קורס בדיקות תוכנה ISTQB - QA בג`ון ברייס הדרכה

שירות אישי - צור קשר
קורס בדיקות תוכנה ISTQB - QA בג`ון ברייס הדרכה

קורס בדיקות תוכנה QA בהתמחות ISTQB בג'ון ברייס הדרכה


בהחלט שווה בדיקה

בדיקות תוכנה QA הן שלב קריטי בכל פרויקט ממוחשב ובו בודקים האם התכנית אכן עובדת כפי שהיא כתובה, היכן יש לבצע בה שינויים, אילו שינויים יש לערוך ועוד. כיום, העוסקים בתחום משולבים בכל שלבי הפרויקט, ולכן עליהם לגלות בקיאות, מלבד בטכנולוגיות הבדיקה, גם בשלל התחומים הקשורים בתכנות ובפיתוח של תכניות מחשבים. מערך בדיקות יעיל ואיכותי יכול לחסוך עלויות וזמן לארגון ומסיבה זו חברות הייטק רבות מקדישות חשיבות רבה להעסקת בודקי תוכנה מיומנים לשורותיהן.

 

כמו ענפים נוספים בעולם ההייטק, גם בבדיקות התוכנה צומחות טכנולוגיות חדשניות כל העת. קורס QA שנערך בג'ון ברייס הדרכה מקנה למשתתפיו ידע טכני רב בבדיקות בעולם ה - IT ומספק להם מיומנויות לניהול פרויקטי בדיקה על כל שלביהם. המסלול מוכר לפיקדון עבור חיילים משוחררים ובסיומו מבטיח מוסד הלימוד לסייע לבוגרים שעומדים בתנאים בהשמה בעבודה.

 


תכנית הלימודים

הסטודנטים בקורס לומדים להכיר את המגמות ואת המתודולוגיות המרכזיות המשמשות בבדיקות תוכנה אוטומטיות ובבדיקות ידניות, והם לומדים להכיר את מהות תפקידו של בודק התוכנה ושל מנהל הבדיקות, ואת הנישות השונות הקיימות בתחום. לאורך התכנית הם מתמודדים עם נושאים מרכזיים ואתגרים של בודקי תוכנה, כגון עבודה עם בסיסי נתונים, ניתוח מערכות מידע, פיתוח תוכנה במתודולוגיות אג'ייל ו-SCRUM וניהול סיכונים.

 

כמו כן, הם דנים בהתאמת הבדיקות לפלטפורמות מגוונות, כמו עולם ה - WEB ומכשירי מובייל. בנוסף, הם מקבלים הכנה מקיפה לבחינת ההסמכה החיצונית ITSQB שאליה הם יכולים לגשת בתום המסלול.

מתכונת הלימוד

המסלול נלמד בהיקף של כ - 470 שעות לימוד, המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר למסלול ערב. התכנית משלבת בין הרצאות פרונטליות לבין תרגולים מעשיים שונים, בהם מתנסים התלמידים בשימוש בכלי הבדיקה באופן מעשי. כמו כן, כ - 115 שעות מוקדשות לפרויקט הגמר, בו מתמודדים עם אתגרים באבטחת איכות תוכנה, בבנייה ובניתוח של מסמכי בדיקה ודיווח תקלות.

נושאי הלימוד

 

 • בקרה וניהול משימות
 • בדיקות פונקציונאליות
 • מערכות וירטואליזציה
 • שיטות בדיקה סטאטיות
 • התקנות למובייל ולדפדפנים
 • תקשורת וארכיטקטורות מחשבים
 • מערכות הפעלה LINUX ו - UNIX    
 • קבצי קונפיגורציה
 • מודל שבע השכבות
 • כתיבת מסמכי STP
 • בניית תכנית התקנה
 • פקודות בשפת SQL
 • תהליכי פיתוח תוכנה    
 • ועוד

 

 

קהל היעד ותנאי הקבלה

קורס זה מיועד הן לחסרי רקע בבדיקות תוכנה והן לבעלי ניסיון מעשי בתחום כמנהלי בדיקות, ראשי צוותים ומנהלי פרויקטים, מהנדסי QA, יועצי QA וכדומה. כדי להתקבל למסלול, הם צריכים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור מבדק התאמה ומבחן פנימי לבדיקת הרמה במתמטיקה ובשפה האנגלית. כמו כן, הם נדרשים להכיר את השימוש באינטרנט ובמערכת ההפעלה חלונות ברמת משתמש לפחות. מתאימים שעומדים ברף זה מוזמנים גם לראיון אישי במכללה.

 

תעודה

 

בוגרי המסלול מקבלים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה ומטעם משרד הכלכלה והתעשייה. כדי לזכות בדיפלומה הזו הם צריכים להגיש את המטלות והתרגילים, לעבור מבחנים מסכמים, להשלים את פרויקט הגמר ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים לפחות מהמפגשים.

 

הבוגרים יכולים לגשת בתום ההכשרה לבחינות של הארגון הבין לאומי ISTQB. מי שעוברים בהצלחה את המבחנים הללו מקבלים תעודת ISTQB certified tester מטעם הארגון, שמסמיכה להבטחת איכות תוכנה.

 

אפשרויות התעסוקה

הבוגרים המסיימים בהצלחה את הקורס יכולים להשתלב בעבודה בחברות הייטק העוסקות בשלל תחומים, כמנהלי בדיקות תוכנה הבקיאים בכל שלבי הפרויקט. באפשרותם לתרום להצלחת פרוייקטי תוכנה שונים, מתוך הבנה של כלל ההיבטים הכרוכים בהם, טכנולוגיים, תפעוליים ואנושיים.

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
חוות דעת של סטודנטים על ג`ון ברייס - קורס QA
התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

ג`ון ברייס הדרכה
26/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המקום מסודר ומעניק יחס אישי לכל תלמיד האוירה נחמדה מאוד יש חניה קרובה

על הקמפוס

הקמוס נקי ומסודר האווירה נחמדה מאיד יש יש קפיטריה בקמפוס

טיפים

יש לברר תחילה אם יש דרישה לעבודה בתחום והאם זה תחום שמעניין אותו את התלמיד ואם הוא מוכן להשקיע מאה א קרא עוד...

ג`ון ברייס הדרכה
04/06/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את תחושת ההדדיות והעזרה כולם למען כולם. אחד עוזר לשני כדי להצליח

על הקמפוס

בניין רגיל ללא מרחבי דשא/ תנאים של שתייה חמה קרה שירותי צילום הדפסה

טיפים

טיפים: תמיד תשאירו יותר כסף ממה שחשבתם שהלימודים יעלו


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp