מסלול לוחמים להייטק QA באקספריס

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אקספריס - לוחמים להייטק QA.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול לוחמים להייטק QA ואוטומציה ב - Experis Academy

 

ב - Experis Academy מתקיים מסלול לוחמים להייטק להכשרה ל - QA ו -Automation . זהו מסלול המיועד ללוחמים לפני ואחרי השחרור משירות קרבי, שבו מקבלים הכשרה לתפקידי בודקי תוכנה ואוטומציה.


במוסד הלימוד שואפים להנגיש את הקריירה בהייטק ללוחמים שתרמו שירות משמעותי ומאפשרים להם להתאים את הכישורים שפיתחו בזמן השירות כלוחמים למיומנויות שנדרשות היום מעובדי הייטק בתפקיד הראשון.


המסלול הוא פרי שיתוף פעולה בין אקספריס לבין מינהלת המקצוע לחיים בצה"ל, יחידה 8200 ותכנית "עתידים". בתכנית נכלל ליווי ומנטורינג של אנשי יחידה 8200.


בתעשיית ההייטק של היום יש ביקוש רב לאנשי QA ולבודקי אוטומציה. מי שנמצאים רגע לפני השחרור או קצת אחריו ורוצים להשתלב באותם תפקידים מבוקשים יכולים לרכוש את הידע והכלים לכך במסלול לוחמים להייטק. בשוק ההייטק מחפשים את החוסן המנטלי, הנחישות והיכולת להתמודד עם אתגרים שמפגינים הלוחמים וכך הם יכולים להשתלב במגוון ארגונים בשוק ולפתוח דלת לקריירה מבוקשת.


ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי

 

 

מה לומדים?


במסלול זה מקבלים הכשרה לתפקידי QA ואוטומציה. המשתתפים מכירים מתודולוגיות בדיקה וכלים לביצוע של בדיקות תוכנה ולפיתוח בדיקות אוטומטיות בשפת פייתון. הם מתמקדים גם בתחום האוטומציה שנדרש היום במיוחד בתעשייה לצורכי פיתוח סקריפטים לבדיקות אוטומטיות.


משתתפי המסלול לומדים לבצע בדיקות מסוגים שונים תוך היכרות עם כלים לבדיקות המקובלים בתעשייה. הם גם מכירים מערכות הפעלה, רשתות תקשורת ועקרונות באבטחת מידע הנדרשים לבודקים. כדי לתרגל את העקרונות הנלמדים הם מבצעים פרויקטים שבהם מכירים את תהליכי הבדיקה והפיתוח במודיל האג'ילי. כמו כן, נלמדים נושאים משיקים כגון ביג דאטה ו - DevOps.


נוסף על כך, המסלול כולל הכנה למבחני ההסמכה ISTQB. אלה הם מבחנים בין לאומיים שמקובלים בלמעלה מ - 40 מדינות בעולם ומהווים סטנדרט בתחום הבדיקות.


התכנים הנלמדים בקורס מותאמים לצורכי התעשייה ומותאמים לטכנולוגיות וכלים שנדרשים בה היום.

 

 

כמה זמן לומדים?


המסלול נפרש על פני 4 חודשים. חלק מהלמידה מתבצע בקמפוס מוסד הלימוד בתל אביב, סמוך למחלף השלום, וחלקה באופן מקוון (לימודים אונליין). הקורס מתקיים במתכונת בוטקאמפ תכנות שבה תרגולים מעשיים רבים Hands On שבהם מתנסים הלכה למעשה בביצוע בדיקות ופיתוח כלים אוטומטיים לבדיקה. מתכונת זאת מאפשרת הכשרה מעמירה ומהירה שמותאמת למי שרוצים להשתלב בהייטק בתפקידי בדיקות בזמן קצר.


במהלך ההכשרה אנשי יחידה 8200 מלווים את המשתתפים כחונכים.


נושאי לימוד


בין מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים גם:

 

 • בדיקות ידניות
 • בדיקות אוטומציה
 • תהליכי DavOps
 • עקרונות ביג דאטה
 • תכנות מונחה עצמים
 • פיתוח ובדיקות Agile
 • פקודות בשפת פייתון
 • כלי הבדיקה Selenium
 • מערכות הפעלה ותקשורת
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


Experis Academy הוא מוסד להכשרה למקצועות ההייטק. לצד המסלול ללוחמים להייטק, מתקיימים גם מסלולים להסבת אקדמאים מצטיינים ממקצועות כמותיים לתפקידי פיתוח ואנליטיקה. בין היתר ניתן למצוא מסלול להסבה למפתחי Advanced Java, מסלול הסבה למפתחי פייתון ו - C++, מסלול הסבה להכשרת מפתחי BI ועוד. מתקיימת גם תכנית WeCode המיועדת לצעירים ללא חוסן כלכלי להכשרה לתפקידי פול סטאק. מסלולים אלה מתקיימים במתכונת בוטקאמפ ממוקדת ומשולבת בהם התנסות מעשית נרחבת במסגרת פרויקטים וניתוח של מקרי בוחן מן השטח.

 

מהם תנאי הקבלה?


למסלול יכולים להתקבל לוחמים לפני שחרור ולוחמים משוחררים עד חמש שנים אחרי השחרור בהצגת תעודת לוחם. על המועמדים לעמוד בתנאי הסף הבאים:

 

 • בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד
 • בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד
 • מתאימים מוזמנים ליום מיונים
 • אין צורך בניסיון או ידע קודם בתחום בדיקות התוכנה כדי להתקבל.

 

אפשרויות תעסוקה


בתחום המסלול הבוגרים משתלבים לפרק זמן של שנה בתפקידי בודקי תוכנה QA בחברות הייטק דרך Experis Academy. הם הופכים להיות מועסקים על ידי אקספריס ועובדים בתפקידי בדיקות ואוטומציה בחברות שהן לקוחות החברה. אחרי שנה זו, הם נקלטים כעובדים מן המניין בתפקידי QA.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Experis - אקספריס אקדמי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp