לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי הנדסה > התלבטות בין הנדסת בניין להנדסת חשמל

התלבטות בין הנדסת בניין להנדסת חשמל

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

10:42  8/9/2018 Gil התלבטות בין הנדסת בניין להנדסת חשמל
היי, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי קצת על הנדסת בניין.. עד עכשיו הייתי בטוחה שאני רוצה ללמוד הנדסת חשמל. את תחום הבניין אני פחות מכירה ואם מישהו מכיר/ יודע/ שמע על התחום מבחינת תעסוקה, שכר, ואפשרויות התפתחות בקריירה. (מתכננת אם אבחר בניין ללמוד בטכניון). תודה רבה לעונים!  

הוספת תגובה

16:41  12/9/2018 נועה סטרוז בחירת מסלול לימודים - לימודי הנדסה  
שלום גיל,

לימודי הנדסת בניין, או הנדסה אזרחית (השם הנוסף של המסלול) כוללים כמה וכמה ענפים שונים המאפשרים בסופו של דבר את התוצר הסופי - הבניין או האתר שבונים.

המסלול בטכניון נועד להכשיר אנשי מקצוע לתפקידים ביצועיים וניהוליים בכל ענפי הנדסת הבניין או בהתמחות ספציפית לבחירתם.

בין נושאי הלימוד במסלול: כימיה, הידרוטכניקה, מכניקת זורמים, מדעי הבניה, ניהול, תחבורה, פיזיקה, מכניקה הנדסית ועוד.
ניתן לבחור ללמוד הנדסה אזרחית כללית או הנדסה אזרחית עם התמחות באחד מהתחומים הבאים: הנדסת מבנים, ניהול הבנייה, הנדסת מים וסביבה, או הנדסת תחבורה.

מהנדסים מתחילים בתחום הבניין, ללא ניסיון או עם ניסיון של עד 5 שנים מרוויחים בין 7,000-20,000 ש"ח בחודש כתלות בתפקיד שלהם - קונסטרוקטור למשל, ירוויח בין 7,000-11,000 ש"ח בחודש ואילו מהנדס ביצוע ירוויח בין 8,000-15,000 ש"ח בחודש.

צירפתי עבורך קישור בתחתית ההודעה למאמר המציע מידע על המסלול, מוסד הלימודים, תכני הלימוד ואפשרויות התעסוקה.

בברכה,
נעה  

לימודי הנדס אזרחית בטכניון

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי הנדסה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD