קורס Data Engineer and DataOps בג`ון ברייס ירושלים

קורס Data Engineer and DataOps בג`ון ברייס ירושלים

קורס Data Engineer and DataOps בג'ון ברייס ירושלים


בג'ון ברייס ירושלים יכולים בעלי ניסיון בתחום מסדי הנתונים ללמוד בקורס Data Engineer and DataOps ובו ללמוד על כלים פרקטיים לבניית תהליכי שינוע, המרה ותיקון של דאטה ארגוני. המשתתפים לומדים על סוגי נתונים ובסיסי נתונים ומכירים מתודולוגיות מבוקשות בתעשייה.


תמורות בתחום הדאטה הארגוני יצרו צורך ממשי בניהול המידע בין מערכות הארגון השונות. מסיבה זו נוצר ביקוש לתפקיד Data Engineer שמתמקד בייעול הטיפול במידע ושימור איכותי יותר שלו. כמו כן יש צורך בשימוש בכלי DataOps שמטרתו ניהול הגרסאות והשינויים בתהליכי השימוש בדאטה לאורך מחזור חיי הנתונים. בעלי תפקידים אלה יכולים לסייע לארגונים להתמודד עם אתגרים במיזוג מערכות מידע, העברה יעילה יותר של נתונים בין מחלקות הארגון וטיפול בנושאי שימור, אחסון ושליפה של נתונים בהתאם לצורכי החברה.

 

ניתן ללמוד במסלול לבחירת המשתתפים: פרונטלי, היברידי, אונליין 100% לייב עם מרצה

 

מה לומדים?


המשתתפים מקבלים הכשרה לתפקיד Data Engineer ושמים דגש על כלי DataOps וכלים לניהול דאטה בארגונים.


במהלך ההכשרה מתוודעים לכלים שונים המשמשים לניהול נתונים ארגוניים. בין היתר נלמדת מערכת ההפעלה לינוקס שבה משתמשים גם לביצוע פעולות בתחום הדאטה, וכן מכירים את שפת פייתון שבה נעשה שימוש לבנייה של תהליכים ואוטומציה למשימות.


בהמשך לומדים על שירותי אחסון, מסדי נתונים ובניית תהליכי דאטה. כמו כן, מתמקדים בכלי DataOps ובמתודולוגיות שבהן משתמשים להוצאת גרסאות ולסנכרון בין צוותים שונים. נרכש גם ידע פרקטי בביג דאטה וניתוח של נתונים מורכבים ומרובי ממדים. המשתתפים לומדים לסנכרן בין הנתונים המגיעים באופן משולב ולנהל אותם באופן יעיל.

 

 

כמה זמן לומדים?


בקורס 430 שעות לימוד. מתוך שעות הלימוד, 280 מוקדשות ללמידה פרונטלית, 50 ללמידה עצמית בקורסים מקוונים ו - 100 שעות למשימות ופרויקטים בעבודה עצמאית. ניתן ללמוד בקורס ערב או בוקר. קיימת אפשרות ללימודים היבריידיים או מקוונים


חלק מהמודולים בקורס נלמדים באופן מקוון. כמו כן, משולבים בתכנית פרויקט מתגלגל שבו מיישמים את מכלול הכלים הנלמדים, וכן מגוון משימות Hands On שבהן ניתן להתנסות בפועל במיומנויות בתחום הדאטה.

 

נושאי הלימוד


בקורס לומדים מגוון נושאים, הנה כמה מהם:

 

 • לינוקס
 • שפת פייתון
 • טכנולוגיות ענן
 • שאילתות ביג דאטה
 • בסיסי נתונים רלציוניים
 • סנכרון נתונים בצורה משולבת
 • ניתוח וניהול נתונים מרובי ממדים
 • ועוד

 

סגל הוראה


התכנית נבנתה בשיתוף מומחים בתחום הדאטה, שלהם ניסיון הן בתעשייה והן בהדרכה במקצועות אלה.

 

על מוסד הלימוד


ג'ון ברייס ירושלים הוא מוסד לימודי תעודה במקצועות ההייטק. במוסד זה ניתן לקחת חלק בקורסים שונים להכשרה לתפקידים מבוקשים בתעשייה. מוסד הלימוד מפעיל שיתופי פעולה עם חברות שונות בשוק ההייטק כדי להתאים את תכניות הלימוד לצורכים בשטח ולחשוף את המשתתפים להתפתחויות עדכניות. בקורסים משולבים תכנים מעשיים כגון מטלות Hands On, פרויקטים מתגלגלים וניתוח מקרי בוחן המתבססים על הנעשה כיום בתחומים הנלמדים.


בין הנושאים שאותם ניתן ללמוד בג'ון ברייס ירושלים נכללים מקצועות דאטה נוספים כגון הכשרת Data Analyst וקורס דאטה סיינס. כמו כן ניתן ללמוד קורסים בתחומים כגון פיתוח פול סטאק, שפת הפיתוח פייתון, פריוריטי ERP, בינה עסקית BI, ניהול רשתות CCNA, לינוקס ועוד.

 

מהם תנאי הקבלה?


כדי להתקבל לקורס, יש לעמוד בדרישות הבאות:

 

 • תואר אקדמי בתחומי המדעים או - בוגרי לימודי הנדסאים
 • רקע קודם ב - SQL ובתחום מסדי הנתונים
 • רקע בשפת תכנות מודרנית
 • מעבר מבדק הערכת ידע
 • ראיון אישי או ייעוץ מקצועי

 

איזו תעודה מקבלים?


בוגרי הקורס מקבלים תעודת גמר המוענקת על ידי ג'ון ברייס. קבלת התעודה מותנית בנוכחות ב - 85 אחוזים מהמפגשים ובהגשה של כל הפרויקטים הנדרשים.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה ירושלים
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס ירושלים
Whatsapp Whatsapp