קורס מנמ"ר ניהול מערכות מידע CIO מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס מנמ"ר ניהול מערכות מידע CIO מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס ניהול מערכות מידע CIO במדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קורס הכשרת מנמ"ר


בג'ון ברייס הדרכה מתקיים קורס ניהול מערכות מידע CIO, שהוא פרי שיתוף פעולה עם המרכז הישראלי לניהול (המי"ל). בקורס יכולים בכירים בתחום ה - IT לרכוש ידע וכלים פרקטיים הנדרשים כיום למנהלי מערכות מידע (מנמ"רים) תוך חיזוק היכולות הטכנולוגיות והניהוליות שברשותם. ידע זה יכול לסייע למשתתפים להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים וארגוניים אקטואליים במקצוע.


בקורס ניתן לקבל הכשרה לתפקידי CIO - מנהלי מערכות מידע. במסלול מביאים בחשבון את השינויים המשמעותיים העוברים על תחום מערכות המידע והדרישות שתמורות אלה יוצרות בקרב מנהלי המערכות. המשתתפים יכולים ללמוד כיצד להתאים מערכות לצורכים ולדרישות ארגונים ולפתח מיומנויות טכנולוגיות ועסקיות כאחד הנחוצות להצלחה בתפקיד.

 

לבחירת המשתתפים מוצעים מסלולים שונים - קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס אונליין 100% למידה בלייב

 

 

מה לומדים?


בקורס מתבססים על שלושה צירי למידה המותאמים לעולם התוכן של מנהלי מערכות מידע - ציר עסקי, ניהולי וטכנולוגי. המשתתפים לומדים עקרונות וכלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרים שונים מנקודת מבטם של מנהלים בכירים ובוחנים תחומים שלפיהם נמדדים ברמה היום יומית בתפקיד.

 

בין מטרות ההכשרה נכללות בנייה של מיומנויות ניהול מערכות מידע בארגונים, שיפור הבנה עסקית בתחום ה - IT, לימוד אסטרטגיה עסקית בארגונים ובנייה של יכולות דיאלוג עם מנהלים וגורמים בכירים נוספים בארגון. נוסף על כך, לומדים כיצד להתאים את מערכות המידע לצורכים ולאסטרטגיה הארגונית של חברות למטרת יצירת ערך עסקי.


לאורך הקורס המשתתפים נחשפים למגמות וכיוונים עכשוויים בתחום הטכנולוגי ולומדים על חומרה, תשתיות, תוכנה ואפליקציות רלוונטיות. אחד הדגשים בקורס הוא כל יצירה של קשרים עסקיים (נטוורקינג) בין המשתתפים כדי ליצור קהילת מנמ"רים הכוללת בכירים ביחידות מחשוב של ארגונים שונים תוך למידה הדדית.

 

 

כמה זמן לומדים?


הקורס נפרש על פני 132 שעות אקדמיות, 92 שעות פרונטליות ו - 40 שעות לסיעור מוחות קבוצתי ופרויקט. הקורס מתקיים במתכונת חד שבועית בשעות אחר הצהריים.


בקורס מפגשי למידה שבהם משולבים תכנים פרקטיים. במהלכו לוקחים חלק בניתוח של מקרי בוחן והצלחות בתעשייה, בדיונים כיתתיים, בהצגה של סיפורי לקוחות, בבחינה של מגמות מן הארץ והעולם ועוד. כמו כן מתקיימות הרצאות אורח של מנמ"רים ומנהלים בכירים בתחום החושפים בפני המשתתפים סוגיות פרקטיות מן השטח. בתכנית שמים דגש על למידת עמיתים ופיתוח נטוורקינג לצורך התמודדות משותפת עם אתגרים מקצועיים בתחום מערכות המידע.

 

נושאי הלימוד

 

  • מחשוב ענן
  • למידת מכונה
  • מגמות בניהול IT
  • פתרונות ביג דאטה
  • עקרונות הגנת סייבר
  • היערכות מחשוב ארגוני
  • טרנספורמציה דיגיטלית
  • תפקידי מנהל מערכות מידע
  • חוויית הלקוחות בעידן הדיגיטלי
  • ועוד

 

סגל הוראה


מנחה הקורס הוא מנכ"ל חברת BIM לייעוץ מערכות מידע. הוא שימש מנהל מערכות מידע בחברות עתירות מחשוב שונות במשק.
במהלך הקורס מתקיימות גם הרצאות אורח של מנמ"רים ומנכ"לים בתחום הטכנולוגיה.

 

על מוסד הלימוד


המעוניינים בכך יכולים למצוא קורסים נוספים במקצועות ההייטק במדיאטק ג'ון ברייס חיפה. בין היתר נלמדים מסלולים בתחומים כגון טכנאות סמארטפון, פיתוח פול סטאק, לינוקס, חוויית המשתמש, ניהול רשתות תקשורת, סייבר ועוד. בהכשרות מתמקדים בעקרונות עכשוויים בתעשייה וגם מתנסים בהם הלכה למעשה דרך פרויקטים ותרגילים.

 

מהם תנאי הקבלה?


לקורס מתקבלים מנהלים בכירים בתחום ה - IT שברצונם לקבל הכשרה לתפקידי מנהלי מערכות מידע בארגונים.


איזו תעודה מקבלים?


בתוום הקורס מוענקת תעודת הסמכה למנהלי מערכות מידע CIO מטעם ג'ון ברייס הדרכה והמי"ל (המרכז הישראלי לניהול). כדי לקבל את התעודה יש להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן המפגשים ולהגיש את הפרויקט המסכם.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp