לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום הנדסאים > ביקוש להנדסאי תעשייה וניהול

ביקוש להנדסאי תעשייה וניהול

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

הגולשים שלנו התעניינו גם בשאלות הבאות:

18:23  16/7/2017 איגור ביקוש להנדסאי תעשייה וניהול
שלום אני חושב ללמוד הנדסת תעשייה וניהול השאלה שלי כמה ביקוש יש לזה ואם אני אוכל למצוא עבודה והבנתי שאפשר לשלב את הלימודים עם תואר b.a אפשר מידע איך זה עובד  

הוספת תגובה

10:46  17/7/2017 רינת שגיא לימודי הנדסאי תעשייה וניהול  
איגור שלום רב,
תחום התעשייה והניהול הוא רחב ביותר, אין גוף - בתעשייה, מסחר, ייצור, שיווק, ממשלי, שלא נזקק לאנשים בתחום זה, החולשים על תחומי הרכש, הליכי ייצור, ניהול מלאי, לוגיסטיק, כספים, בנקאות, ביטוח ועוד. הדרך הטובה ביותר להבין עד כמה תחום זה רחב הוא להיכנס לאתרים שבהם היצע מודעות דרושים ולעקוב אחר המודעות בתחום. בוגרי הנדסאים בכלל, ובוגרי המסלול ביניהם, יכולים להשלים לתואר אקדמי במגוון תחומים. במוסדות האקדמיים השונים קיימות אפשרויות שונות. הקבלה למסלולים אלו הם על פי ההישגים בלימודי ההנדסאים, ולרוב המסלול מופחת בנ"ז על בסיס לימודי ההנדסאים. המלצתנו היא לפנות למכללה שבה אתה מעוניין ללמוד ולברר בה את הפרטים. במידה שמכללה זו נמצאת בסמוך למוסד אקדמי, סביר שיתקיים בה קשר בין שני המוסדות, לטובת לימודי המשך מהנדסאי לתואר ראשון.
בהצלחה!  

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום הנדסאים

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD