לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שלישי >

תואר שלישי


חיפשת מידע על לימודים תואר שלישי? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
דוקטור בפסיכולוגיה
דוקטור למשפטים
תנאי קבלה לדוקטורט
מלגות לתואר שלישי
מלגות לפוסט דוקטורט
מסלול ישיר לתואר שלישי
דוקטור לכלכלה
תואר שלישי - חינוך
דוקטור למתמטיקה
דוקטור למדעי המחשב
 
 
תואר שלישי - פילוסופיה
לימודי תואר שלישי בביולוגיה
לימודי תואר שלישי בעבודה סוציאלית
לימודי תואר שלישי בהיסטוריה
חקר המוח לדוקטורט
תואר שלישי - חינוך מיוחד
דוקטוראט ברפואה משלימה
דוקטורט מדעי המדינה
דוקטורט הנדסת חשמל
דוקטורט גיאוגרפיה
תואר שלישי בסיעוד
רוצים לנהל מחקרים שיקדמו את ענף הבריאות בישראל? תכניות תואר שלישי בסיעוד מאפשרות לאחים ואחיות לפתח את מיומנויות המחקר ולהעמיק במגוון תיאוריות ותהליכים בעולם הסיעוד.

תואר שלישי בכימיה
מי שברצונם לחקור לעומק תופעות ותהליכים בעולם המדע, ולהגיע לפריצות דרך במחקר יכולים ללמוד בתכניות תואר שלישי בכימיה שמתקיימות במוסדות השונים.

תואר שלישי בתקשורת
מתעניינים בתהליכים אקטואליים בזירת המדיה ורואים את העתיד שלכם במחקר? תואר שלישי בתקשורת יכול לסייע לכם להטביע את חותמכם על זירת מחקר המדיה בארץ ובעולם.

תואר שלישי בבריאות הציבור
מי ששואפים להעמיק במחקר בתחום מניעת התחלואה וקידום הבריאות בחברה יכולים ללמוד בתכניות השונות לתואר שלישי בבריאות הציבור ולרכוש כלים מחקריים וקליניים חדשניים.

דוקטורט בסוציולוגיה - תואר שלישי בסוציולוגיה
תואר שלישי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאפשר לחקור מגוון של סוגיות חברתיות ותרבותיות ולצבור כלים להשתלבות כחוקרים. כל הפרטים אודות דוקטורט בסוציולוגיה.

תואר שלישי במחשבת ישראל ומורשת ישראל
תואר שלישי במחשבת ישראל פותח דלת למגוון כיווני מחקר על הפילוסופיה, ההגות והתרבות היהודית לאורך הדורות. כל הפרטים אודות דוקטורט במחשבת ישראל, מוסדות ותנאי קבלה.

תואר שלישי בגיאוגרפיה
מתעניינים בתופעות, תהליכים וטכנולוגיות בתחום הסביבה? תואר שלישי בגיאוגרפיה הוא הזדמנות לפתח את כישורי המחקר ולרכוש כלים וידע לקראת ההשתלבות בקריירה מחקרית בתחום.

תואר שלישי בהנדסת חשמל
מהנדסים שמעוניינים להעמיק בתחום החשמל ולחקור תופעות וטכנולוגיות חדשניות יכולים ללמוד בתכנית דוקטורט בהנדסת חשמל ולפתוח דלת לקריירה באקדמיה.

תואר שלישי במדעי המדינה
מי שמעוניינים לפנות לקריירה מחקרית ואקדמית בתחום הפוליטיקה יכולים לבחור בתואר שלישי במדעי המדינה ובו לרכוש כלים מחקריים מתקדמים ולבסס את מעמדם בעולם האקדמיה.

תואר שלישי בחינוך מיוחד
לימודי דוקטורט בחינוך מיוחד מהווים תשתית חשובה לשינויים חיוביים ולהתפתחות מבורכת המתרחשים במוסדות החינוך ובמסגרות התערבות ותמיכה המיועדים לבעלי צרכים מיוחדים. קראו על תחומי מחקר באוניברסיטאות.

מדעי המוח לתואר שלישי - לפצח את הכרובית
מה לא גילו עוד במדע על גוף האדם? המחקר אודות המוח ומערכת העצבים מוסיף להתקדם, וישנן שאלות רבות מספור המחכות לפתרונות. קראו על דוקטורט במדעי המוח.

לימודי דוקטורט בהיסטוריה - לא רק למען העבר
האם גם אתם מאמינים שניתן ללמוד על ההווה באמצעות חקר העבר? קראו על תכניות לתואר שלישי בהיסטוריה, על מוסדות לימוד ומכוני מחקר, על שאלות חדשות ועוד.

לימודי דוקטורט בעבודה סוציאלית - על קשרים בין אנשים
רוצים לבחון דפוסי הורות? אוכלוסיית הקשישים מעניינת אתכם? מה יהיה על הנוער? – בתואר שלישי בעבודה סוציאלית תוכלו לגעת בנושאים רגישים וחשובים בחיי החברה והמשפחה בישראל. קראו

לימודי דוקטורט בביולוגיה - מעניין אותך?
העולם המרתק של הטבע נמצא בסביבה ובגוף, במערכת וביחיד, בגדול ובקטן, בנדיר ובמצוי. קראו על נושאי מחקר חדשניים בביולוגיה, על מסלולי דוקטורט ועל אפשרויות תעסוקה בתעשייה.

תואר שלישי בפילוסופיה - מה תרצו לשאול?
קראו על אפשרויות החקירה הפילוסופית במוסדות האקדמיה בישראל: על תכנית קאנט, על הפילוסופיה של הפסיכולוגיה, על יחסי הגומלין וההשפעה בין המדע ודרכי ההכרה והתפישה, ועוד.

תואר שלישי במדעי המחשב
גם ממרומי האקדמיה תוכלו לקדם את תעשיית המחשבים. קראו על קשר איתן בין האקדמיה לתעשייה בתכניות לתואר שלישי במדעי המחשב, וגם – על נושאי מחקר עכשוויים ואוניברסיטאות.

תואר דוקטורט במתמטיקה - חושבים מחוץ למשבצת
חושבים על תואר שלישי במתמטיקה? קראו על מגמות מחקריות במוסדות האקדמיה בישראל בתחום המתמטיקה השימושית, התיאורטית, הניתוחית והסטטיסטית, וכן על מגמות משולבות של מתמטיקה ומדעים נוספים.

תואר שלישי בחינוך - יש לכם משהו חדש להציע
מה מעסיק חוקרי חינוך? היכן מתמקדים באלימות בקרב ילדים ומתבגרים? איפה תוכלו לחדש בתהליכי התפתחות שפה? עתיד מקצוע התנ"ך חשוב לכם? – קראו על מוקדי המחקר במוסדות הלימוד.

לימודי תואר שלישי בכלכלה - מסלול הצמיחה שלך
במה עוסקים תלמידי המחקר במחלקות לכלכלה בישראל? מה מעמדם של חוקרי כלכלה ישראליים בעולם? מהם תחומי ההתמחות המוצעים בכל אוניברסיטה? – קראו והתעדכנו בפרטים חשובים.

מסלול מהיר לדוקטורט - תכניות ישירות באוניברסיטאות בישראל
מהו מסלול ישיר לדוקטורט? מי מתקבל, ולמי זה מתאים? באיזה תחומים מוצעים מסלולים מהירים לתואר שלישי באוניברסיטאות בישראל, ומה הם כוללים? – קראו במאמר.

1  2  לעמוד הבא  >>
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שלישי
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
היכן נערך קורס מפעילי עגורנים? (לפני 1 ימים, 1 שעות, 0 דקות)
הסבה פיזיותרפיה בשעות הערב (לפני 1 ימים, 3 שעות, 7 דקות)
עלות מכינת 300 שעות באומנות (לפני 1 ימים, 4 שעות, 15 דקות)
פרטים על קורס כתיבה יוצרת (לפני 1 ימים, 9 שעות, 26 דקות)
לימודי תואר שני בקרימינולוגיה (לפני 1 ימים, 13 שעות, 49 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD