רוצה פרטים על קורס node.JS?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פיתוח node js

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס node.JS? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Node.JS


Node.JS היא פלטפורמה לפיתוח לצד השרת. בפלטפורמה זו משתמשים בתהליכי הפיתוח של אפליקציות WEB ואתרים, והיא מאפשרת ביצוע של פעולות בצד השרת כגון עיבוד ואחסון של נתונים. הפלטפורמה פותחה במיוחד כדי לאפשר לאפליקציות להתמודד עם עומס של משתמשים רבים במקביל.


מי שברשותם רקע קודם בפיתוח ומעוניינים להכיר טכנולוגיה חדשה ומבוקשת בשוק, יכולים ללמוד בקורסים לתעודה להיכרות עם פלטפורמת Node js. בקורס ניתן ללמוד לפתח בטכנולוגיה זו וכך להרחיב את סל הכלים המקצועי בענפי הפיתוח לצד שרת ו - WEB.


כיום טכנולוגיה זו נחשבת פופולרית במיוחד בתעשיית ההייטק. בחברות רבות בוחרים לשלב את השימוש בה בפרויקטים, בעקבות היעילות הגדולה מפתרונות דומים שהיו בשימוש בעבר. ידע בפלטפורמה זו יכול לסייע לעובדי הייטק להשתלב בפרויקטים חדשים וכן לתרום למועמדים למשרות להתבלט מול מועמדים אחרים.

 

למי מתאים הקורס?


הקורס מתאים למפתחי WEB המעוניינים להרחיב את הידע שברשותם ולקדם את הקריירה דרך חשיפה לשפה מבוקשת בשוק. קיימים קורסים שיכולים להתאים למפתחים מתחילים לצד מסלולים למתקדמים המיועדים לאנשי מקצוע מנוסים יותר. חלק מן ההכשרות יכולות להתאים גם לאקדמאים בענפים כמותיים, שברצונם לעבור שינוי בקריירה ולהשתלב בעולם התכנות.

 

מה לומדים?


בקורס מתמקדים בבנייה של יישומי ווב, כגון אפליקציות ואתרים, באמצעות פלטפורמות Node.JS. הדגש הוא בדרך כלל על פיתוח לצד השרת, הידוע גם בשם backend.


המשתתפים מתחילים מהיכרות עם סביבת העבודה וכלים בסיסיים וממשיכים ללימוד תהליכי העבודה השוטפים בפיתוח האפליקציות, תוך היכרות עם מודלים, קצבים, משתנים, ספריות ומושגים רלוונטיים נוספים. הקורס כולל גם עיסוק בתחום בסיסי הנתונים ותקשורת בין לקוחות לשרתים.


לאורך התכנית נחשפים לכלים פופולריים שבהם משתמשים מפתחים בעולם ומכירים חידושים והתפתחויות בענף, לפי הצורכים בשטח.

 

קורסים למתחילים


במרבית המקרים לימוד שפה זו נעשה בקורסים למתקדמים המיועדים למפתחי WEB מנוסים. עם זאת, קיימים גם קורסים למתחילים שבהם ניתן להכיר את יסודות העבודה בטכנולוגיה זו. בקורסים אלה נחשפים למרכיבים עיקריים של הטכנולוגיה, ליתרונותיה ולמקרים שבהם ניתן לשלב אותה בעבודה. המשתתפים יכולים לפתח כישורים ברמה בסיסית בפיתוח לשרתים ויצירת אפליקציות. ידע זה ניתן להמשיך ולהרחיב בקורסים מתקדמים והכשרות מקיפות יותר, שבהן בדרך כלל נחשפים גם לתהליכי עבודה מורכבים יותר.

 

 

כמה זמן לומדים?


אורך הקורסים הוא לרוב בין חודשיים לחצי שנה. קיימים גם קורסים קצרים יותר בהיקפם המרוכזים על פני מספר ימים רצופים. אלו הם בדרך כלל קורסים להשתלמויות למתקדמים ובעלי ניסיון קודם בתחום.


במוסדות השונים מאמינים כי כדי לכתוב קוד באופן יעיל ואיכותי יש צורך בתרגול מעשי רב, ולכן הקורסים כוללים פרויקטים מעשיים שבהם מכירים הלכה למעשה את תהליכי הפיתוח ומתנסים בפועל בתרגילים בדרגות קושי שונות. לרוב יש צורך לבצע גם מטלות בבית, בין המפגשים, למטרות תרגול נוסף וחזרה על החומר. בחלק מן הקורסים, המשתתפים מבצעים פרויקט מסכם לקראת סוף הקורס, שבו הם מיישמים את כל הכלים הנלמדים.

 

נושאי לימוד


הנה כמה מן הנושאים הנלמדים במהלך הקורסים:

 • בניית שרתים
 • מערכות קבצים
 • אירוח יישומי WEB
 • שימוש ב - JavaScript
 • קריאת ספריות וקבצים
 • התחברות לבסיסי נתונים
 • עבודה בסביבה אסינכרונית
 • ספריות לפיתוח אפליקציות ווב
 • ועוד

 

תנאי קבלה


לקורסים אלה מתקבלים בעלי ניסיון קודם בפיתוח לאינטרנט (WEB). במרבית המוסדות דורשים ניסיון של מספר שנים בפיתוח יישומי ווב, וכן ידע בטכנולוגיות רלוונטיות כגון ג'אווה סקריפט, שפות תוכנה עיליות ועוד. כמו כן, נדרש ידע ברמה גבוהה בשפה האנגלית. לעיתים עורכים ראיונות או מבחני מיון לבדיקת מידת ההתאמה של המועמדים לקורס.

 

היכן לומדים?

 

 • NAYA קולג' (הרצליה): ניתן ללמוד שפה זו במסגרת קורסי פיתוח WEB של המכללה. בין היתר מתקיימים קורס פיתוח אפליקציות ווב Real Time, וכן סמינר קצר בתחום זה המיועד למפתחי ווב מנוסים. בין מקצועות הפיתוח הנוספים הנלמדים במכללת נאיה אפשר למצוא קורס פרונט אנד, פייתון ועוד.

 

 

 • מכללת סלע (חיפה, בני ברק): המכללה מציעה קורס קצר המיועד למפתחי ווב, שבו ניתן להכיר יסודות בשימוש בשפה זו. בקורס יכולים המפתחים להכיר את הטכנולוגיה ואת שימושיה בעבודה השוטפת שלהם.

 

 

 • מרכז RT-ED (תל אביב): זהו מרכז ללימוד מקצועות ההייטק. ניתן ללמוד תחום זה במסגרת קורסי WEB של החברה, היקפו של הקורס כ - 60 שעות והוא כולל פרויקט במעבדה. קורסים נוספים בתחומי הווב כוללים React, ג'אווהסקריפט, ניהול גרסאות, פיתוח אנדרואיד ועוד.

 

 

 • נטקראפט אקדמי (בני ברק): הקורס כולל כ - 10 מפגשי ערב, במהלכו לומדים את יסודות השימוש בטכנולוגיה זו ואת יישומיה בפיתוח Full Stack. בחברה זו ניתן לבנות גם קורסים המותאמים לצורכי ארגונים.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?


יעילות טכנולוגיית פיתוח זו ויתרונותיה הפכו אותה לפופולרית במיוחד בהייטק, וכיום חברות רבות משלבות אותה בפרויקטים שלהם, מה שיוצר ביקוש רב למפתחים עם ניסיון וידע פרקטי בשימוש בה.


הידע הרכש בקורס יכול לסייע למפתחי ווב ופול סטאק להרחיב את אפשרויות התעסוקה ולהשתלב במגוון של פרויקטים חדשים בתחומים כגון פיתוח אתרים ורשתות חברתיות, יצירת אפליקציות Real Time, העלאת שרתים עבור יישומי ווב ומובייל ועוד.


במשרות רבות הדרישה היא למפתחים בעלי ניסיון של מספר שנים בפיתוח צד שרת או פיתוח פול סטאק, אולם ניתן למצוא גם משרות למתחילים או Junior. בחלק מן המשרות, ישנה דרישה גם לתואר ראשון במקצועות רלוונטיים כגון מדעי המחשב או הנדסת תוכנה. עם זאת ישנן גם משרות רבות המתאימות למי שאין ברשותם תואר אקדמי.

 

 

שכר - כמה מרוויחים בתחום?


בתחילת הדרך המקצועית מגיעים מפתחי Node.js לשכר שבין 18,000 - 22,000 שקלים. לאחר צבירת מספר שנות ניסיון ניתן להעלות את שכר לטווח שבין 25,000 - 30,000 שקלים לחודש. עובדים בתפקידים ניהוליים, בעלי מספר רב של שנות ניסיון יכולים להגיע למשכורות שבין 32,000 - 38,000 שקלים לחודש. טווח השכר משתנה בהתאם לוותק העובדים וכן לפי סוג החברה וגודלה, כאשר לרוב בחבורת גדולות בתעשיית ההייטק ניתן להגיע למשכורות גבוהות במיוחד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס node.JS?

רוצה לדעת יותר על קורס node.JS?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור