לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום הנדסאים > בחירת מגמה בלימודי הנדסאי תעשייה וניהול

בחירת מגמה בלימודי הנדסאי תעשייה וניהול

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

הגולשים שלנו התעניינו גם בשאלות הבאות:

16:40  16/8/2018 דניאל בחירת מגמה בלימודי הנדסאי תעשייה וניהול
אני מעוניין להתחיל כבר באוקטובר הקרוב, עם זאת איני מצליח לאגד את המידע הנגיש ברשת לכדי תובנה באשר להתמחות המבוקשת בשוק בישראל. אני לא קטנוני בדבר טיב התפקיד שיהיה עלי לבצע - אין לי ספק שאצליח בכל דרך שאבחר. ברצוני לבחור את המגמה שתאפשר לי פרנסה מיידית בהתחשב בחוסר הניסיון שלאחר קבלת התעודה - למיטב הבנתי מדובר נטו בביקוש מצד התעשייה. מקום שני בסדר העדיפויות מבחנתי, השתלבות בתעשיית הי-טק כזו או אחרת, על פני מפעלים ומחסנים.

שאלה נוספת, האם הרשעה בתיק פלילי ( שימוש עצמי במריחואנה ) תמנע ממני קבלת התעודה?  

הוספת תגובה

14:38  19/8/2018 רינת שגיא בחירת מגמה בלימודי הנדסאים תעשייה וניהול  
דניאל שלום,
בכל הליך הקבלה ללימודים או הדיפלום, לא נדרש להציג תעודת יושר. לעניין המגמה המבוקשת, קח בחשבון כי ההתמחות הנלמדת אינה מופיע על גבי הדיפלומה, אלא רק בגיליון הציונים. השוני בתכני הלימוד בין ההתמחויות הוא כ- 25% מסך התכנים הלימודיים - מספר בודד של קורסים.
בהצלחה!  

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום הנדסאים

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD