המרכז החרדי להכשרה מקצועית

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

הגעת לדף עם מידע על המרכז החרדי להכשרה מקצועית.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

המרכז החרדי להכשרה מקצועית הינו מוסד לימודי שמטרתו להכשיר גברים ונשים, מהציבור החרדי, למגוון גדול של לימודי תעודה. יש לו שני סניפים - סניף בירושלים וסניף בבני ברק. המרכז מקנה לסטודנטים ידע ומיומנות שמאפשר להם להשתלב בשוק העבודה במקצועות נדרשים, מתיכנות מחשבים, תחזוקת מחשבים, ניהול רשתות תקשורת, גרפיקה ממוחשבת, מולטימדיה, עיצוב פנים, הנהלת חשבונות, אדריכלות, הנדסאות בנין, יעוץ מס ועד חשמל ואלקטרוניקה.

ידוע כי הציבור החרדי ובייחוד בני הישיבות מורגלים בלימודים עיוניים, אנליטיים ואינטנסיביים. המרכז החרדי להכשרה מקצועית מכיר בפוטנציאל של סטודנטים אלה להצטיין בלימודים בכלל ובלימודי מדעים וטכנולוגיה בפרט ולפיכך מניח את התשתית החינוכית ומוביל אותם להתפתחות אישית ומקצועית ולתרומה למשק.

סניפי המרכז החרדי להכשרה מקצועית

המרכז החרדי להכשרה מקצועית מפעיל ארבעה סניפים ברחבי הארץ: בירושלים, בבני ברק, באשדוד ובמודיעין עילית, באיזורים אלו יש ציבור חרדי בריכוז גבוה.

תנאי הקבלה

ללימודים במרכז מתקבלים גברים ונשים מהציבור החרדי שעברו מבדקי קבלה. תנאי הקבלה כוללים:

• מילוי שאלון הרשמה
  • תשלום דמי הרשמה ודמי מבחן
  • מבחני התאמה ומיון
  • ראיון אישי

שכר הלימוד במרכז החרדי להכשרה מקצועית

המרכז החרדי להכשרה מקצועית מכיר בקושי של הסטודנטים בציבור החרדי לממן שכר לימוד מלא כמקובל בשוק, ולפיכך, קובע המרכז כי שכר הלימוד שייגבה מהסטודנטים יהיה נמוך יותר ויעמוד על כ- 5,890 שקלים לשנת לימוד. בנוסף, במקרים מסויימים, המרכז החרדי להכשרה מקצועית אף מסייע לסטודנטים ומעניק מלגות או הלוואות ארוכות טווח.

נהלי לימוד במרכז החרדי להכשרה מקצועית

סטודנטים במרכז אינם רשאים להעדר מעבר ל-20% מסה"כ שעות הלימוד. העדרויות בלתי מוצדקות עשויות למנוע הכרה בלימודים של הסטודנט.

הסמכה

בסיום הלימודים תוענק לתלמידים שעמדו בכל המטלות תעודת גמר מטעם המרכז. בנוסף, בחלק מתחומי הלימוד יוענקו תעודות מטעם גופים נוספים כמו: משרד העבודה והרווחה, ארגון סוכני הנסיעות, מה"ט ונציבות מס הכנסה.

שיתופי פעולה

המרכז החרדי להכשרה מקצועית מעוניין להעניק לסטודנטים הכשרה מקצועית, מעודכנת ומפוקחת. לצורך כך יוזם המרכז שיתופי פעולה עם גופים מקצועיים ומוסדות אקדמיים המסייעים לו בבניית תוכניות לימוד, בפיקוח על יישום התוכניות ובהענקת תעודות גמר לבוגרים.

היחידה להשמת בוגרים

המרכז החרדי להכשרה מקצועית רואה חשיבות עליונה בשילוב הבוגרים בשוק העבודה. לשם כך פועלת לצידו היחידה להשמת בוגרים בעבודה שמסייעת לבוגרי המרכז להיקלט בחברות ובארגונים במשק. בהתאם לכך המרכז מדווח על מאות בוגרים שהשתלבו בחברות הי-טק כגון: מלם מערכות, פרטנר, אורנג', נס טכנולוגיות, ארדיקס, סופטוב מערכות,אמדוקס ועוד.

** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
חוות דעת של סטודנטים על המרכז החרדי להכשרה מקצועית
התקבלו 6 דירוגיםבציון ממוצע: 4.7 מתוך 5
26/09/2023
5/ 5

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

ללמוד דברים חדשים ליצור פרויקטים, אהבה ואחווה בין הבנות

על הקמפוס

מקום מדהים ממלא, מחנך ומראה מה הדרך ומה הכלים שאותם צריך לרכוש ע"מ להתקדם יותר ויותר במסלול.

טיפים

אני לא עובדת וגרה בירושלים בפנמיות קשה ואין זמן לעבוד אך בהחלט טוב לי כף לי ואני מרגישה שאני מפיקה ה קרא עוד...

05/10/2020
5/ 5

הכל

22/09/2019
5/ 5

אני אוהבת במוסד הלימודים את האווירה הנעימה ששם אין לחץ הכל טוב שם ברוך ה', הציוד הדרוש כמו מחשבים כי קרא עוד...

על הקמפוס

המקום בו אני לומדת הוא מקום שאני ימליץ עליו לכל אחד שיתייעץ איתי על מקום לימודים הוא נמצא במקום נוח  קרא עוד...

לכל חוות הדעת