לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי כלכלה > הכוונה - כלכלה, חקר ביצועים או מנהל עסקים?

הכוונה - כלכלה, חקר ביצועים או מנהל עסקים?

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

הגולשים שלנו התעניינו גם בשאלות הבאות:

19:33  4/2/2017 אבי הכוונה - כלכלה, חקר ביצועים או מנהל עסקים?
אני רוצה לעסוק בעתיד שלי בייעוץ וגם ברכישות באופן פרטי במידה ויש יכולת בהשקעות למיניהם שזה אומר רכישת חברות,נדל״ן,בורסה,קנייה ומכירת עסקים או סחורה..לא משנה מה העיקר השקעות
מה אני צריך ללמוד בשביל שיהיה לי יכולת חזקה לנתח שוק בדיקת כדאיות להשקעה,ניבוי פוטנציאלים כלכלים,סיכויי ואחוז רווח והפסד.. וכולי..
האם כלכלה או סטטיסטיקה או מנהל עסקים או חקר ביצועים או בכלל קורסים יספיקו לי או שלא צריך ללמוד כלום
אשמח לקבל הכוונה
תודה מראש  

הוספת תגובה

16:46  5/2/2017 נועה סטרוז בחירת מסלול לימודים בתחום הכלכלה וההשקעות  
שלום אבי,

בעקבות מה שאתה מתאר, לפי דעתי, לימודי מנהל עסקים הכי פחות יתאימו לך היות ואינך מחפש לנהל עסק ספציפי כלשהו אלא לעסוק בהשקעות למיניהן.

לימודי כלכלה יתרמו לך בכל מקרה כיוון שתה מעוניין לעסוק בתחום שקשור לכספים, השעות, עלויות, הוצאות וכו' ולכן גם אם רק בתור בסיס זה יכול מאוד לסייע.

לגבי לימודים נוספים, לדעתי כדאי לך לבחור קודם את התחום בו אתה מעוניין להתעסק ספציפית וללמוד קורס או לעבור הכשרה שקשורה ספציפית אליו - חבל שתלמד משהו שקשור לנדל"ן לדוגמא אך לא תעסוק בזה בכלל וזה לא יסייע לך בתחום בו כן תשתלב בסופו של דבר.

אני ממליצה לך להשאיר את הפרטים שלך בטופס יצרת הקשר שצירפתי עבורך כקישור בתחתית ההודעה ויועץ מטעמנו יחזור אלייך כדי להמליץ לך על מסלולי לימוד שיוכלו להתאים עבורך.

בברכה,
נעה  

יצירת קשר

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי כלכלה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD