לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי תקשורת > לימודי דוברות בתואר ראשון - יש דבר כזה?

לימודי דוברות בתואר ראשון - יש דבר כזה?

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

הגולשים שלנו התעניינו גם בשאלות הבאות:

15:59  26/7/2012 טל לימודי דוברות בתואר ראשון - יש דבר כזה?
שלום!
אני מעוניינת בלימודי דוברות וכל מה שמתקשר לזה, העיניין הוא שלא מצאתי בשום מקום תואר ראשון בדוברות.
ראיתי שיש מוסדות לימוד שמכניסים את הנושא בתואר ראשון בתקשורת, זו הדרך היחידה?!
אני מתעניינת יותר בדוברות ויחסי הציבור, הדרך היחידה היא לעשות תואר ראשון בתקשורת ואז תואר שני/ תעודה בדוברות?!
האם יש מוסדות מומלצים לתקשורת עם דוברות?!

תודה רבה :)

הוספת תגובה

10:13  5/8/2012 שני יונגר לימודי דוברות  
שלום טל,

מכיוון שלימודי דוברות אינם דורשים לימודים ספצפיים מתחום מסויים, ניתן ללמוד לתואר ראשון כל תחום שהוא. מה שכן כמובן שיש השפעה למה שלומדים בתואר ראשון על אופי הדוברות בעתיד.

לימודי תקשורת עם זאת מביאים את הידע הכללי המתאים למרבית התחומים הדרושים לדובר. מה שאני חושבת שהכי נכון לעשות הוא ללמוד במוסד לימודים אקדמי גדול ובמהלך הלימודים לעשות כל מאמץ להכנס לתפקיד דוברות באגודת הסטודנטים או עמותות אחרות שמעסיקת סטודנטים. אין יקר מהניסיון!

לאחר הלימודים או במקביל אליהם כדאי שתשקלי לעשות או תואר שני בתחום או לימודי תעודה בתחום אשר יתנו לך כלים נוספים.

לגבי המלצות נשמח לשמוע מחברי הפורום.

בברכה,
שני  

הוספת תגובה

18:16  30/7/2012 זמיר תואר ספציפי לא חוושב שיש  
אבל יש לא מעט מקומות שקורס בדוברות נכלל בו אופציוניאלית כחלק מתואר בתקשורת. אני זוכר שיש כזה דבר במכללת נתניה, ממליץ לך לבדוק אותה ואם יש בעוד מקומות.  

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי תקשורת

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD