תואר ראשון בעיצוב פנים - מבנה וסביבה במכללת שנקר

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

הגעת לדף עם מידע על בוגר בעיצוב פנים, מבנה וסביבה - שנקר.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

לימודי עיצוב פנים - מבנה וסביבה לתואר בוגר בשנקר

חלל וצורה

לימודי עיצוב פנים - מבנה וסביבה לתואר ראשון בשנקר עוסקים בתוכן החלל הבנוי; זהו תחום מחקרי העוסק בעיקרו בלימוד תהליכי היצירה של המרחב התלת ממדי של חללים וצורות. העיצוב כ"תוכן" מוביל לדגם חינוך עכשווי בתחום העיצוב, שבמסגרתו נוצרה למעשה תפישה פדגוגית חדשה, על פיה המדיה הדיגיטלית משמשת כאמצעי עיקרי לשילוב של יסודות האמנות והטכנולוגיה.

על מסלול הלימודים בשנקר

התכנית ללימודי עיצוב פנים - מבנה וסביבה בשנקר פותחה מתוך הכרה כי העידן הדיגיטלי משפיע במידה מסוימת על הדרך שבה נבחר לעצב, אך הוא משפיע בעיקר – על הדרך שבה נבחר לייצר. תחום העיצוב בעידן התעשייתי התבסס בעיקרו על בחינת צורת האובייקט, והתמקד בעיסוק של דפוסי סדר מסורתיים. כיום, לעומת זאת, הדיון בעיצוב פונה לתוכן של האובייקט, והוא עוסק ברובו בהגדרה הגיאומטרית הנגזרת מתפישת הפרמטרים של תהליכי היצירה והעיצוב.

העיסוק בעיצוב הפנים מחייב ידע מקצועי נרחב הכולל תכנון חלל הפנים בהתאם לכלל הפעילויות האנושיות המבוצעות בסביבה הבנויה. העיסוק בתכנון מרחב הפנים דורש ידע על אודות הפעילויות השונות המתרחשות במרחב המתוכנן, בתכונותיהן התפקודיות והאגרונומיות ואודות הנושאים הקשורים לאיכויות של חלל הפנים, למערכות הפיזיות המאפשרות שימוש בחלל הפנים בתנאים סביבתיים משתנים, ועוד. לפיכך, שנקר תיכננה לימודי עיצוב פנים לתואר, המאפשרים לסטודנטים לרכוש בסיס מידע נרחב באמצעות גישה חינוכית מתאימה.

מתכונת הלימודים

משך הלימודים במסלול לתואר "בוגר" הוא ארבע שנים, ולבוגרי המסלול יוענק התואר האקדמי "בוגר בעיצוב פנים – מבנה וסביבה" מטעם המחלקה לעיצוב פנים בשנקר. תכנית הלימודים מעניקה לתלמידים ידע באמצעות סדרה מוגדרת של סדנאות עיצוב שונות. סדנאות אלה משולבות עם קורסים נוספים, המעניקים לסטודנטים ידע תרבותי ומתודולוגי התומך בתהליכי העיצוב ומעשיר אותם. כך, התכנית מספקת לסטודנטים מערך לימודים נרחב הכולל לימוד של מדעי הטבע, מדעי החברה ומדעי הרוח. לימוד זה מסייע להכשיר את הסטודנטים לתפקד כמעצבים חדשניים שיוכלו לתרום תרומה אמיתית לקידום החברה, בנוסף על הכשרתם כאנשי מקצוע מיומנים.

מבנה התכנית

התכנית כוללת כמה מוקדים עיקריים:

• לימודי סטודיו – המטרה בלימודי הסטודיו היא פיתוח הידע בתחום התכן והמיומנות בתחום עיצוב הפנים. מודל זה יסייע לסטודנטים לפתח חשיבה ביקורתית ולבסס כיוונים תיאורטיים מבוססי מחקר.

• סדנאות עיצוב – סדנאות עיצוב מתודי וסדנאות עיצוב דיגיטלי.

• ידע תחומי – מוקד זה מכיל שני תחומים: סדנאות תכן מבנה וסביבה – מדעי עיצוב הסביבה, וסדנאות תוכן טכנולוגי.

• ידע כללי ותיאורטי – הקניית ידע כללי בתחומי ההיסטוריה, המדעים, התרבות, מדעי החברה, ובמקצועות נוספים.

אפשרויות התעסוקה

מטרתה העיקרית של התכנית האקדמית לתואר ראשון בעיצוב פנים - מבנה וסביבה בשנקר, היא להכשיר מעצבים וחוקרים מיומנים, המסוגלים להתמודד בהצלחה עם בעיות שונות הדורשות ידע בהנדסה ובעיצוב, וזאת מתוך הבנה של כללי השימוש בממשקי המחשב, לצד ההתפתחויות המואצות בתחומי התכן ועיצוב פנים המבנה. בוגרי המסלול יוכלו להשתלב כתומכי מערכות מחשוב במשרדי תכנון, בתעשיות בניה, בעיצוב פנים, במכונים לחקר הבניה, ובמגזר הציבורי.

** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב
חוות דעת של סטודנטים על בוגר בעיצוב פנים, מבנה וסביבה - שנקר
התקבלו 36 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5
שיר

שיר

27/10/2018
5/ 4

שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני מאוד מעריכה את המרצים בשנקר, רובם בעלי ניסיון רב בשוק ובתחום העיצוב וביכולתם להקנות כלים רבים וי קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס שלי די מוזנח, לא נקי, לא מכניס פנים, אין מקומות ישיבה, אין סטודיו שניתן לעבוד בו באופן שבו הצ קרא עוד...

טיפים

אם אתם נרשמים לכל מסלול לימודים כלשהו כדאי לכם לעשות בדק בית רציני ויסודי ולהבין בדיוק אם אתם מוכנים קרא עוד...

רוקסן

רוקסן

26/10/2018
5/ 5

אני אוהבת שהם דוחפים אותנו להגיע לרמה גבוהה, אני אוהבת את זה שאני תמיד רוצה להיות יותר ויותר טובה במ קרא עוד...

על הקמפוס

מכיוון שהמסלול שלי הוא מרוחק יותר משאר המכללה(הבניין לעיצוב פהים הוא ממש בצד) והלימודים נורא אינטנסי קרא עוד...

טיפים

בשביל סטודנטים לעיצוב אני יכולה להגיד שהכי חשוב זה להיות סבלניים ולא לוותר כשזה נהיה קשה. גם לא להקש קרא עוד...

אסתי

אסתי

26/10/2018
5/ 2

אנח אונהת את חופש הביטוי היצירה ההתמחודדות והסיפוק לא אוהבתאת הדרך שבה נעשה ואת היחס

על הקמפוס

יש קושי גדול בליצור חברויןת למרות שלומדים כל השבוע ולמי שזה חשוב זה מאוד מאכזב א י אדם חברותי וזה מק קרא עוד...

טיפים

העצה הכי טובה היא שכל אחד יבן מספר מקומות לימוד ויבחר במקום הכי ראוי לו כי זה אבע שנים לא קלות וחשוב קרא עוד...

לכל חוות הדעת

כלים שיעזרו לך לבחור