לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > רפואה >

רפואה


חיפשת מידע על לימודים רפואה? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה לרפואה
רוקחות
לימודי גנטיקה
טכנאי רנטגן
וטרינריה
אופטומטריה
ריפוי בעיסוק
קלינאות תקשורת
פיזיותרפיה
פרמדיק
 
 
אחות מוסמכת
הסבה לרפואה
מעבדה רפואית
סייעות שיניים
מדעי החיים
מדעי התזונה
רפואה משלימה
לימודי מדעי המוח
לימודי מדעי הרפואה
תואר שני מדעי הרפואה
קורס נהגי אמבולנסים - קורס אמבולנס
מחפשים קריירה מאתגרת בתחום רפואת החירום? קראו הכל על קורס נהג אמבולנס, מוסדות הלימוד ואפשרויות התעסוקה לנהגי אמבולנס.

לימודי הפרעות תקשורת באזור המרכז
רוצים ללמוד קלינאות תקשורת בתל אביב והמרכז? הנה כל הפרטים אודות לימודי הפרעות תקשורת באזור המרכז, מוסדות הלימוד, משך הלימודים ותחומי הלימוד בתואר.

קורס מחקר ויזמות בקנאביס רפואי
בשנים האחרונות אנו עדים למגוון מחקרים ופיתוחים בתחום הקנאביס הרפואי, לצד שינוי דרסטי בחקיקה. קורס קנאביס רפואי בא להעניק כלים מחקריים וגם ידע עסקי לצורך פיתוח יזמות בענף.

קורס רפואה אסתטית - לימודי המשך לרופאים
קורס רפואה אסתטית מיועד לרופאים, המעוניינים להתמחות גם בהזרקות בוטוקס, עיצוב תווי פנים וטיפולי עור. הוא משלב ידע תאורטי עם הכשרה מעשית, וסולל דרך לתעסוקה בענף מבוקש.

קורס טיפול תומך (פליאטיבי) - ללמוד לעזור לחולים סופניים
איך נותנים תקווה לחולה העומד למות, וכיצד מבשרים למשפחה על מצב נואש?– קורס טיפול פליאטיבי מסייע לאנשי הצוות הרפואי לתת שירות טוב למטופלים סופניים ברגעיהם האחרונים.

תואר ראשון ברפואת חירום - משתמשים במדע להציל חיים
מה מייחד את התואר הראשון ברפואת חירום? האם עדיף לעבור מסלול לתואר על פני קורס של מד"א? איפה אפשר ללמוד? – קראו על הבעד והנגד ועל התכניות.

לימודי ניהול סיכונים ברפואה - כיצד למנוע ואיך לטפל
אחיות, רופאים ומשפטנים מוזמנים להשתתף בקורס לתעודה המתייחס לנושא ניהול הסיכונים ברפואה. על מקרים חריגים ודרכי מניעה וטיפול, על יחסי מטפל ומטופל, על קבלת החלטות ועוד.

אפיק מעבר ללימודי רפואה - האם זה כדאי?
מהן השיטות השונות להיכנס לבתי ספר למדעי הרפואה בדלת האחורית? האם הן באמת יעילות? ומהו טיבו של אפיק מעבר למדעי הרפואה? – קראו במאמר.

תנאי קבלה ללימודי וטרינריה - רוצה להתקבל לממלכת החיות?
איך מתקבלים לוטרינריה? האם דרוש תואר ראשון במדעי החיים? האם מתקבלים על סמך תואר בתחום אחר? האם בחו"ל מתקבלים גם ללא בגרות? – על אלה ועוד במאמר.

תנאי קבלה ללימודי תזונה
הדרך לעיסוק בתזונה קלינית מתחילה בשלב המיונים לתואר הראשון, המוצע רק בשתי אוניברסיטאות ומכללה אחת בישראל. מי נחשב לבעל יתרון במירוץ המועמדים לתואר בתזונה? – קראו בפנים.

רפואה משפטית - רפואה למשפטנים, משפט לרופאים ותכנית לתואר כפול
מה לומדים כדי לעסוק ברפואה משפטית? איך תוכלו להשמיע חוות דעת במקרי אונס ורצח או למען עובדים שנפצעו במפעל? קראו על תכניות לימוד במשפט לרופאים וברפואה למשפטנים.

לימוד פסיכיאטריה - המרשם לעיסוק במקצוע
איך מגיעים לעיסוק בפסיכיאטריה? מה לומדים באוניברסיטה? האם אפשר לשמש כפסיכיאטרים לאחר תואר שני בפסיכולוגיה? האם מוכרחים ללמוד רפואה? – כל התשובות במאמר שלפניכם.

דרישות קבלה לתואר שני בסיעוד - אחים לתואר המתקדם
אחים ואחיות מוסמכים בוגרי תואר ראשון בכל תחום, יכולים לנסות להתקבל לתואר שני בסיעוד, כדי לקדם את תנאי עבודתם ומעמדם המקצועי. מהם תנאי הקבלה? – קראו כאן.

לימודי ליצנות רפואית בשרון ובצפון
קראו על בתי ספר המציעים קורסי ליצנות רפואית באזורי השרון והצפון, והמאפשרים לכם להתנסות באופן מעשי במקצוע לבבי זה בבתי חולים.

לימודים פרא רפואיים - התחלת הדרך למקצוע עם גוף ונשמה
אם אתם בעלי עניין בגוף האדם, בעלי רצון לסייע לאנשים ולתמוך בבריאותם – מומלץ שתקראו על אפשרויות הלימוד לאחד מן המקצועות הפרא רפואיים הרבים.

פיזיותרפיה - תנאי קבלה
תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בפיזיותרפיה משתנים מעט בין מוסדות הלימוד, אך בכולם נדרשים תעודת בגרות מלאה וציון בבחינה הפסיכומטרית. בחלק מן המוסדות נדרשים גם מבדקי התאמה ומיון בתחום וכן ריאיון אישי. המרכז האוניברסיטאי אריאל, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת חיפה או אוניברסיטת בן גוריון – כל התנאים לקבלתכם ללימודי פיזיותרפיה במוסדות השונים.

לימודי רוקחות - תנאי קבלה
תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון ברוקחות במסלולים השונים אינם נמוכים, והם שונים במעט ממוסד אחד למשנהו. בארץ ניתן ללמוד רוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים ובאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. תנאי הקבלה כוללים ציוני תעודת בגרות מלאה וכן ציון פסיכומטרי, ריאיונות אישיים בחלק מן המקרים, חתימה על ויתור סודיות רפואית ועוד. כל הפרטים על תנאי הקבלה ללימודי רוקחות.

ריפוי בעיסוק - תנאי קבלה
ריפוי בעיסוק נלמד בארץ במוסדות לימוד לא רבים, ובכולם תנאי הקבלה אינם נמוכים. עם זאת, אפשרויות הקבלה הן מגוונות, כאשר בחלק מן המקומות נדרשים תעודת בגרות וכן ציון בבחינה הפסיכומטרית ובחלק מן המקומות יש אפשרות להתקבל על סמך אחד מהם בלבד. כל תנאי הקבלה ללימודי ריפוי בעיסוק, בכל המוסדות בארץ המקיימים מסלול לימודים בתחום זה.

תנאי קבלה לקלינאות תקשורת | הפרעות בתקשורת
לימודי קלינאות תקשורת נלמדים במסגרת תואר ראשון חד-חוגי במוסדות להשכלה גבוהה, במסלולי החוגים להפרעות בתקשורת. תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות השונים אך בכולם נדרשים ציוני תעודת בגרות מלאה בשילוב עם ציון בחינה פסיכומטרית. מהם תנאי הקבלה למסלול באוניברסיטת חיפה? במרכז האוניברסיטאי אריאל? באוניברסיטת תל-אביב ובמוסדות נוספים? כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים.

לימודי עוזר וטרינרי
כאן תמצאו פרטים על קורס עוזר וטרינר - מה לומדים? מהם תנאי הקבלה? מהן אפשרויות התעסוקה? ועוד...

1  2  3  4  לעמוד הבא  >>
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד רפואה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
פרטים לתואר קרימינולוגיה (לפני 1 שעות, 9 דקות)
איפה לומדים קרימינולוגיה בתכנית לתעודה (לפני 12 שעות, 4 דקות)
אפיק מעבר בתכנית דו חוגית (לפני 1 ימים, 20 שעות, 2 דקות)
קורס סייעת רופא שיניים (לפני 2 ימים, 1 שעות, 51 דקות)
לאיזה מוסד לימודים נרשמת (לפני 2 ימים, 1 שעות, 53 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD