לימודים בישראל

פרסמו אצלנו

תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו

לימודים > פורום לימודים > פורום לימודי מנהל עסקים > לימודי ניהול עם התמחות במימון

לימודי ניהול עם התמחות במימון

תודה שבחרת לבקר באתר שלנו:

2:20  25/4/2019 מורו לימודי ניהול עם התמחות במימון
שלום,

מתלבטת לגבי לימודי ניהול במגמת מימון.
אין הרבה מידע ברשת לגבי מקומות העבודה שניתן להשתלב בהם ודעות של אנשים שסיימו את הלימודים.
רציתי לדעת היכן משתלבים והאם יש ביקוש לתואר.

תודה.  

הוספת תגובה

16:49  30/4/2019 נועה סטרוז לימודי ניהול עם התמחות במימון  
שלום מורו,

האם את מדברת על לימודי מנהל עסקים עם התמחות במימון? זה המסלול שאני מכירה.
בסיום הלימודים, יכולים בוגרי תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון להשתלב בתחום הבנקאות, לעבוד כאנליסטים בשוק ההון, לעסוק בניהול תיקים ובייעוץ השקעות, לסחור בבורסה לניירות ערך, לעבוד בתפקידים מקצועיים בחברות אשראי וביטוח ועוד.

צירפתי עבורך קישור בתחתית ההודעה למאמר המציע מידע על המסלול, מוסדות הלימוד, תכני הלימוד ואפשרויות התעסוקה.

בברכה, נועה סטרוז - יועצת לימודים  

לימודי מנהל עסקים עם התמחות במימון

הוספת תגובה

10:38  29/4/2019 מיכה מימון  
קיים מנעד רחב מאוד של תפקידים לבוגרי מימון. מדובר בתואר פרקטי יחסית לתארים בניהול או בכלכלה. אנשי מימון עובדים בחברות יעוץ, מוסדות פיננסיים, חברות גדולות במשק, משרדי ממשלה ועוד הרבה מקומות. חשוב מאוד ללמוד במוסד טוב ולהשיג ציונים טובים. בהנחה שמשק ימשיך לצמוח יהיה ביקוש לאנשי מימון. בנוסף אני תמיד ממליץ ללמוד ניתוח נתונים בתור מיומנות שיכולה לבדל בהתמודדות לתפקיד ראשון אחרי התואר.  

לימודי מנהל עסקים

הוספת תגובה

▼שירות אישי חינם - לימודים בהתאמה אישית▼
שם + משפחה דוא"ל טלפון
פרטי הפניה

הדפס להפניית שאלה לחץ/י פורום לימודי מנהל עסקים

המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ מכל סוג או תחליף לו, נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בכפוף לתנאים המופיעים בתקנון האתר .
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

כניסה למנהלי פורום  
Powerd by traffico LTD