קורס Data Engineer and DataOps במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - Data Engineer and DataOps.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Data Engineer and DataOps במדיאטק ג'ון ברייס חיפה


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס Data Engineer and DataOps שבו מכשירים אנשי DataOps ומקנים ידע פרקטי ליישום בארגונים. כלים אלה יכולים לסייע לבוגרי ההכשרה להשתלב בתום הקורס בתעשייה בתפקידים שיש להם דרישה גוברת כיום.


לתפקיד ה - Data Engineer חשיבות רבה בארגונים בעידו שבו כמויות הנתונים עולות באופן מתמיד. בעלי תפקיד זה אחראיים על ניהול הטיפול הכולל במידע, לרבות שימור, אחזור ושינוי בין מערכות, באופן המיטבי ובזמינות הטובה ביותר לפי צורכי החברה. הדרישה לבעלי התפקיד עולה גם לאור התפתחויות בתחום שירותי הענן, אשר יוצרת צורך להתמקצע ולהכיר את החידושים בשוק כדי למזג את שירותי הענן עם מערכות המידע המקומיות.

 

קיימות מספר אפשרויות לימוד: פרונטלי, היברידי, אונליין 100% לייב

 


מה לומדים?


המשתתפים בקורס לומדים בהרחבה על סוגי נתונים קיימים ומקורותיהם, על סוגי בסיסי נתונים ועל תהליכי הבנייה של שינוע, המרה ותיקום של נתונים וכלים בענן.


במהלך ההכשרה נלמדים נושאים שונים הרלוונטיים לעוסקים בתפקיד Data Engineer. המשתתפים לומדים על מערכת ההפעלה לינוקס ועל שימושיה בתחום הדאטה. כמו כן נלמדים עקרונות בפיתוח בשפת פייתון לצורכי אוטומציה של תהליכים ופעולות.


בהמשך מכירים המשתתפים טכנולוגיות ענן ולומדים על שירותי אחסון ומסדי נתונים הנדרשים לבעלי התפקיד. בהמשך מעמיקים בתחום ה - DataOps ולומדים על מתודולוגיות לניהול של גרסאות וסנכרון בין צוותים בתחום הנתונים. כמו כן לומדים על מודלים בביג דאטה לניהול וניתוח נתונים מרובים ולשמירה של נתונים לצורך תחקורם. נוסף על שמירת הנתונים, נלמדים גם תהליכי העיבוד של המידע וכן ניהול וסנכרון נתונים המגיעים באופן משולב.

 

כמה זמן לומדים?


בקורס זה 430 שעות לימוד, 280 שעות מוקדשות ללימוד פרונטלי, 50 שעות לקורסים מקוונים ללימוד עצמי ו - 100 שעות לביצוע עצמי של פרויקטים ומשימות. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע כאשר המשתתפים יכולים לבחור בין לימודי ערב או בוקר לפי צורכיהם.

 

ניתן ללמוד גם אונליין או היברידית


כדי לאפשר למשתתפים לתרגל הלכה למעשה את העקרונו הנלמדים נכללים בו תרגילים ומשימות Hands On. כמו כן, הם מבצעים פרויקט מתגלגל שבו מיושמות המתודולוגיות הנלמדות.

 

נושאי הלימוד


הנה כמה מן הנושאים שבהם דנים במהלך הקורס:

 

  • טכנולוגיות ענן
  • פיתוח בשפת פייתון
  • פיתוח תהליכי דאטה
  • עיבוד נתונים בארגון
  • בסיסי נתונים רלציוניים
  • ביג דאטה ושמירת נתונים
  • פורמטים לעבודה עם דאטה
  • ועוד

 

סגל


המרצים בקורס הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום ה - DATA. התכנית נבנתה בשיתוף עם צוות מומחים בתחום ה - DATA, שלהם ניסיון הן בעשייה בשטח והן בהוראה ובהדרכה בתחום זה.

 

על מוסד הלימוד


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה ניתן לקחת חלק בקורסים נוספים במקצועות התוכנה, המחשבים וההייטק. בין היתר ניתן ללמוד תחומים כגון דאטה אנליסט, פיתוח פול סטאק, בדיקות תוכנה QA, קידום אתרים, חוויית משתמש, פריוריטי ERP, לינוקס, ניהול מערכות מידע ועוד. בהכשרות שמים דגש על הקניית הידע והכלים הפרקטיים הנדרשים מן העובדים בתחומים השונים כדי לסייע למשתתפים להתכונן לקראת ההשתלבות בשוק העבודה.

 

מהם תנאי הקבלה?


מסלול הכשרה זה מיועד לאקדמאים בענפי המדעים וכן להנדסאים. כמו כן, על המשתתפים להיות בעלי רקע בשפת תכנות מודרנית וניסיון קודם בתחום SQL ומסדי הנתונים.


תנאי הקבלה כוללים:

 

  • מעבר ראיון אישי או שיחת ייעוץ מקצועית
  • מעבר של מבדק להערכת הידע

 

איזו תעודה מקבלים?


בוגרי הקורס זכאים לתעודת סיום המוענקת על ידי מדיאטק ג'ון ברייס. קבלתה של התעודה מותנית בהגשה של כל הפרויקטים הנדרשים וכן בנוכחות ב - 85 אחוזים לפחות מכלל המפגשים בתכנית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס - מדיאטק הייטק

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp