוד
הסבת אקדמאים לסיעוד
השלמה לתואר ראשון בסיעוד
לימודי סיעוד במרכז
לימודי סיעוד - צפון הארץ
לימודי סיעוד בירושלים
לימודי סיעוד לחרדים
לימודי סיעוד לאימהות
מלגות לסיעוד
 
 
שכר אחות
אחות מוסמכת
קורס מיילדות
קורסים על בסיסיים
מנהל מערכות בריאות
סיעוד או עבודה סוציאלית
סיעוד ללא פסיכומטרי
קורס אחות מעשית
בית ספר לאחיות זיו
בבית הספר לאחיות זיו בצפת ניתן ללמוד בתכניות שונות בתחום הסיעוד, בהן הסבת אקדמאים לסיעוד וקורסים על בסיסיים שמאפשרים לאחים ולאחיות לקדם את הקריירה.

אפיק מעבר לסיעוד מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת חיפה
מי שמעוניינים להתקבל ללימודי הסיעוד במסלול עם תנאי קבלה נוחים יכולים ללמוד באפיק מעבר ללימודי סיעוד מהאוניברסיטה הפתוחה לאוניברסיטת חיפה.

לימודי סיעוד בבית הספר האקדמי לאחיות שיינברון
לימודי סיעוד לתואר ראשון בבית הספר האקדמי לאחיות על שם שיינברון מקנים לסטודנטים ידע עיוני ויישומי לעבודתה של האחות במתן שירותים רפואיים.

לימודי סיעוד לחרדיות בבית הספר לסיעוד לניאדו
בית הספר לסיעוד לניאדו מציע תכנית לימודי סיעוד לתואר ראשון, אשר מותאמת לנשים חרדיות ומאפשרת להן לקבל את כל הכלים להשתלבות במערכת הבריאות בתפקידים בעלי שליחות.

לימודי סיעוד בבית הספר לסיעוד שערי צדק
בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי שערי צדק מתקיימים לימודי סיעוד לתואר ראשון שבאים להקנות את כל הכלים להשתלבות כאחים וכאחיות במערכת שירות הבריאות הישראלית.

לימודי סיעוד בבית הספר לסיעוד הלל יפה
בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה ניתן ללמוד בתכנית לתואר ראשון בסיעוד, בה רוכשים את כל הידע והכלים להשתלבות כאחים ואחיות במערכת הבריאות.

לימודי סיעוד בבית הספר האקדמי דינה
מי שחולמים להשתלב במערכת הבריאות כאחים וכאחיות יכולים ללמוד בתכנית ללימודי סיעוד לתואר ראשון בבית הספר האקדמי לסיעוד דינה.

לימודי סיעוד בבית הספר קפלן
בית הספר לסיעוד קפלן פועל בשיתוף בית הספר הדסה והאוניברסיטה העברית ומספק במסגרת לימודי הסיעוד ידע וכלים מעמיקים בשיטות טיפול, בתחום הבריאות ובמנהיגות בסיעוד.

לימודי אחיות מוסמכות בבית הספר לסיעוד בני ציון
בית הספר בני ציון מציע תכנית להכשרת אח או אחות מוסמכת שמעניקה שלל כלים רפואיים ומעשיים לסיוע לחולים במוסדות אשפוז לאורך מעגלי החיים.

לימודי סיעוד בבית הספר מאיר
בית הספר לסיעוד מאיר שבכפר סבא מציע תכנית לימודי סיעוד שמותאמת לאנשים עובדים ולהורים ושמה דגש על פיתוח מיומנויות מקצועיות ואישיות שחשובות לעובדי מערכת הבריאות.

תואר ראשון בלימודי סיעוד במכללה האקדמית אשקלון
בעידן הטכנולוגי, נדרשים אחים ואחיות לקבל החלטות מורכבות בזמן אמת, לנהל מצבים רפואיים, לאבחן ולטפל. במכללת אשקלון מקיימים מסלול ללימודי סיעוד המזכה את בוגריו בתואר ראשון.

לימודי מדעי הסיעוד באוניברסיטת אריאל
באוניברסיטת אריאל נפתח מסלול חדש לתואר ראשון בסיעוד. קראו על תכנית לימודים עשירה, על התמחויות קליניות אפשריות, על המרצות בחוג, על תנאי קבלה ומלגות, ועוד.

תואר ראשון בסיעוד במכללה האקדמית תל אביב יפו
האקדמית תל אביב יפו מציעה מסלול לתואר ראשון בסיעוד, הכולל הכשרה בסיסית, הכשרה בניהול צוותים והדרכה קלינית, וכן הכשרה מתקדמת בסיעוד במחלקות מיוחדות. קראו פרטים במאמר.

תואר בסיעוד לחרדיות - מסלול B.S.N ומסלול השלמה לאחיות בפועל במבח"ר - מכללת בני ברק האקדמית
נשים חרדיות מוזמנות להשלים פערים במערכת הבריאות בישראל ולהכשיר עצמן למקצוע הסיעוד, במסגרת לימודים לתואר ראשון. קראו על המסלול הרגיל ועל תכנית ההשלמה ל – B.A במבח"ר.

לימודי תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת תל אביב
אנשים מקצועיים ומוסמכים בתחומי הסיעוד מוצאים עצמם עסוקים ומבוקשים תמיד, וככל שעולה תוחלת החיים האנושית, אין ספק שזהו אחד המקצועות הכדאיים ביותר להתמחות בהם. לימודי תואר ראשון בסיעוד באוניברסיטת תל אביב מציעים לכם שני מסלולי הסמכה לתואר ראשון בסיעוד בשילוב תעודת אח או אחות מוסמכים.

בית הספר לסיעוד קפלן
מסלולי הלימוד בבית הספר לסיעוד קפלן שברחובות מכשירים סטודנטים לתפקידי אחים ואחיות מוסמכים. בית הספר פועל בשיתוף עם האוניברסיטה העברית, והוא מעניק לבוגריו כרטיס כניסה מוכר לעולם הבריאות, וכן ידע וכלים המאפשרים להם להעניק לכל אדם טיפול מקיף העונה לצרכיו.

בית הספר האקדמי לסיעוד הלל יפה
בית הספר האקדמי לסיעוד על שם פט מתיוס במרכז הרפואי הלל יפה, מעניק לתלמידים בו חוויה סטודנטיאלית נעימה המתלווה להכשרה מקצועית לקראת עבודה בתחום הסיעוד. מסלולי הלימוד המוצעים הם: תואר ראשון, הסבה לאקדמאים, לימודי תעודה, לימודי המשך ותכנית 7 יחידות.

בית ספר לאחיות בני ציון
בית הספר לסיעוד על שם ד"ר י. זיידה – המרכז הרפואי בני ציון, מפעיל מסלולי לימוד בתחום הסיעוד מתוך שאיפה לשפר את איכות החיים של בני האדם באשר הם. בהתאם לכך, בית הספר מכשיר בוגרים – אחים ואחיות מוסמכים – למקצוענות, המבוססת על ידע קליני בתחומים שונים, והתמחות מעשית נרחבת.

בית הספר לאחיות ע"ש טסלר - בית החולים לניאדו בנתניה
בית הספר לאחיות בבית החולים לניאדו בנתניה – בית הספר לסיעוד על שם טסלר, הוא מוסד לימודי מקצועי וותיק המכשיר את בוגרותיו למעבר של בחינות ההסמכה לתואר "אחות מוסמכת". התפישה העומדת לנגד עיני בית הספר היא הפצת החסד בעולם באמצעות הסיעוד. מסלול הלימודים מותאם לאוכלוסיה הדתית.

בית הספר האקדמי לסיעוד שיבא
בית הספר האקדמי לסיעוד שיבא הוא דוגמה לשילוב בין מסורת וערכים לצד מקצוענות; בית הספר פועל מזה שנים רבות, והוא מציע כיום כמה וכמה מסלולי לימוד והסמכה שונים בתחומי הסיעוד, כאשר המסלולים האקדמיים פועלים בשיתוף עם בית הספר לסיעוד באוניברסיטת תל אביב.

1  2  לעמוד הבא  >>
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד סיעוד
לימודי סיעוד - עמק יזרעאל
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי סיעוד בטכניון (לפני 9 שעות, 50 דקות)
למי מתאימה הסבת אקדמאים לסיעוד? (לפני 14 שעות, 8 דקות)
לימודים על בסיסיים (לפני 1 ימים, 14 שעות, 8 דקות)
לימודים על בסיסיים בסיעוד (לפני 2 ימים, 13 שעות, 3 דקות)
האם קיים חוג סיעוד בטכניון בחיפה? (לפני 4 ימים, 4 שעות, 9 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD