לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי הנדסה > הנדסת חשמל במסלול של פעמיים בשבוע בערב

הנדסת חשמל במסלול של פעמיים בשבוע בערב

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

17:11  24/2/2018 שמואל הנדסת חשמל במסלול של פעמיים בשבוע בערב
שלום
אני מסיים לימודי הנדסאי חשמל עוד מספר חודשים ומעוניין להמשיך ללימודי הנדסה אבל יש לי מספר שאלות
אני בן 38 ולכן עליי למצוא עבודה לפני שאתחיל ללמוד האם אני יכול ללמוד רק פעמיים בשבוע ?(ערב אחד באמצע ויום ו)
האם יש מספר קורסים מינימלי שאני חייב לקחת בסמסטר?
יש לי ממוצע של 90 פלוס בלימודי הנדסאי האם זה יכול לעזור במשהו?  

הוספת תגובה

9:35  27/2/2018 נועה סטרוז לימודי ערב בהנדסה והשלמה מהנדסאי למהנדס  
שלום שמואל,

בתור הנדסאי תוכל להשתלב בלימודי השלמה מהנדסאי למהנדס. מדובר במסלול קצר יותר אשר מותאם לכל סטודנט באופן אישי לפי מסלול הלימודים בו למד וכמובן שגם לי הציונים שלו והקורסים שעבר.

בין מוסדות הלימוד המציעים את המסלול: המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, אפקה מכללה אקדמית להנדסה בתל אביב, הנדסאים באריאל ואוניברסיטת אריאל בשומרון ועוד.

הלימודים נמשכים כשלוש שנים במתכונות לימודים שונות המותאמות לסטודנטים ולכן כדי לברר לגבי לימודי ערב במסלול עלייך לפנות ישירות למוסדות הלימוד השונים.

צירפתי עבורך קישור בתחתית ההודעה למאמר המציע מידע על המסלול, מוסדות הלימוד השונים, תכני הלימוד ותנאי הקבלה.

בברכה,
נעה  

לימודי השלמה מהנדסאי למהנדס

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי הנדסה

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD