לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי כלכלה > כלכלת הסביבה וניהול - האם קיים ביקוש בארץ או בחו״ל?

כלכלת הסביבה וניהול - האם קיים ביקוש בארץ או בחו״ל?

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

הגולשים שלנו התעניינו גם בשאלות הבאות:

0:00  18/6/2016 רון כלכלת הסביבה וניהול - האם קיים ביקוש בארץ או בחו״ל?
שלום רב ,
אני חייל משוחרר ואני עושה פסיכומטרי נוסף וראיתי את התואר הזה - כלכלת סביבה וניהול, והוא נשמע מאוד מעניין בתור אחד שאוהב מאוד את הטבע והסביבה .
רציתי לשאול כמה שאלות :
ראשית , ממוצע הבגרויות שלי הוא 91.5 עם 4 יח' מתמטיקה ו5 אנגלית עדיין צריך פסיכומטרי? אם כן , מה הציון הדרוש ?
שנית , השאלה שהכי חשובה לי ומעניינת אותי : קיים ביקוש רב בארץ /בחו"ל למקצוע? כלומר , אם אני אסיים את התואר אני אוכל למצוא לעצמי עבודה עם משכורת מכובדת ?

אני אשמח אם תוכלו לעזור לי בתשובה לשאלות הללו זה יכווין אותי הרבה לכיוון התואר שאני רוצה ללמוד ,
רון .  

הוספת תגובה

8:52  21/6/2016 שני יונגר סיכויי קבלה לכלכלת סביבה וניהול  
שלום רון,

אני לא יכולה להבטיח לך שום דבר בנוגע לעבודה לאחר הלימודים. במיוחד שמדובר במקצוע יחסית חדש אז אין לדעת מה יהיו האפשרויות שלך.
אתה תצטרך פסיכומטרי או שיפור ממוצע בגרויות כדי להתקבל הממוצע איתו אפשר להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי הוא 100. ציון הפסיכומטרי הנדרש עם ממוצע הבגרויות שלך הוא יותר מ 640.
רק אומר לך שאם זה באמת מה שמעניין אותך לעשות את תצליח ותשיג הישגים יפים גם בלימודים וגם בעבודה אחרי הלימודים.

בברכה,
שני  

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי כלכלה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD