לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > תואר שני בפסיכולוגיה >

תואר שני בפסיכולוגיה


חיפשת מידע על לימודים תואר שני בפסיכולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, תנאי קבלה, מסלולים ועוד. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים. אנו מציעים לך הצעה ייחודית: שירות אישי חינם.

 

השירות האישי שלנו ניתן ללא תשלום, והוא יחסוך לך זמן וכסף.
 אז למה לחכות? פנה אלינו עכשיו
עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה - פסיכולוגיה תואר שני
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית
תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית
תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית
תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית
תואר שני בפסיכולוגיה רפואית
תואר שני בנוירופסיכולוגיה
תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית
תואר שני - פסיכולוגיה התפתחותית
תואר שני בפסיכולוגיית ספורט
 
 
תואר שני בפסיכולוגיה חברתית
תואר שני בפסיכוביולוגיה
התפתחות הילד לתואר שני
הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה
התמחות בפסיכיאטריה
דוקטור בפסיכולוגיה
חקר המוח לדוקטורט
לימודי טיפול משפחתי
קורסי פסיכולוגיה לתעודה ולהמשך
קורס השלמה בפסיכולוגיה
תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט
תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט והפעילות הגופנית מאפשר לרכוש כלים לעבוד מול ספורטאים, נבחרות ומתאמנים ולהשתלבות במקצוע מבוקש.

תואר שני בליצנות רפואית
המתעניינים בקשר שבין הומור וטיפול יכולים ללמוד לתואר שני בליצנות רפואית, במסלול המעניק כישורי תרפיה באמצעות צחוק, תיאטרון וכלים יצירתיים וייחודיים.

תואר שני בבריאות נפש קהילתית
תואר שני בבריאות הנפש מציע למטפלים לרכוש כלים לסיוע לאוכלוסיות מגוונות שמתמודדות עם קושי נפשי. קראו עוד פרטים על תואר שני בבריאות נפש קהילתית.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד
מי שמעוניינים להתמקד בפסיכולוגיה של ילדים ובני נוער יכולים לקבל את הכלים לכך בתכנית תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד וכך להכיר גישות התערבות מתאימות לילדים ולהוריהם.

תואר שני בטיפול באמצעות אמנות חזותית
גישת הטיפול באמנות משתמשת ביצירה ככלי להתמודדות עם מצוקות וקשיים. תואר שני בטיפול באמנות חזותית מכשיר מטפלים לסיוע למטופליהם דרך עזרים יצירתיים כציור, רישום ופיסול.

תואר שני בטיפול פסיכותרפי
מי שמחפשים להעמיק את ידיעתם בתחום הטיפול הנפשי יכולים ללמוד לתואר שני בפסיכותרפיה. במהלך התואר מכירים שלל שיטות התערבות למבוגרים ולילדים וגם לזוגות ולמשפחות.

לימודי טיפול בתנועה לתואר שני
מטפלים בתנועה ובמחול נדרשים היום להחזיק בתואר שני, לפי החוק להסדרת המקצועות הפרא רפואיים. מה כוללת תכנית לתואר שני בתחום? איפה לומדים? פרטים במאמר.

לימודי פסיכודרמה לתואר שני - מוסמכים לטיפול
מטפלים בפסיכודרמה מחויבים בתואר שני. קראו על מסלולים לתואר שני בפסיכודרמה במוסדות הלימוד בישראל; על תכניות מוכרות לאופק חדש, על מסלולים מקוצרים, על לימודים לדתיים ועוד.

לימודי השלמה בפסיכולוגיה - מה חסר לך?
למדתם תואר ראשון במקצוע שאינו טיפולי? חסרים לכם קורסים מסוימים כדי ללמוד בתכניות להכשרת מטפלים או בתואר שני בתחומי הטיפול והייעוץ? – קראו על קורסי השלמה בפסיכולוגיה.

פסיכולוגיה חברתית לתואר שני - כל מה שחשוב לדעת!
האם תואר שני בפסיכולוגיה חברתית כולל הכשרה בייעוץ ארגוני או בהשמת עובדים? באיזה מוסדות לימוד הדגש הוא מחקרי? איפה עוסקים בסכסוך היהודי ערבי? – כל התשובות כאן.

פסיכולוגיה קלינית - תנאי קבלה
קיבלתם את ציון המתא"ם? – אנו מקווים שאתם מרוצים מהתוצאות. כעת הגיע השלב הבא. איך נראה תהליך המיון וקבלת המועמדים למסלולי תואר המוסמך בפסיכולוגיה קלינית? – קראו כאן.

תואר שני בפסיכולוגיה - תנאי קבלה
נרשמים לתואר שני בפסיכולוגיה? רוצים לדעת מהם הסיכויים שלכם להתקבל לתכניות המוצעות במוסדות האקדמיה השונים בישראל? כנסו וקראו בפירוט על תנאי הקבלה באוניברסיטאות ובמכללות בארץ.

דרמה תרפיה - לימודים לתואר שני או לתעודת מטפל
לימודי דרמה תרפיה הם אפשרות מעניינת ויצירתית להכשרה מקצועית או לתואר שני. איזה שיטות טיפול נלמדות? איך משתלבים המשחק והדרמה בלימודים ובעבודה? זכו להצצה אל מאחורי הקלעים.

לימודי נוירופסיכולוגיה לתואר שני
לימודי תואר שני בנוירופסיכולוגיה מוצעים בכמה מסלולים במוסדות להשכלה גבוהה בארץ, והם מאפשרים לכם להתמחות בענף בין תחומי, המשלב ידע חיוני מכמה וכמה דיסציפלינות; הלימודים כוללים מחקר ופרקטיקה, והם מתמקדים באבחון, בטיפול ובשיקום בכלים המיוחדים לענף הנוירופסיכולוגיה.

קיראו על תואר שני בפסיכולוגיה רפואית
פסיכולוגיה רפואית היא תחום העוסק בקשרים שבין התנהגות ובין מחלות – הקשרים שבין גוף ונפש; לימודי תואר שני בפסיכולוגיה רפואית יכשירו את בוגריהם במקצוע המאפשר להם להשתלב במגוון תפקידים בתחום, במוסדות רפואיים וטיפוליים ובבתי החולים – תוך שהם עוסקים במתן עזרה נפשית נדרשת לאנשים במצבי חולי גופני שונים. בנוסף, בוגרי המסלול יוכלו להשתלב בהמשך פיתוח המחקר החשוב בתחום, או להמשיך ללימודים מתקדמים אף יותר.

תואר שני בפסיכוביולוגיה
הפסיכוביולוגיה היא ענף בביולוגיה הקושר בין הביולוגיה ובין הפסיכולוגיה, והוא חוקר את שני התחומים – בנקודות הממשק שלהם. כיצד משפיעה הביולוגיה על ההתנהגות והאם ההתנהגות משפיעה על הביולוגיה? האם יש מרפא למחלות נפש המבוססות על גורמים ביולוגיים וכיצד מוצאים מזור נוסף למחלות כאלה? כל אלה ועוד, במסלולים השונים ללימודי תואר שני בפסיכוביולוגיה – מסלולים מחקריים המעניקים לכם את כל הידע בשני התחומים, ובחיבורים שביניהם.

פסיכולוגיה התפתחותית לתואר שני
שלב אחר שלב; לימודי תואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית מציידים אתכם בכל הידע והכלים הדרושים בתחום זה – העוסק בהתפתחות האדם לאורך שנות חייו. בתום הלימודים תוכלו להמשיך להתמחות מעשית ובסיומה, לקבל את תעודת ההסמכה לעיסוק מעשי בפועל כפסיכולוגים. תחום טיפולי זה עוסק בפועל בעיקר בטיפול בילדים, בשילוב עם הוריהם, ומתוך מכלול הגורמים הקשורים בהתפתחות הילד ומשפיעים עליה.

תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית
רב הנסתר על הגלוי... תחום חקר הקוגניציה בהיבטיה השונים נמצא בעשורים האחרונים בתנופה גדולה, והאפשרויות הטכנולוגיות העומדות לרשותו מקלות על הדבר, אך עם זאת, מדובר עדיין בתחום שרב הנסתר בו על הגלוי והוא משווע לגילוים ולחוקרים חדשים, ולחידושים בתחום. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית יעניקו לכם את כל הידע שכבר קיים בתחום ואף את הכלים הדרושים להמשך מחקר וגילוי בענף זה, ולשילובו בתהליכים הטיפוליים.

תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית
פסיכולוגיה תעסוקתית היא נישה חדשה יחסית בעולם הפסיכולוגיה ההולך ומתפתח, אך זהו בהחלט תחום הנמצא בביקוש גבוה בשוק בעולם התעסוקה ההולך ונעשה מורכב יותר – ועם זאת – בעל מודעות גבוהה יותר למרכיביו השונים ולסינתזה ביניהם. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית יכשירו אתכם להמשך ההתמחות המעשית בדרך לקבלת ההיתר להיות פסיכולוגים תעסוקתיים עצמאיים, העובדים בשטח במגוון רחב של תחומים הנוגעים בענף נדרש זה.

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית
מי שתמיד חלם על קליניקה עם ספה למטופליו, וגם מי שלא, אך בכל זאת מעוניין להיות פסיכולוג עצמאי בפועל – לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית הם חלק ממסלול ההכשרה ההכרחי בעבורכם. לימודים אלה נמשכים כשנתיים עד שלוש שנים, הם כוללים ידע תיאורטי רב הקשור במתודות ובגישות טיפוליות וכן כוללים התמחות מעשית. בתומם תוכלו להמשיך לסטאז' ולקבל בסופו את האישור הרשמי לטפל כפסיכולוגים עצמאיים בשטח.

1  2  לעמוד הבא  >>
שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד תואר שני בפסיכולוגיה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תנאי קבלה ללימודי פסיכולוגיה (לפני 1 ימים, 18 שעות, 32 דקות)
כמה יחידות במת צריך כדי להתקבל לפסיכולוגיה? (לפני 2 ימים, 11 שעות, 50 דקות)
המשך תואר בפסיכולוגיה בארץ (לפני 8 ימים, 11 שעות, 17 דקות)
לימודי פסיכוביולוגיה (לפני 9 ימים, 11 שעות, 28 דקות)
המשך תואר פסיכולוגיה בארץ (לפני 10 ימים, 6 שעות, 26 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD